Folie bąbelkowe
Folie bąbelkowe - epakowacz.pl

Folie bąbelkowe

Folie bąbelkowe są najczęściej używane do pakowania delikatnych przedmiotów. Zazwyczaj znajdujemy je w kartonach, w których znajdują się nasze przesyłki. Używa się ich po to, aby zakupione przedmioty nie uległy zniszczeniu podczas transportu. Ten plastikowy dodatek z umieszczonymi w regularnych odstępach wypełnionymi powietrzem bąbelkami, zapewnia niesamowitą amortyzację. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszego sklepu epakowacz.pl. Znajdziecie tu Państwo folię bąbelkową w rolce w różnych rozmiarach, które doskonale przydadzą się do zabezpieczenia kruchych przedmiotów.

Aktywne filtry

Indeks: fb60

Recenzje: 0

Folia bąbelkowa 60cm Cena: 39 zł netto/szt. Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu. 

Cena 47,97 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fb80

Recenzje: 0

Folia bąbelkowa 0,80m (80m2) Cena: 52,00 zł netto/szt. Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu. 

Cena 63,96 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fb100

Recenzje: 0

Folia bąbelkowa 1m (100m2) Cena: 65,00 zł netto/szt. Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu. 

Cena 79,95 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fb120

Recenzje: 0

Folia bąbelkowa 1,20m (120m2) Cena: 78 zł netto/szt. Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu. 

Cena 95,94 zł
Więcej
W magazynie

Powstanie folii bąbelkowej

Powstanie folii bąbelkowej nastąpiło całkiem przypadkiem. W drugiej połowie dwudziestego wieku dwóch inżynierów wpadło na pomysł stworzenia maszyny, która miała drukować plastikową tapetę na powierzchni papierowej. Zamiast tego została wytworzona folia z bąbelkami ochronnymi. Napełniano ją pęcherzykami powietrza. Dla tych inżynierów nie było jednak porażką to, że nie udało im się stworzyć tapety. Ten wynalazek uznali za sukces, ponieważ folia bąbelkowa zyskała przeróżne zastosowanie i nie stała się w żaden sposób bezużyteczna, wręcz przeciwnie.

Jakie jest podstawowe zastosowanie folii bąbelkowej?

Na samym początku najważniejsze, aby wspomnieć o podstawowym zastosowaniu folii bąbelkowej. Ten produkt tworzy się głównie do wykorzystania przy pakowaniu delikatnych rzeczy. Na co dzień spotkać się można z przesyłkami, które nie są zabezpieczone tylko kartonem czy kopertą, ale także warstwą folii pęcherzykowej. Dzięki dużej ilość bąbelków napełnionych powietrzem folia doskonale amortyzuje pakowany produkt i chroni przed uszkodzeniem podczas upadku. Taka folia jest więc podstawą wyposażenia w każdej firmie, w której na co dzień przygotowuje się paczki do wysyłki. Firmy produkujące delikatne rzeczy, które zaraz z produkcji idą do wysyłki, muszą zaopatrzyć się w spore ilości folii do pakowania. W naszym sklepie nie ma problemu z tym, aby zakupić dużą ilość folii bąbelkowej w rolce.

Niestandardowe zastosowanie folii bąbelkowej

Folię bąbelkową można zastosować nie tylko do pakowania. Osoba, która posiada rolkę folii bąbelkowej, może poprzez zawinięcie nią jedzenia utrzymać temperaturę wcześniej przygotowanego przez siebie jedzenia. Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, że ten produkt ma doskonałe właściwości izolacyjne, dzięki czemu danie, które przygotowane zostanie na wynos, na przykład na uczelnię, czy do pracy, może cały czas być ciepłe, nawet po kilku godzinach od momentu zapakowania. Folia doskonale przyda się, gdy będzie chciało się zjeść coś ciepłego w trasie, w podróży, na pikniku, w szkole, czy też właśnie pracy. Folia bąbelkowa przez to, że ma możliwości izolacyjne, może stać się przydatna także w ogrodnictwie. Jeśli chcemy, aby sadzonki przetrwały zimę podczas ostrych mrozów, należy zawinąć tym plastikowym materiałem doniczkę z rośliną, co utrzyma ciepło. Jak widać, zastosować folię bąbelkową można na wiele sposobów.

Warto wymienić też ogólne zalety folii bąbelkowej przeznaczonej do transportu. Do jej niezaprzeczalnych zalet należą: elastyczność, rozciągliwość, niska cena, niska waga, wytrzymałość, możliwość wielokrotnego użytku, kompaktowość, uniwersalność, możliwość zabezpieczenia produktów, możliwość wykorzystania jako przekładki, możliwość wypełnienia pustego miejsca w kartonie, nieprzepuszczalność wody, wilgoci, kurzu, zabrudzeń, izolacyjność termiczna, bezzapachowość.

Folie bąbelkowe i inne zastosowania

Należy także przypomnieć o jednej istotnej informacji, która znana jest prawie każdemu. Niejedna osoba, która dostanie w swoje ręce folię bąbelkową, to pierwsze co chce zrobić, to nacisnąć pęcherzyk powietrza… aby pęknął! To zabawne, lecz jest to pewnego rodzaju sposób na odstresowanie. Kilka, kilkanaście minut spędzonych na strzelaniu bąbelkami sprawia, że stres i nerwy zaczynają się zmniejszać, a niekiedy znikać całkowicie. Poza tym folia bąbelkowa może zostać wykorzystana jako materiał prac plastycznych do zabawy z dziećmi. Folię można pomalować kolorowymi farbami i odbijać wzory na ścianie. W taki oryginalny sposób może zostać ozdobiony dziecięcy pokój. Folia bąbelkowa jest tak uniwersalny produktem, że zastosowań jej może być mnóstwo i na pewno nigdy nie zmarnuje się, leżąc gdzieś w kącie. Trzeba tylko chwilę pomyśleć, do czego mogłaby się przydać.

Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do zakupu folii bąbelkowej w rolce w naszym sklepie. Dostępność produktów jest duża. Mamy także możliwość wykonania spersonalizowanego zamówienia - nie będzie dla nas problemem, gdy zdecydują Państwo zakupić kilka różnych rodzajów folii w hurtowych ilościach. Gwarantujemy, że dotrze ona do Państwa w ekspresowym tempie, a jakość produktu będzie niezawodna.

Śledź nas na Facebooku