Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Narzędzia i akcesoria
Narzędzia i akcesoria - epakowacz.pl

Narzędzia i akcesoria

Trudno sobie obecnie wyobrazić korzystanie z taśm specjalistycznych bez odpowiednio dopasowanych akcesoriów. Takie narzędzia i akcesoria do taśm specjalistycznych ułatwiają ich obsługę, szczególnie przez osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z klejeniem taśmą i sprawia im to problemy. Dzięki tego typu akcesoriom naklejanie taśmy na dowolną powierzchnię będzie prostsze. Z równie dużą łatwością za pomocą takich urządzeń można pozbyć się także taśmy, rozpakowując zaklejone nimi opakowanie. Bez względu na rodzaj produktu, w sklepie epakowacz.pl mogą Państwo liczyć na ich wysoką jakość. Dzięki szerokiej dostępności narzędzi i akcesoriów do pakowania oraz możliwości zamówienia z dostawą pod wskazany adres mogą Państwo bardzo szybko zaopatrzyć się w niezbędne produkty. To bardzo ważne, szczególnie w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, kiedy takie taśmy mogą mieć wpływ na osiągane wyniki.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: ppgietyotw

Recenzje: 0

Narożnik ochronny polipropylenowy gięty z otworem 1000 szt. Otwory w narożniku uniemożliwiają taśmie zsunięcie się z narożnika.Parametry: Rozmiar: 60(30+30) x 40 mm Ramiona: 30x40 Szerokość: do taśm do 20 mm Ilość: 1000 szt. Cena: 42 zł netto/1000 szt.

Cena 51,66 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: NAPH21

Recenzje: 0

Napinacz H-21 służy do szybkiego i łatwego napinania taśm polipropylenowych oraz poliestrowych oraz łączenia ich za pomocą zapinek drucianych.  Cena: 120 zł netto/szt.

Cena 147,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: NAPH22

Recenzje: 0

Napinacz H-22 służy do szybkiego i łatwego napinania taśm polipropylenowych oraz poliestrowych oraz łączenia ich za pomocą zapinek drucianych lub PP.   Cena: 150 zł netto/szt.

Cena 184,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: ODW

Recenzje: 0

Odwijacz do taśm polipropylenowych służy do przemieszczania taśmy na miejsce pakowania.  Cena: 230 zł netto/szt.

Cena 282,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: pask16

Recenzje: 0

Paskowacz służy do szybkiego i łatwego napinania taśm polipropylenowych oraz łączenia ich za pomocą zapinek metalowych 16mm.  Cena: 250 zł netto/szt.

Cena 307,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: pask13

Recenzje: 0

Paskowacz służy do szybkiego i łatwego napinania taśm polipropylenowych oraz łączenia ich za pomocą zapinek metalowych 13mm. Cena: 250 zł netto/szt.

Cena 307,50 zł
Więcej
W magazynie

Akcesoria do taśm specjalistycznych - które warto kupić?

Wśród dostępnych akcesoriów do taśm specjalistycznych znajduje się m.in. nóż metalowy z ostrzami zamiennymi. Taki nóż jest bardzo wydajny i doskonale sprawdza się przy cięciu papieru (np. kopertowego), tapet, jak i innych tworzyw. Bardzo często z takiego nożyka korzysta się m.in. przy otwieraniu zaklejonych taśmą specjalistyczną kartonów. To dlatego można go spotkać wśród wielu pracowników produkcji i logistyki w zakładzie przemysłowym, jak i wśród pracowników sklepów. Takie poręczne noże metalowe tną pewnie każdą taśmę. Korzystając z nich, można zaoszczędzić czas. Szybkie cięcie wpływa korzystnie na tempo wykonywanych prac, szczególnie w zakładach przemysłowych - w miejscach, w których pakowane są towary do sprzedaży. W pakowaniu za pomocą taśmy specjalistycznej przydatne będą ponadto takie akcesoria jak napinacz, nawijacz oraz narożnik ochronny. Każdy z nich spełnia inne zadania. Napinacze pomagają np. w napinaniu taśm polipropylenowych i poliestrowych, a także w łączeniu ich przy pomocy polipropylenu oraz zapinek drucianych. Narożniki ochronne z polipropylenu służą natomiast do zabezpieczenia taśmy przed przetarciem, ale także pakowanego produktu przed uszkodzeniem mechanicznym przez taśmę. Otwory znajdujące się w narożnikach uniemożliwiają zsunięcie się znajdującej się w nich taśmy. Taki narożnik można umieszczać na różnych powierzchniach, które mają dowolny kąt załamania. Narożniki pasują do większości dostępnych na rynku taśm, a więc też do tych najbardziej popularnych o średnicy od 12 do 19 mm. Odwijacz ułatwia z kolei przemieszczanie się taśmy na miejsce pakowania, zabezpieczając ją przed rozwijaniem się w niepożądany sposób. Dostępny w ofercie sklepu epakowacz.pl odwijacz przeznaczony jest do taśm nawiniętych na tuleję, których średnica fi wynosi 200.

Śledź nas na Facebooku