Średnie kartony tekturowe
Średnie kartony tekturowe - dobrej jakości opakowania tekturowe - epakowacz.pl

Średnie kartony tekturowe

Kartony średniej wielkości to produkty, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mają one bowiem szerokie zastosowanie. Można je stosować m.in. przy pakowaniu towarów do wysyłki, zabezpieczaniu różnego rodzaju artykułów na czas transportu oraz przechowywaniu. Tak szerokie możliwości sprawiają, że średniej wielkości kartony są wykorzystywane przede wszystkim przez firmy transportowe oraz spedycyjne, zajmujące się magazynowaniem, przeprowadzkami, czy też sprzedażą wysyłkową. Co więcej, średniej wielkości kartony zmieszczą się w paczkomacie, co jest istotne w przypadku wysyłek do klientów. Średnie kartony doskonale sprawdzają się także w codziennym życiu, szczególnie wtedy, gdy stosowane są one do celów magazynowych lub transportowych. Każdy z takich kartonów może występować w różnych wariantach.

Aktywne filtry

Kartony średnie w różnych wariantach

Podstawowym kryterium wyboru kartonu są jego wymiary. W ofercie sklepu epakowacz.pl dostępne są średniej wielkości kartony o tak popularnych wymiarach, jak 350x300x300 mm, 300x200x150 mm, czy też 350x250x200 mm. Ogółem dostępnych jest jednak kilkanaście wymiarów takich kartonów. Bez względu zatem na to, co w takich kartonach ma być zapakowane, mogą Państwo otrzymać produkt idealnie dostosowany do swoich potrzeb.

Kartony średniej wielkości sprzedawane są w dużych pakietach, które obejmują od 80 do nawet 320 sztuk. Każdy z kartonów jest spakowany przy tym na płasko. Ich dostarczenie na miejsce nie wymaga zatem dużej przestrzeni ładunkowej. Takie kartony nie sprawiają jednocześnie problemu z ich złożeniem. Klapowe zamknięcie z obu stron wymaga jedynie zastosowania taśmy, by zapewnić bezpieczeństwo umieszczonych w kartonie przedmiotów. Pudełka o średniej wielkości zostały tak skonstruowane, że można je używać wielokrotnie. Daje to spore oszczędności, szczególnie wtedy, gdy te kartony służą celom firmowym. Doskonałą wytrzymałość kartonów zapewnia wysokiej klasy materiał, którym jest tektura 3-warstwowa lub 5-warstwowa w kolorze brązowym. Ekologiczny surowiec do produkcji kartonów i nowoczesna linia produkcyjna to gwarancja najwyższej jakości. Dzięki temu nie ma znaczenia, w jakich warunkach karton jest użytkowany i co się w nim umieszcza. Wytrzyma on duży nacisk i będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Kartony średnie dostępne w sklepie epakowacz.pl mogą być dostarczone bardzo szybko, przy wykorzystaniu przesyłki kurierskiej. Dzięki temu można sprawnie uzupełnić braki magazynowe, co jest szczególnie ważne przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Brak realizacji zamówionych przesyłek mógłby się bowiem poważnie odbić na wynikach. Koszt przesyłki kurierskiej nie jest przy tym wysoki, szczególnie przy realizacji zamówień na większą ilość sztuk. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zamówienia kartonów o średniej wielkości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi eksperci przedstawią Państwu ofertę, która będzie najlepiej odpowiadała indywidualnym oczekiwaniom oraz wycenę kosztów zamówienia określonej partii kartonów.

Śledź nas na Facebooku