Etykiety termiczne
Etykiety termiczne i samoprzylepne na rolce ✔️ - epakowacz.pl

Etykiety termiczne

Niezbędne w każdym sklepie internetowym a także w magazynach, halach produkcyjnych oraz sklepach. Etykiety wykonane są z papieru pokrytego cienką warstwą materiału termo-aktywnego, który pod wpływem temperatury zmienia swoją barwę na czarną. Do wykonywania nadruków na etykietach potrzebne są specjalne drukarki, które za pomocą głowicy wytwarzają odpowiednią temperaturę i pozostawiają nadruk na papierze. Dzięki temu możemy wykorzystać naklejki miedzy innymi jako listy przewozowe na przesyłki, jako oznaczenia produktów na kartonach,  zastosowań jest wiele.

Aktywne filtry

Indeks: etyk5843800

Recenzje: 0

Najważniejsze cechy produktu: PERFORACJA  umożliwia bezproblemowe oderwanie pojedynczej etykiety 800 szt. na rolce;58 mm szerokości;43 mm wysokości;klej akrylowy;kolor biały; Cena: 9,00 zł netto/800 szt.

Cena 11,07 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk10015050025

Recenzje: 0

Najważniejsze cechy produktu:  PERFORACJA umożliwia bezproblemowe oderwanie pojedynczej etykiety. 500 szt. na rolce;100 mm szerokości;150 mm wysokości; Fi25klej hot-melt - kauczuk syntetyczny;kolor biały; Cena: 19,00 zł netto/500 szt.

Cena 23,37 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk100170400

Recenzje: 0

Najważniejsze cechy produktu:  PERFORACJA umożliwia bezproblemowe oderwanie pojedynczej etykiety. 375 szt. na rolce; 100 mm szerokości; 170 mm wysokości; klej akrylowy; kolor biały; Fi40 Cena: 20,00 zł netto/375 szt.

Cena 24,60 zł
Więcej
W magazynie

Oferowane w supermarketach produkty z krótką datą przydatności do spożycia to właśnie te, na których znajdują się etykiety termiczne. Na pierwszy rzut oka są to niewielkie fragmenty zwykłego papieru, lecz w praktyce mają nieco inne właściwości i zastosowanie. Ich nabycie oferujemy natomiast Klientom sklepu internetowego epakowacz.pl, zapewniając stały dostęp do tego oraz wszystkich innych artykułów składających się na nasz różnorodny asortyment.

Wykorzystywane m.in. w przemyśle spożywczym etykiety termiczne

Etykiety termiczne, których dystrybucję prowadzimy, znajdują się na rolkach o różnych rozmiarach. Klej hot-meltowy sprawia natomiast, że łatwo przylegają do różnego typu materiałów, w tym m.in. folii. Biały kolor proponowanych produktów sprawia, że czarne napisy są na nich szczególnie dobrze widoczne, a to powoduje z kolei, że nikt nie będzie miał problemów z ich odczytaniem. Nie tylko oznaczanie wspomnianych wcześniej produktów żywnościowych (w tym pieczywa, owoców, warzyw, nabiału oraz mięs) stanowi sytuację, w której etykiety termiczne znajdują dla siebie zastosowanie. Równie często wykorzystuje się je bowiem w celu oznaczania przesyłek transportowanych przez kurierów i listonoszy, a także podczas drukowania listów przewozowych. Na ich popularność w znacznym stopniu wpływa łatwość aplikacji, a także niski koszt produkcji, który przekłada się na atrakcyjność cenową etykiet termicznych.

Produkcja etykiet termicznych

Opisywane etykiety termiczne, jak ich nazwa jednoznacznie wskazuje, łatwo reagują na ciepło. W związku z tym w procesie ich produkcji stosowane są drukarki z głowicami zdolnymi generować temperaturę o wysokiej wartości, aby pod jej wpływem powstał czytelny tekst. Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne, ponieważ nie wymaga użycia dodatkowych barwników. Inną zaletą etykiet termicznych jest natomiast zdolność do zachowania swoich właściwości klejących w różnych, nierzadko wymagających warunkach, w rezultacie czego oznaczane za ich pomocą przedmioty i produkty można łatwo, sprawnie zidentyfikować. Chcąc pozyskać etykiety termiczne, polecamy Państwu nasze wyroby, wykonane w taki sposób, aby każdorazowe stosowanie ich przynosiło oczekiwane efekty niezależnie od sytuacji.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu i złożenia zamówienia. Warto nabyć też inne, równie przydatne produkty lub niezbędne akcesoria. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Śledź nas na Facebooku