Czarne folie stretch do pakowania
Czarne folie stretch do pakowania paczek, Niskie Ceny - Epakowacz

Czarne folie stretch do pakowania

Folia stretch czarna to wielowarstwowa rozciągliwa folia polietylenowa wykorzystywana w transporcie, przemyśle, handlu, a także w gospodarstwach domowych. Dzięki swoim właściwościom pozwala na bezpieczne przechowywanie produktów, a także zabezpieczenie ich podczas transportu. Czarna folia do pakowania zapewnia stabilność zapakowanych paczek podczas ich przewożenia, a ponadto zapobiega ich uszkodzeniom mechanicznym oraz chroni przed zanieczyszczeniami. Czarny stretch do pakowania paczek to doskonały produkt do ukrycia zawartości danej przesyłki, a także zabezpieczenia przed działaniem szkodliwych warunków atmosferycznych.

Aktywne filtry

Indeks: mini0,75cz

Recenzje: 0

Waga rolki 0,75kg, brutto Waga tulei: 0,150 kg. Szerokość folii: 25cm. Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Cena: 11 zł netto/szt.

Cena 13,53 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: str1,5brcz

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku. Parametry: Waga: 1,5 kg bruttoSzerokość: 500mmKolor: CzarnyWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 115m Cena: 12,00 zł netto/szt.

Cena 14,76 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: str3,0brcz

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:  Waga: 3,00 kg bruttoSzerokość: 500 mmKolor: CzarnaWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 255m Cena: 25,00 zł netto/szt.

Cena 30,75 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: str3,0brcz9

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:  Waga: 3,00 kg  bruttoSzerokość: 500 mm Kolor: Czarna Waga gilzy: 300g Gwarantowana rozciągliwość: 160%Ilość: 9 sztuk Długość: 255m/rol. Cena: 23,00 zł netto/szt.

Cena 254,61 zł
Więcej
W magazynie

Bogata oferta folii stretch

Epakowacz.pl to sklep online oferujący swoim klientom materiały wysokiej jakości, m.in. czarny stretch do pakowania paczek. Nasz asortyment cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób prywatnych oraz przedstawicieli firm o różnym typie działalności. W naszej ofercie znajdują się rolki czarnej folii stretch o wadze 0,25 kg, 0,75 kg, 1,5 kg oraz 3 kg. Czarna folia pakowa posiada również różną szerokość od 10 mm do 500 mm. Zastosowanie kartonowej tulei sprawia, że czarna folia do owijania paczek jest niezwykle komfortowa w użytkowaniu.

Wysokiej jakości folia stretch

Każdy klient oczekuje, że zakupiony produkt będzie miał wysoką jakość, dlatego nasz sklep w Rzeszowie, jak i sklep internetowy epakowacz.pl oferuje wytrzymałe materiały, przeznaczone do użytku w przemyśle, handlu, a także w gospodarstwach domowych. Znajdujące się w ofercie czarne folie stretch to produkt najwyższej jakości, wykonany ze specjalnego tworzywa odpowiadającego za jej wysoką wytrzymałość, a także dużą rozciągliwość. Rolka czarnej folii stretch dostępna w atrakcyjnej cenie charakteryzuje się dużą odpornością na zerwanie, w związku z czym będzie ona idealnym materiałem do owijania i zabezpieczenia różnego rodzajów towarów.

Stabilność i dyskrecja zapakowanych towarów

Czarny stretch jest materiałem pozwalającym na doskonałe zabezpieczenie produktów. Wpływa on nie tylko na bezpieczeństwo transportu, ale również chroni przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Ze względu na swoją wytrzymałość doskonale zabezpiecza paczki przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki kolorowi czarna folia zakrywa zawartość paczek przed osobami nieupoważnionymi. Folia pakowa czarna nadaje się do zabezpieczenia sprzętów RTV i AGD. Szczelne owinięcie towarów lub palet zabezpiecza je przed zalaniem, a ponadto pozwala połączyć ze sobą kilka mniejszych paczek. Dodatkowy atut, jaki posiada czarny stretch, to cena, która na epakowacz.pl jest niezwykle atrakcyjna.

Folię stretch kupisz też w innych wersjach kolorystycznych:

Śledź nas na Facebooku