Kartony do paczkomatów
Kartony do paczkomatów

Kartony do paczkomatów

Bezpieczne dostarczenie paczek to jeden z ważniejszych aspektów sprawnie działającego sklepu internetowego, do którego chętnie wracają klienci. Przewoźnik wykonujący swoje obowiązki to tylko jeden z czynników wpływających na szybkie i bezproblemowe dostarczenie paczki. Istotny jest cały łańcuch logistyczny i właściwie dostosowane opakowania, które doskonale chronią zawartość. W naszej ofercie przygotowaliśmy kartony do paczkomatów przystosowane do skrytek o gabarycie A, B i C. Starannie zaprojektowane spełniają najwyższe standardy jakości, co przekłada się na ich trwałość, wytrzymałość i niezawodność. Dużym atutem dostępnych opakowań są ich wymiary, które nie wymagają dodatkowej weryfikacji. Wystarczy, że wybiorą Państwo pasujący do pakowanego towaru wymiar bez ryzyka, że konkretny karton nie zmieści się w skrytce paczkomatu. Każdy z podanych pudełek został starannie wymierzony, dlatego nie jest wymagana dodatkowa weryfikacja.

Aktywne filtry

Wytrzymały karton do paczkomatu

Jakość proponowanych opakowań ma istotny wpływ na efektywność dostawy i bezpieczeństwo paczki. W ofercie przygotowaliśmy kartony, które pomieści paczkomat, a które odpowiadają jednocześnie na potrzeby klientów. Starannie dopasowana 3-warstwowa tektura i gramatura są odpowiedzialne za stabilność konstrukcji, jej wytrzymałość i trwałość. Nawet przy wilgotnym powietrzu i w czasie manualnego składania opakowanie wciąż będzie wyróżniać się wysoką jakością. Mocna tektura nie ulega zagnieceniom i niewielkim uszkodzeniom mechanicznym, o które nietrudno na hali magazynowej, na sortowni i w czasie transportu. Dodatkowym atutem jest sztywność kartonów do paczkomatów, które po dostarczeniu do klienta wciąż są estetyczne i pozwalają na budowanie pozytywnych relacji na linii marka - klient. Wraz z właściwie dostosowanym wypełnieniem i taśmą pakową papierową, mogą Państwo stworzyć paczki ekologiczne, które pomogą w ograniczeniu wprowadzenia do obiegu sztucznych i nierecyklingowych odpadów.

Jakie kartony do paczkomatów wybrać?

Doskonale wiemy, jak zróżnicowane potrzeby mają nasi klienci. Właśnie dlatego przygotowaliśmy kartony do paczkomatów w wielu wariantach. Pakowane na płasko do późniejszego złożenia zawierają pakiet 10, 20, 40, 60, 100, 280 i 600 sztuk. Oferujemy opakowania dość standardowe: 200x120x80 cm i kartony klapowe o wielkości 640x380x410 cm. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie interesujący model. Wybór odpowiedniego pudełka warto dostosować do produktów pojedynczych i kupionych w większym zamówieniu, dzięki czemu w każdej sytuacji klient będzie mógł liczyć na bezpieczną i estetyczną przesyłkę. Nawet jeśli karton jest nieco większy od zawartości, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć wypełniaczy. W naszej ofercie przygotowaliśmy folie bąbelkowe, skropak i popularny papier nacinany, który jest skutecznym, ekologicznym wypełniaczem do paczek.

Klapowy karton do paczkomatu

Łatwy w montażu i równie prosty w przechowywaniu klapowy karton do paczkomatu, to najlepszy wybór dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Przygotowaliśmy zestawy, które pomogą klientom rozpocząć realizację zamówień wysyłkowych, umożliwią znalezienie odpowiedniego rozmiaru opakowania dla dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa i rozwiążą problem wiarygodnego dostawcy pudełek, który pozwoli na zaopatrywanie się w sprawdzonym miejscu w mocne i stabilne kartony. Gruba i mocna tektura, to gwarancja ochrony i bezpieczeństwa dla każdego typu produktu. Kartony na paczkomaty to jedno z chętniej wybieranych rozwiązań w naszej ofercie. Są wystarczająco stabilne, aby umożliwić efektywne pakowanie książek, planszówek, małych artykułów AGD, bądź kosmetyków. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi produktami, które zadbają o stabilizację produktów w paczce, eliminując ryzyko przedostania się między innymi cieczy czy zagięcia narożników. Oferujemy tekturę falistą i litą, czy też woreczki strunowe.

Kartony do paczkomatów w kilku rozmiarach

Skrytki w paczkomatach InPost mają określone wymiary, dlatego przygotowując nasze opakowania uwzględniliśmy wszystkie gabaryty paczek, aby zagwarantować komfort i wygodę naszym klientom. W kategorii kartony do paczkomatów znajdują się wyłącznie te warianty, które będą pasować do wygodnego sposobu nadawania zamówień online korzystając z usług popularnego w Polsce przewoźnika InPost. Gabaryt A pozwala na maksymalny wymiar kartonu 640 × 380 × 80 mm. Najmniejsza skrytka przystosowana jest do płaskich opakowań na ubrania, biżuterię czy pojedyncze egzemplarze książek. Gabaryt B to z kolei paczki o maksymalnym wymiarze 640 × 380 × 190 mm. Kartony klapowe o tej wielkości będą świetnym sposobem na spakowanie większych zamówień, które bez problemu zmieszczą się w skrytce o średnich gabarytach. Największy rozmiar - C jest tożsamy z opakowaniami 40 × 380 × 410 mm. Pudełka są bardzo pojemne, a transportowana zawartość bezpieczna, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości trwałej tektury falistej.

Śledź nas na Facebooku