Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Transparentna
Przezroczyste folie stretch do pakowania paczek - epakowacz.pl

Przezroczyste folie stretch do pakowania

Folia stretch przezroczysta jest materiałem cieszącym się dużym zainteresowaniem w gospodarstwach domowych, a także firmach kurierskich, budowlanych, spedycyjnych, transportowych i wielu innych. Przezroczysta folia, tak samo, jak czarne folie stretch jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczenia paczek podczas ich transportu, dzięki temu znajduje zastosowanie również firmach zajmujących się wysyłką towaru. To właśnie uniwersalność tego produktu sprawia, że jest on powszechnie wykorzystywany.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: fsminitr1

Recenzje: 0

Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Parametry: Waga: 0,25 kgSzerokość: 100mmTuleja: 38mmKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 3,20 zł netto/szt.

Cena 3,94 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fsmini100tr

Recenzje: 0

Waga rolki 1,15kg (samej folii 1,00 kg), szerokość folii: 25cm. Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Waga: 1,15 kg Szerokość: 250mmTuleja: 50mmKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 12 zł netto/szt.

Cena 14,76 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstr15

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry: Waga: 1,5 kgSzerokość: 500mmKolor: TransparentWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 115m Cena: 14 zł netto/szt.

Cena 17,22 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstr30

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku. Parametry: Waga: 3,00 kgSzerokość: 500 mmKolor: TransparentWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 255m Cena: 30 zł netto/szt.

Cena 36,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fsminitr

Recenzje: 0

Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Parametry:  Waga: 0,25 kgSzerokość: 100mmTuleja: 38mmKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160%Ilość: 60 rol Cena: 3,10 zł netto/szt.

Cena 228,78 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstrchtrans3010

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:Waga: 3,00 kg Szerokość: 500 mm Kolor: TransparentWaga gilzy: 300g Gwarantowana rozciągliwość: 160%Ilość: 9 sztuk Długość: 255m/rol. Cena: 27 zł netto/szt.

Cena 298,89 zł
Więcej
W magazynie

Czym jest folia stretch?

Atutem, jaki posiada przezroczysty stretch, jest cena, ale także jego różnorodne zastosowanie i wysoka wytrzymałość wynikająca z zastosowanych materiałów do jego produkcji. Folia pakowa przezroczysta oferowane przez nasz sklep w Rzeszowie, jak i sklep internetowy epakowacz.pl jest produkowana z liniowego polietylenu posiadającego niską gęstość. To właśnie ten materiał sprawia, że transparentna folia stretch jest elastyczna, a także termoplastyczna. Dzięki temu, że folia stretch ręczna transparentna jest nawinięta na tekturową tuleję, zabezpieczenie paczek lub innych towarów jest niezwykle proste i szybkie.

Przezroczysta folia do pakowania idealna do zabezpieczenia towarów

Przezroczysta folia do pakowania to produkt, który wykorzystuje się do zabezpieczenia towarów przed ich uszkodzeniem. Dzięki elastyczności, jaką posiada przezroczysty stretch do pakowania paczek, można mieć gwarancję, że wszystkie elementy są ze sobą dobrze połączone, a ponadto dany towar jest amortyzowany poprzez jej właściwości. Owinięcie palet lub paczek zabezpiecza je przed zabrudzeniem oraz działaniem zmiennych temperatur. Zastosowanie transparentnej folii stretch jest możliwe również na towarach posiadających różny kształt i rozmiar, gdyż jest niezwykle elastyczna.

Przezroczysty stretch i jego zastosowanie w transporcie

Rolka przezroczystej folii stretch jest często wykorzystywana w fabrykach, a także w firmach zajmujących się przewozem. Wynika to z właściwości posiadanych przez rolki transparentnej folii stretch, gdyż pozwalają one na szybkie i sprawne zapakowanie i zabezpieczenie przesyłek o różnych gabarytach. Niepodważalną zaletą posiadaną przez transparentną folię jest również możliwość łatwego zidentyfikowania zawartości danej paczki. Dzięki wyżej wymienionym właściwościom transparentny stretch to materiał często wykorzystywany na magazynach.

Uniwersalność zastosowania przezroczystej folii stretch

Przezroczysty stretch do pakowania paczek to produkt wykorzystywany w codziennym życiu. Coraz więcej osób decyduje się na jego zakup ze względu na uniwersalne zastosowanie, gdyż sprawdzi się nie tylko w warsztatach, w magazynach i firmach przewozowych, ale także w kuchni. Transparentna folia stretch świetnie przylega do danego przedmiotu, w związku z tym będzie doskonała do zabezpieczenia żywności znajdującej się w półmiskach jeszcze przed włożeniem ich do lodówki. Dzięki temu zapachy jedzenia nie mieszają się ze sobą. Przezroczysta folia do owijania paczek to także doskonały produkt pozwalający na zabezpieczenie stołów lub innych mebli w trakcie remontu. Uniwersalne zastosowanie folii stretch stawia, że jest to produkt spełniający wysokie wymagania klientów prywatnych, jak i firmowych.

Folia stretch popularnym materiałem opakowaniowym

Nasz sklep online epakowacz.pl posiada w ofercie wytrzymały transparentny stretch, który obecnie stał się najczęściej wykorzystywanym materiałem opakowaniowym, gdyż skutecznie zabezpiecza ładunki i pozwala na szybką identyfikację ich zawartości. Dzięki temu cieszy się dużą popularnością w magazynach, jak i w gospodarstwach domowych. Przezroczyste folie stretch dostępne w naszej ofercie występują w wersji 0,2 i 5 kg, 1,15 kg, 1,5 kg, 3,0 kg. W zależności od potrzeb można wybrać folię stretch o szerokości 100 mm lub 250 mm.

Folię stretch kupisz też w innych wersjach kolorystycznych:

Śledź nas na Facebooku