Indeks: wstr6080

Recenzje: 0

Rozmiar: 60x80 Szerokość: 60mm Długość: 80mm (Długość mierzona do struny) Wykonane z folii: LDPE 35 mic Opakowanie: 100szt. Cena: 1,30 zł netto/100 szt.

Cena 1,60 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Transparentna
Transparentne folie stretch, przezroczysty stretch - epakowacz.pl

Transparentna folia stretch

Przeglądając ofertę sklepu epakowacz.pl, można zauważyć, że widnieją w niej różnego rodzaju artykuły, z których korzystanie pozwala w odpowiedni sposób zabezpieczyć przesyłki przed ich wysłaniem do adresata. Transparentna folia stretch jest jednym z nich. Z racji swoich właściwości, stosuje się ją jednak nie tylko w firmach kurierskich. Przydatna jest także w wielu innych miejscach, m.in. hurtowniach i magazynach, ponieważ za jej pomocą można łatwo zabezpieczyć również towary przewożone na paletach.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: fsminitr1

Recenzje: 0

Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Parametry: Waga: 0,25 kgSzerokość: 100mmTuleja: 38mmKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 3,20 zł netto/szt.

Cena 3,94 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fsmini100tr

Recenzje: 0

Waga rolki 1,15kg (samej folii 1,00 kg), szerokość folii: 25cm. Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Waga: 1,15 kg Szerokość: 250mmTuleja: 50mmKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 12 zł netto/szt.

Cena 14,76 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstr15

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry: Waga: 1,5 kgSzerokość: 500mmKolor: TransparentWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 115m Cena: 14 zł netto/szt.

Cena 17,22 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstr30

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku. Parametry: Waga: 3,00 kgSzerokość: 500 mmKolor: TransparentWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 255m Cena: 30 zł netto/szt.

Cena 36,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fsminitr

Recenzje: 0

Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Parametry:  Waga: 0,25 kgSzerokość: 100mmTuleja: 38mmKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160%Ilość: 60 rol Cena: 3,10 zł netto/szt.

Cena 228,78 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstrchtrans3010

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:Waga: 3,00 kg Szerokość: 500 mm Kolor: TransparentWaga gilzy: 300g Gwarantowana rozciągliwość: 160%Ilość: 9 sztuk Długość: 255m/rol. Cena: 27 zł netto/szt.

Cena 298,89 zł
Więcej
W magazynie

Transparentna folia stretch – główne zalety, którymi się charakteryzuje

Transparentna folia stretch, która występuje również m.in. w kolorze czarnym lub białym, powstaje z polietylenu wyróżniającego się niewielką masą oraz grubością. Wspomniane tworzywo zapewnia jednak znaczną wytrzymałość, a przy tym rozciągliwość oraz termokurczliwość. Korzystając z proponowanego produktu, każdy jest w stanie szybko zabezpieczyć przesyłkę, ponieważ transparentną folię stretch nawija się na specjalne tuleje. Następnie wystarczy dowolną ilość razy owinąć nią, karton czy położone niedaleko siebie artykuły ulokowane na palecie, by zyskać pewność, że nawet najbardziej wymagająca podróż nie poskutkuje uszkodzeniem – częściowym lub całkowitym – transportowanych towarów. Zwłaszcza że folia stretch transparentna jest odporna na deszcz, śnieg oraz promienie słoneczne, których występowanie mogłoby narazić artykuły słabszej jakości na zniszczenie.

Sprawna realizacja zamówień na folię stretch w kolorze transparentnym

Korzystając z usług sklepu internetowego epakowacz.pl, mogą Państwo pozyskać dowolną ilość transparentnej folii stretch, ponieważ zawsze mamy ją w naszym magazynie. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować każde zamówienie w ekspresowym tempie. Jego uzyskanie podczas przygotowywania przesyłek do nadania jest z kolei możliwe, gdy osoby odpowiedzialne za przeprowadzanie tej czynności zdecydują się korzystać dodatkowo ze specjalnych dyspenserów do folii transparentnej stretch. Za ich sprawą owijanie różnego rodzaju opakowań i towarów umieszczonych na paletach przebiega nie tylko sprawniej, ale też dokładniej. Niezależnie jednak od tego, jaką technikę zastosują Państwo podczas zabezpieczania przesyłek, folia transparentna stretch na pewno sprawdzi się przy tym bardzo dobrze, stanowiąc gwarancję tego, że odbiorca otrzyma zamówiony towar w nienagannym stanie.

Śledź nas na Facebooku