Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Tektura falista i lita
Tektura falista i lita w rolce - epakowacz.pl

Tektura falista i lita

Tektura falista jest bardzo często wykorzystywana w transporcie jako materiał chroniący towar przed uszkodzeniem go podczas podróży. To surowiec o szerokim zakresie zastosowania. To jednak tylko jeden z wielu powodów wpływających na zainteresowanie się ofertą sklepu internetowego epakowacz.pl. Umożliwiamy Państwu pozyskanie także tektury litej. Niezależnie jednak od tego, na zakup której się zdecydujecie, możecie być Państwo pewni otrzymania produktu wysokiej klasy.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Tektura falista w rolce – właściwości i zastosowanie

Tektura falista w rolce, którą oferujemy, składa się z dwóch warstw. Jest wyrobem ekologicznym, w stu procentach biodegradowalnym. Chętnie korzystają z niej przede wszystkim kurierzy, ale znajduje też dla siebie zastosowanie w magazynach i hurtowniach. Zapewnia skuteczną ochronę przed otarciami, wgnieceniami oraz wilgocią. Za pomocą tektury falistej można więc zabezpieczyć niemal każdego rodzaju towar, który ma zostać dostarczony w określone miejsce. Jej parametry (100 cm szerokości i 15 m długości) umożliwiają ukrycie w niej zarówno małych, jak i znacznie większych towarów. Poza tym tektura falista charakteryzuje się właściwościami amortyzującymi, co powoduje, że często stosuje się ją w celu uzupełnienia wolnych przestrzeni we wnętrzu kartonów i innego typu opakowań.

Przyjazna środowisku tektura lita do ochrony przesyłek i powierzchni w pomieszczeniach

Tektura lita jednowarstwowa dedykowana jest przede wszystkim Klientom poszukującym materiału gwarantującego skuteczną ochronę powierzchni w remontowanych pomieszczeniach. Aby nie zostały ubrudzone farbą lub zniszczone, wystarczy jedynie rozłożyć na nich odpowiednią ilość materiału. Gramatura tektury litej jednowarstwowej wpływa na wysoki poziom jej wytrzymałości, co powoduje, że korzystają z niej także profesjonalni budowlańcy oraz członkowie ekip remontowych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby za pomocą tektury litej zabezpieczać wnętrze przesyłek, ponieważ dzięki temu każdy przedmiot zyska dodatkową ochronę, pożądaną w sposób szczególny, gdy droga do adresata okazuje się długa i wymagająca.

Prosta w użyciu tektura w rolce

Łatwość w aplikowaniu tektury falistej oraz litej wpływa na to, że są to powszechnie wykorzystywane materiały. W celu użycia ich określonej ilości wystarczy jedynie rozwinąć rolkę, a następnie odciąć odpowiednią ilość i ułożyć tam, gdzie jest to konieczne. Produkowane z makulatury tektura lita, a także falista są zdolne zachować swoje właściwości przez długi czas, dlatego można je przechowywać nawet przez wiele lat i w odpowiedniej sytuacji wykorzystać, uzyskując tym samym oczekiwany efekt.

Warto zapoznać się także z pozostałą ofertą naszego sklepu i złożyć kompletne zamówienie. W asortymencie mamy inne, równie przydatne produkty lub niezbędne akcesoria. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

Śledź nas na Facebooku