Taśmy kauczukowe (solvent) pakowe
Taśmy kauczukowe Solvent samoprzylepne pakowe  - Epakowacz

Taśmy kauczukowe (solvent) pakowe

Taśma kauczukowa to produkt charakteryzujący się dużą wytrzymałością, dzięki czemu pozwala na zaklejenie nawet cięższych paczek. Taśma solvent oferowana przez sklep online epakowacz.pl wyróżnia się wysoką siłą klejenia, która wraz z upływem czasu nie traci na sile, lecz staje się coraz mocniejsza — w wyniku tego zaklejone paczki przez lata są odpowiednio zabezpieczone. W asortymencie sklepu znajdują się pakowe taśmy kauczukowe brązowe i transparentne w rozmiarach 48x60 mm, 48x66 mm, 48x120 mm.

Aktywne filtry

Niezawodny klej solvent

Sklep w Rzeszowie, jak i sklep internetowy epakowacz.pl oferuje swoim klientom niezawodne taśmy polipropylenowe, do których produkcji użyto kleju w technologii solvent. Dzięki temu taśma pakowa kauczukowa wyróżnia się dużą przyczepnością do powierzchni klejonej. Dodatkowo stosowanie taśm w pomieszczeniach, gdzie panuje niska temperatura, nie wpływa na ich siłę klejenia. Kolejnym atutem, jaki posiadają taśmy solvent, jest cena, która jest atrakcyjna. W związku tym jest to produkt chętnie wybierany przez osoby prywatne, jak i firmy.

Taśma kauczukowa samoprzylepna

Na epakowacz.pl dostępne są kauczukowe taśmy pakowe o długości 60 m oraz 120 m. Folia PP stosowana od ich produkcji ma grubość 0,025 mm, dzięki czemu taśma do pakowania jest rozciągliwa, a ponadto jest odporna na rozerwanie poprzeczne. W biurach, jak i w gospodarstwach domowych najczęściej wykorzystuje się taśmę bezbarwną, jednak jeżeli konieczne jest przysłonięcie miejsca łączeń, idealnym rozwiązaniem będzie taśma kauczukowa samoprzylepna w kolorze brązowym. W celu poprawy komfortu użytkowania taśm można stosować dyspensery, które wzmocnią estetykę łączeń.

Dlaczego warto wybrać taśmy na bazie kleju solvent?

Taśmy klejące kauczukowe są niezawodne podczas przeprowadzek, gdy potrzebne są mocne taśmy pozwalające na solidne zaklejenie cięższych kartonów. Dostępna w naszej ofercie taśma pakowa solvent umożliwia stabilne zapakowanie i bezpieczeństwo opakowań podczas ich transportu. W odróżnieniu od innych taśm dostępnych na rynku kauczukowe taśmy klejące są nieco droższe, jednak wyróżniają się znacznie wyższą jakością. Dzięki temu można mieć pewność, że kartony będą mocno zaklejone. Taśma klejąca kauczukowa jest odporna na wilgoć oraz promienie UV, dlatego jest chętnie wybieranym produktem przez firmy kurierskie i przewozowe.

Dlaczego warto wybrać taśmy z klejem solvent?

Taśmy klejące solvent to produkt posiadający szeroki zakres zastosowań i wysoką jakość, dzięki czemu z chęcią sięgają po nie osoby prywatne, jak i przedstawiciele firm o różnym typie działalności. Zaletą tych taśm jest odporność na temperatury od -30 stopni Celsjusza do 60 stopni Celsjusza. Taśmy pakowe kauczukowe posiadają również wysoką początkową siłę klejenia, a ponadto wolno się starzeją. Cechy te sprawiają, że są one doskonałe do zabezpieczenia ciężkich paczek, a także łączenia kilku kartonów w jedną dużą paczkę. Pozwalają również na ich przechowywanie w wilgotnych i zimnych pomieszczeniach, co jest atutem podczas ich użytkowania na magazynach.

Śledź nas na Facebooku