Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Worki na śmieci
Małe i duże worki na śmieci - epakowacz.pl

Worki na śmieci

Worki na śmieci, jak sama nazwa wskazuje, służą do przechowywania w nich wszystkiego, co prędzej czy później ma trafić do śmietnika. Bez wątpienia uciążliwym byłoby wyrzucanie każdej, zbędnej rzeczy osobno, dlatego właśnie tego rodzaju opakowania są niezbędne w naszych domach. Zwłaszcza że wbrew pozorom mają nieco szersze zastosowanie, niż sądzą niektórzy. Z racji swojej dużej pojemności worki na śmieci z oferty sklepu internetowego epakowacz.pl sprawdzają się bardzo dobrze również w roli opakowań służących do magazynowania w nich nie tylko odpadów.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Przydatne w każdym gospodarstwie domowym worki na śmieci

Zarówno małe worki na śmieci, jak i te, znacznie bardziej pojemne, których zakup oferujemy w korzystnej cenie, charakteryzują się dużą trwałością, dzięki czemu można w nich przechowywać odpady o łącznej masie kilku lub nawet kilkudziesięciu kilogramów. Swoim Klientom zapewniamy dostęp do modeli zwykłych, pozbawionych dodatkowych akcesoriów, jak i do posiadających taśmę umożliwiającą ich zawiązanie. Tego rodzaju worki na śmieci są szczególnie chętnie nabywane, ponieważ zapewniają jeszcze większą szczelność niż tradycyjne. Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach, lecz każdy z nich bardzo dobrze sprawdza się jako artykuł wykorzystywany do przechowywania odpadów powstających zarówno w gospodarstwach domowych, jak i na zewnątrz (np. suchych liści czy skoszonej trawy). Duże worki na śmieci nierzadko przydają się także podczas przeprowadzek, mogąc zastąpić kartony do przewożenia w nich zwłaszcza ubrań.

Małe i duże worki na śmieci do magazynowania w nich nie tylko odpadów

Duża rozciągliwość składających się na ofertę naszego sklepu dużych i małych worków na śmieci sprawia, że dopasowanie ich do kubłów na odpady o różnym kształcie nikomu nie przysporzy problemu. Odpowiedni dobór kolorów oraz materiałów wykorzystanych w procesie ich produkcji sprawia, że przenoszone w nich przedmioty pozostaną niewidoczne dla osób znajdujących się w pobliżu. Korzystając z naszych worków na śmieci, można w sposób całkowicie przetransportować wszystko, co zbędne, a docenią to przede wszystkim mieszkańcy domów wielorodzinnych, spośród których wielu narażonych jest na spojrzenia sąsiadów. Ponadto małe oraz duże worki na śmieci z racji swoich właściwości okazują się przydatne w czasie przymrozków, kiedy mogą zostać wykorzystane jako pokrowce na rośliny doniczkowe.

Śledź nas na Facebooku