Indeks: wstr6080

Recenzje: 0

Rozmiar: 60x80 Szerokość: 60mm Długość: 80mm (Długość mierzona do struny) Wykonane z folii: LDPE 35 mic Opakowanie: 100szt. Cena: 1,30 zł netto/100 szt.

Cena 1,60 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Etykiety samoprzylepne
Etykiety samoprzylepne - epakowacz.pl

Etykiety samoprzylepne

Geniusz tkwi w prostocie, a etykiety samoprzylepne są najlepszym tego przykładem. Korzystanie z nich pozwala bowiem przekazać istotne informacje innym osobom w bardzo czytelny, a zarazem pozbawiony konieczności wypowiadania słów sposób. Wystarczy bowiem, że np. kurier otrzyma przesyłkę, na której znajdzie się naklejka z napisem: „Uwaga, szkło!” lub „Nie rzucać!”, a będzie wiedział, że musi zachować szczególną ostrożność podczas jej transportowania. Właśnie tego rodzaju etykiety samoprzylepne oferujemy swoim Klientom na stronie epakowacz.pl.

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: Etyk105148

Recenzje: 0

Komplet zawiera 100 arkuszy formatu A4 etykiet samoprzylepnych  (po 4 etykiety na arkusz). Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki).Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim zakresie materiałów Cena: 17 zł...

Cena 20,91 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Etyk210148

Recenzje: 0

Komplet zawiera 100 arkuszy formatu A4 etykiet samoprzylepnych  (po 2 etykiety na arkusz). Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki) Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim zakresie materiałów Cena: 17 zł...

Cena 20,91 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Etyk210297

Recenzje: 0

Komplet zawiera 100 arkuszy etykiet samoprzylepnych formatu A4 (po 1 etykiecie na arkusz). Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki) Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim zakresie materiałów Cena: 17 zł...

Cena 20,91 zł
Więcej
W magazynie

Etykiety samoprzylepne reklamowe i wiele innych

Przeglądając ofertę, którą przygotowaliśmy, szybko zorientują się Państwo, że jedną z jej głównych cech jest różnorodność, co potwierdzają właśnie m.in. proponowane etykiety samoprzylepne. Stworzone są z myślą o korzystaniu z nich w różnych sytuacjach. Szczególny wzrost popularności w ostatnich latach zauważamy jednak w przypadku etykiet reklamowych. Możemy zaprojektować je tak, jak oczekują tego od nas Klienci. Swoim wyglądem jednoznacznie wskazują na firmę świadczącą dane usługi. Nie musimy przy tym chyba dodawać, że taka – atrakcyjna wizualnie i przystępna cenowo – forma rozpowszechniania własnej marki jest bardzo skuteczna, co stanowi jeden z wielu powodów wzrostu zainteresowania tego typu etykietami.

Łatwość w aplikowaniu etykiet samoprzylepnych

Możliwość umieszczenia na etykiecie samoprzylepnej logo własnej firmy lub innego rodzaju grafiki jest głównym atutem oferowanych artykułów. Wśród pozostałych wymienić należy natomiast m.in. łatwość stosowania ich. Umieszczane są na rolce, którą wystarczy rozwinąć, a następnie oderwać odpowiedni fragment i przykleić w odpowiednim miejscu. Poza tym etykiety samoprzylepne dostępne są w różnych wymiarach. Mniejsze sprawdzają się świetnie na niewielkich opakowaniach, lecz umieszczone na większych są znacznie mniej widoczne. W związku z tym jesteśmy w stanie wykonać je w większym formacie, aby były łatwo dostrzegalne nawet z dużej odległości. Warto pamiętać również o tym, że oferowane etykiety są trwałe i nie ulegają oderwaniu nawet w kontakcie z wodą. Z tego względu są wykorzystywane w wymagających warunkach, zachowując przy tym swoje właściwości klejące.

Gdzie najczęściej stosowane są etykiety samoprzylepne?

Etykiety samoprzylepne stosowane są głównie w transporcie, ale należy pamiętać o tym, że korzystają z nich na co dzień – poza pracownikami Poczty Polskiej i firm kurierskich – także osoby zatrudnione w biurach, różnego rodzaju urzędach, bibliotekach czy firmy działające w branży kosmetycznej. Umieścić można na nich bez problemu praktycznie każdą informację, dlatego sprawdzają się świetnie tam, gdzie dany produkt wymaga np. opisu składników, z których powstał. Etykiety samoprzylepne równie często produkowane są w formie czarno-białej, jak też kolorowej, a o wyborze barw decyduje oczywiście sam Klient. Najbardziej dostrzegalne są jednak fluorescencyjne. Zamówienia dotyczące tego rodzaju etykiet samoprzylepnych realizujemy bardzo często według gotowych wzorców bądź pomysłów Klientów.

Śledź nas na Facebooku