Indeks: wstr6080

Recenzje: 0

Rozmiar: 60x80 Szerokość: 60mm Długość: 80mm (Długość mierzona do struny) Wykonane z folii: LDPE 35 mic Opakowanie: 100szt. Cena: 1,30 zł netto/100 szt.

Cena 1,60 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Czarna
Czarne folie stretch do pakowania paczek, Niskie Ceny - epakowacz

Czarna folia stretch

Wybór kartonu o odpowiedniej wielkości i oklejenie go taśmą nie zawsze daje pewność tego, że nadawana przesyłka dotrze do adresata w idealnym stanie. Wiedząc o tym, kolejni Klienci sklepu internetowego epakowacz.pl decydują się wykorzystać dodatkowy produkt zabezpieczający, którym jest czarna folia stretch. Jej nabycie poprzez skorzystanie z naszych usług nie stanowi żadnego problemu i zajmuje mało czasu, ponieważ wszystkie zlecenia realizujemy szybko ze względu na posiadanie proponowanego produktu zawsze w bardzo dużej ilości. Dlatego współpracujemy zarówno z firmami, jak i indywidualnymi Klientami.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: fscz1,5

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku. Parametry: Waga: 1,5 kgSzerokość: 500mmKolor: CzarnyWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 115m Cena: 15 zł netto/szt.

Cena 18,45 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fscz30

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:  Waga: 3,00 kgSzerokość: 500 mmKolor: CzarnaWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 255m Cena: 32 zł netto/szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstrch3010

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:  Waga: 3,00 kg Szerokość: 500 mm Kolor: Czarna Waga gilzy: 300g Gwarantowana rozciągliwość: 160%Ilość: 9 sztuk Długość: 255m/rol. Cena: 29 zł netto/szt.

Cena 321,03 zł
Więcej
W magazynie

Czym wyróżnia się folia stretch w kolorze czarnym?

Czarna folia stretch, możliwa do nabycia również w kolorze transparentnym lub białym, ceniona jest przez korzystające z niej osoby przede wszystkim za bardzo wysoki poziom rozciągliwości oraz termokurczliwości. W celu jej uzyskania stosuje się polietylen – tworzywo uznawane za jedno z najtrwalszych spośród wszystkich wykorzystywanych podczas produkcji różnego rodzaju artykułów służących do zabezpieczania paczek. Folia stretch czarna służy do owijania (również wielokrotnego) za jej pomocą kartonów i innych opakowań, co ma na celu zabezpieczyć je dodatkowo przed urazami mechanicznymi podczas ich transportowania przez kurierów czy listonoszy. Do innych atutów oferowanego produktu zaliczyć należy także wodoodporność i znaczne właściwości kryjące, które sprawiają, że czarną folię stretch warto wykorzystać w sytuacji, gdy dana osoba nie chce, aby zawartość przesyłki mogła zostać rozpoznana przez osoby do tego niepowołane.

Czarna folia stretch - popularne rozwiązanie

Widniejąca w przygotowanej przez nas ofercie folia stretch czarna dostępna jest w różnych wariantach wymiarowych. Poza tym łatwo można zauważyć, że poszczególne modele charakteryzuje niejednolitość pod względem grubości. Każdy nasz Klient może zatem nabyć dokładnie taki produkt, którego wykorzystanie pozwoli mu nie martwić się o los nadawanej przesyłki. Będąc nawiniętą na tuleję, folia stretch może zostać szybko i łatwo zastosowana, co znacznie przyspiesza proces przygotowywania paczek i innych opakowań do wysyłki. Aby jeszcze bardziej go usprawnić, można dodatkowo wykorzystać narzędzia zwane dyspenserami. Gdy już natomiast towar wyruszy w podróż, za sprawą właściwości folii stretch będzie on świetnie zabezpieczony nie tylko przed wstrząsami, ale też takimi zjawiskami atmosferycznymi, jak opady śniegu oraz deszczu, a także wysokie temperatury.

Śledź nas na Facebooku