Kartony inpost
Kartony inpost

Kartony inpost

Branża e-commerce dynamicznie się rozwija. Coraz więcej klientów chętniej decyduje się na zakupy online, a jednym z czynników jest terminowe i bezpieczne doręczenie paczki pod wskazany adres. Kartony InPost spełniają wymagające kryteria gwarantując odpowiednią ochronę zamówienia. Wykonane z wysokiej jakości tektury 3-warstwowej są wystarczająco wytrzymałe i odporne na czynniki niekorzystne. W naszej ofercie przygotowaliśmy modele o zróżnicowanych parametrach technicznych. Kartony wysyłkowe InPost klapowe pakowane są po 20, 100, 150, 180 i 600 sztuk, dzięki czemu każdy ma możliwość dostosowania zamówienia do indywidualnych potrzeb i weryfikacji, czy dany rozmiar jest odpowiedni, a stabilność tektury wystarczająco dostosowane do specyfikacji wysyłanych produktów. Jesteśmy przekonani, że dostępne w ofercie kartony pozwolą na właściwe zabezpieczenie zawartości zgodnie z wytycznymi przewoźnika.

Aktywne filtry

Wytrzymałe kartony do paczkomatów InPost

Stabilne opakowanie jest niezbędne do bezpiecznego i sprawnego doręczenia paczki do odbiorcy. Odpowiednio dostosowane do transportowanych produktów pozwoli na dostarczenie paczki w nienaruszonym stanie bez względu na odległość i warunki atmosferyczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy wytrzymałe kartony do paczkomatów InPost. Pudełka klapowe z tektury w kolorze brązowym cechują się wytrzymałością, odpornością i bardzo atrakcyjną ceną. Stabilna konstrukcja bez zarzutu chroni zawartość. Wysokogatunkowa tektura trójwarstwowa jest praktyczna i trwała, co przekłada się na sztywność pudełka nawet przy ryzyku niewielkich uszkodzeń i wstrząsów w czasie transportu. Co ważne, kartony znajdujące się w naszej ofercie zostały przystosowane do wymogów związanych z kartonami stawianymi przez przewoźnika InPost. Kartony wysyłkowe InPost zdatne do recyklingu skutecznie wpływają na ograniczenie śmieci w środowisku, niezdatnych do ponownego przetworzenia, szczególnie w połączeniu z ekologicznym wypełniaczem do paczek i papierowymi taśmami pakowymi.

InPost - kartony w kilku wariantach

InPost to jedna z wiodących firm, oferująca szybką i bezpieczną dostawę paczek do paczkomatów, punktów i pod wskazany adres. Dostępne w naszej ofercie InPost kartony zostały przystosowane do wytycznych przewoźnika. Odpowiednie rozmiary opakowań pozwolą na szybkie i efektywne nadanie paczki bez ryzyka dodatkowych opłat i innych formalności, które mogłyby wydłużyć czas realizacji wysyłki. Oferujemy precyzyjnie zaprojektowane kartony do paczkomatów InPost, które zostały przystosowane do wytycznych skrytek zgodnie z ogólnie przyjętymi normami. W naszym sklepie znajdą państwo pudełka o gabarycie A, B i C, co ułatwi zakup odpowiednich wielkości. Mając do wyboru tylko pasujące kartony, cały proces zakupowy jest znacznie przyspieszony. Nie muszą Państwo poświęcać czasu na analizę i wybór pod kątem rozmiaru, który będzie właściwie dopasowany do skrytek paczkomatu i wysyłanej zawartości bez obaw o zablokowanie kartonu, czy uniemożliwienie nadania.

Niezbędne w e-commerce - InPost kartony zwrotne

Klienci decydujący się na zakupy w internecie zwracają uwagę na wiele czynników, które w przypadku stacjonarnych sklepów nie są aż tak istotne. Zdecydowanie jednym z ważniejszych aspektów wpływających na satysfakcję z zamówienia online jest szybkość dostawy i opieka posprzedażowa, która ułatwia załatwienie wszelkich formalności. Bezproblemowy zwrot zakupionych produktów zachęca do wyboru konkretnego sklepu internetowego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy InPost kartony zwrotne, które pozwolą na bezpieczne zapakowanie zwracanego towaru, zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie sklepu. Odpowiednio oznaczoną paczkę można więc ponownie umieścić w paczkomacie i nadać zwrot.

Efektywne i łatwe w obsłudze - opakowania kartonowe InPost

Oprócz bezpiecznego dostarczenia paczki należy pamiętać także o wszelkich działaniach przeprowadzanych na magazynie, gdzie karton ma styczność z pracownikami, ale też wieloma innymi paczkami, które z niego wychodzą. Z kartonami z naszej oferty nie jest to problem. Są to modele, które można przez długi czas przechowywać na magazynie, bez obawy o ich trwałość oraz prezencję. Dostępne w naszej ofercie opakowania kartonowe InPost zostały zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić pakowanie. Ponadto kartony wysyłkowe InPost wysyłamy sprasowane, bez względu na liczbę zamówionych sztuk, co ogranicza miejsce wymagane do ich przechowywania. Nie bez znaczenia pozostaje też sposób składania pudełek z 3-warstwowej tektury w kolorze brązowym. Sztywna i trwała konstrukcja nie ulega zniszczeniom i zagięciom, dlatego nawet w najbardziej narażonych na uszkodzeniach miejscach nadal pozostaje w dobrym stanie. Alternatywą do kartonów pozostają koperty kurierskie i foliopaki, które również mamy w ofercie - są one świetnym rozwiązaniem dla produktów małogabarytowych, które nie wymagają dodatkowego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi.

Śledź nas na Facebooku