Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Taśmy kauczukowe (solvent)
Taśmy kauczukowe pakowe - epakowacz.pl

Taśmy kauczukowe (solvent)

Istnieje wiele różnych artykułów, których wykorzystanie ma na celu zabezpieczyć nadawaną paczkę w taki sposób, by jej zawartość dotarła w nienaruszonym stanie do adresata. Jednym z nich jest taśma pakowa kauczukowa. Jej właściwości sprawiają, że jest obecnie jedną z najbardziej cenionych przez pracowników wielu firm kurierskich, a także wszystkich tych nadawców różnego rodzaju przesyłek, którzy decydują się przygotować je do podróży samodzielnie. Jej nabycie nie stanowi natomiast problemu, gdy decydują się Państwo skorzystać z usług naszego sklepu internetowego – epakowacz.pl.

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: widabraz

Taśma pakowa WIDA 48/132y (120m) brąz 36 - szt.

Recenzje: 0

Parametry:                                                                                                                                                                                                                                                                   Rozmiar: 48mm x 120m Waga kartonu: 9 kgSzerokość: 48mmDługość: 120mKolor: BrazIlość:...

Cena 199,26 zł
Więcej
W magazynie

Taśmy kauczukowe o różnych wymiarach do nabycia w sklepie internetowym epakowacz.pl

Widniejące w przygotowanej przez nas ofercie w różnych wariantach wymiarowych i bardzo dużej ilości taśmy kauczukowe od dawna cieszą się znaczną popularnością z co najmniej kilku względów. Jednym z nich jest fakt, iż gwarantują one swoim użytkownikom znacznie lepsze właściwości klejące niż choćby artykuły z akrylu. Korzystając z taśm pakowych kauczukowych, można spodziewać się, że nadana przesyłka dotrze pod wskazany adres niezależnie od warunków, w których będzie przewożona. W głównej mierze jest to zasługa wykorzystanego w procesie ich produkcji kauczuku, wykazującego dużą odporność na wilgoć oraz niskie temperatury. Taśmę kauczukową najczęściej stosuje się w połączeniu z kartonowymi pudłami. Zainteresowanie nią jest tak duże również ze względu na atrakcyjność cenową, którą się charakteryzuje.

Powolne starzenie się taśm kauczukowych pakowych – co to oznacza dla jej użytkowników?

Korzystając z usług sklepu epwakowacz.pl, mogą Państwo pozyskać opisywany produkt zarówno na sztuki, jak i w hurtowej ilości, co także warto mieć na uwadze. Taśmy kauczukowe pakowe – w przeciwieństwie do wielu innych, dostępnych na rynku – nie tracą zbyt szybko swoich właściwości wraz z upływem czasu. Ich początkowa siła klejenia jest, jak już wcześniej wspomnieliśmy, bardzo duża, a z racji tego, że oferowany produkt nie ulega starzeniu się w zbyt szybkim tempie, jest w stanie należycie zabezpieczać zaklejone za jego pomocą kartony przez długi czas. Poza tym taśma kauczukowa bez problemu może być umieszczana w odpowiednich miejscach nie tylko ręcznie, ale również za pomocą specjalnych urządzeń, tzw. dyspenserów, za sprawą których można czynić to o wiele szybciej. Jeżeli więc poszukują Państwo wysokiej jakości artykułów klejących, dostępnych w kolorze brązu oraz transparentnym, postawienie na taśmę kauczukową pakową na pewno okaże się trafionym wyborem.

Śledź nas na Facebooku