Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

 • 0,15 kg - 30 kg

Cena

Cena

 • 2,00 zł - 505,00 zł

 • szybka wysyłka

  szybka wysyłka
 • SKLEP PROKONSUMENCKI

 • płatności przelewy24

  płatności przelewy24
 • WIDA

  WIDA
Taśmy akrylowe pakowe
Taśmy akrylowe pakowe samoprzylepne do pakowania paczek - Kup na Epakowacz.pl

Taśmy akrylowe pakowe

Taśma akrylowa oferowana przez nasz sklep w Rzeszowie, a także sklep internetowy epakowacz.pl to obecnie najtańszy oraz najczęściej stosowany rodzaj taśmy pakowej przeznaczony do bezpiecznego zaklejania paczek. Znajduje ona zastosowanie w branży handlowej, budowlanej, transportowej, jak i biurowej. Taśma pakowa akrylowa to produkt, który zachęca do zakupu również swoją atrakcyjną ceną, dzięki czemu sięgają po nią z chęcią osoby prywatne, gdyż przeznaczona jest także do użytku domowego.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry

Czym jest taśma akrylowa?

Akrylowe taśmy pakowe są taśmami samoprzylepnymi, których produkcja opiera się na zastosowaniu substancji klejącej w postaci bezbarwnej emulsji syntetycznej typu acrylic. Zastosowanie tego kleju sprawia, że akrylowe taśmy samoprzylepne wyróżniają się dużą siłą klejenia do różnego rodzaju podłoży. Taśmy oferowane przez sklep online epakowacz.pl posiadają także dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz procesy starzenia, dzięki temu przez lata spełniają swoją funkcję I odpowiednio zabezpieczają paczki i towary.

Dlaczego warto stosować taśmy akrylowe?

Akrylowe taśmy klejące to produkt wysokiej jakości, a przy tym zachęcający do zakupu poprzez niską cenę. Dzięki temu akrylowa taśma do pakowania paczek przylega doskonale do podłoża, a zawartość opakowania jest odpowiednia chroniona, gdyż pozwala na stworzenie szczelnej powłoki i zabezpieczenie paczki przed dostaniem się do niej zanieczyszczeń i wilgoci. Akrylowe taśmy do pakowania dostępne na epakowacz.pl są również odporne na czynniki zewnętrzne w postaci rozpuszczalnika, oleju, a także promieniowania UV. Taśma klejąca akrylowa może być stosowana w temperaturze od 10 do 80 stopni Celsjusza.

Różnorodność zastosowań taśmy akrylowej

Ze względu na niską cenę i różnorodność zastosowań taśma akrylowa jednostronna znajduje zastosowanie w branży transportowej, a także w sektorze opakowaniowym. Zaletą tego typu taśmy jest fakt, że można wykorzystywać ją do zaklejania paczek, stosując metodę ręczną lub maszynową. Akrylowe taśmy samoprzylepne to również chętnie wybierany produkt przez firmy ze względu na możliwość wykonania na nich nadruku w postaci tekstu, a także logotypu, dzięki czemu stają się one doskonałym nośnikiem reklamy i pozwalają pozyskać nowych klientów.

Taśmy akrylowe samoprzylepne ciche

Atrakcyjna cena i uniwersalność zastosowań sprawiły, że akrylowa taśma do pakownia znalazła szerokie zastosowanie w codziennym życiu. Warto mieć ją w gospodarstwie domowym, gdyż staje się niezbędna w wielu sytuacjach. Na epakowacz.pl dostępne są taśmy pakowe ciche w atrakcyjnej cenie, które są nie tylko wygodne i tanie w użytkowaniu, ale też nie wydają charakterystycznego dźwięku podczas odklejania taśmy z kartonowej tulei. Ten rodzaj taśm dostępny jest w ofercie sklepu online w szerokości 48 mm.

Śledź nas na Facebooku