Narzędzia i akcesoria
Narzędzia i akcesoria - epakowacz.pl

Narzędzia i akcesoria

Trudno sobie obecnie wyobrazić korzystanie z taśm specjalistycznych bez odpowiednio dopasowanych akcesoriów. Takie narzędzia i akcesoria do taśm specjalistycznych ułatwiają ich obsługę, szczególnie przez osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z klejeniem taśmą i sprawia im to problemy. Dzięki tego typu akcesoriom naklejanie taśmy na dowolną powierzchnię będzie prostsze. Z równie dużą łatwością za pomocą takich urządzeń można pozbyć się także taśmy, rozpakowując zaklejone nimi opakowanie. Bez względu na rodzaj produktu, w sklepie epakowacz.pl mogą Państwo liczyć na ich wysoką jakość. Dzięki szerokiej dostępności narzędzi i akcesoriów do pakowania oraz możliwości zamówienia z dostawą pod wskazany adres mogą Państwo bardzo szybko zaopatrzyć się w niezbędne produkty. To bardzo ważne, szczególnie w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, kiedy takie taśmy mogą mieć wpływ na osiągane wyniki.

Aktywne filtry

Indeks: dedram9017

Recenzje: 0

Bezpieczny nóż do folii Parametry: ukryte, bezpieczne ostrze, brak ryzyka skaleczenia podczas pracy; możliwość wymiany ostrza  możliwość wykorzystania jako rozcinacza do zaklejonych pudełek, wszechstronne zastosowanie; ergonomiczną, lekką konstrukcję – wygoda użytkowania. Ilość w opakowaniu zbiorczym: 12 szt. Cena: 8,00 zł netto/szt.

Cena 9,84 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: wampirkipol

Recenzje: 0

Wampirki, Rękawice dziane bawełniane pokryte lateksem na wewnętrznej części dłoni,  10 par Materiał Bawełna z poliestrem 70%, naturalny lateks 30% Zastosowanie Najbardziej ekonomiczne rękawice przeznaczone do różnych prac w budownictwie, transporcie, przeładunkach etc. Rękawice ogrodnicze. Rozmiar 23cm/XXL Cena: 13 zł netto/szt.

Cena 15,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: kąt140403

Recenzje: 0

Kątownik tekturowy to bardzo uniwersalny materiał, który świetnie nadaje się do zabezpieczenia kątów lub rogów w danym ładunku, chroni przed uszkodzeniem i otarciem, a także stabilizuje przesyłkę. Kątownik tekturowy jest trwały i solidnie wykonany, a także lekki co usprawnia proces pakowania. Dodatkowo sprawdzi się jako profil zabezpieczający różnego...

Cena 49,20 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: napH21

Recenzje: 0

Napinacz H-21 służy do szybkiego i łatwego napinania taśm polipropylenowych oraz poliestrowych oraz łączenia ich za pomocą zapinek drucianych.  Cena: 90 zł netto/szt.

Cena 110,70 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: wozekgw

Recenzje: 0

Odwijacz do taśm tkanych/poliestrowych GW/WG służy do przemieszczania taśmy na miejsce pakowania.  Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu.  Cena: 270 zł netto/szt.

Cena 332,10 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: wozektarcz

Recenzje: 0

Odwijacz do taśm polipropylenowych służy do przemieszczania taśmy na miejsce pakowania.  Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu.  Cena: 270 zł netto/szt.

Cena 332,10 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: pas19

Recenzje: 0

Paskowacz służy do szybkiego i łatwego napinania taśm polipropylenowych oraz łączenia ich za pomocą zapinek metalowych 19mm.  Cena: 440 zł netto/szt.

Cena 541,20 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: pas16

Recenzje: 0

Paskowacz służy do szybkiego i łatwego napinania taśm polipropylenowych oraz łączenia ich za pomocą zapinek metalowych 16mm.  Cena: 440 zł netto/szt.

Cena 541,20 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: pas13

Recenzje: 0

Paskowacz służy do szybkiego i łatwego napinania taśm polipropylenowych oraz łączenia ich za pomocą zapinek metalowych 13mm.  Cena: 440 zł netto/szt.

Cena 541,20 zł
Więcej
W magazynie

Akcesoria do taśm specjalistycznych - które warto kupić?

Wśród dostępnych akcesoriów do taśm specjalistycznych znajduje się m.in. nóż metalowy z ostrzami zamiennymi. Taki nóż jest bardzo wydajny i doskonale sprawdza się przy cięciu papieru (np. kopertowego), tapet, jak i innych tworzyw. Bardzo często z takiego nożyka korzysta się m.in. przy otwieraniu zaklejonych taśmą specjalistyczną kartonów. To dlatego można go spotkać wśród wielu pracowników produkcji i logistyki w zakładzie przemysłowym, jak i wśród pracowników sklepów. Takie poręczne noże metalowe tną pewnie każdą taśmę. Korzystając z nich, można zaoszczędzić czas. Szybkie cięcie wpływa korzystnie na tempo wykonywanych prac, szczególnie w zakładach przemysłowych - w miejscach, w których pakowane są towary do sprzedaży. W pakowaniu za pomocą taśmy specjalistycznej przydatne będą ponadto takie akcesoria jak napinacz, nawijacz oraz narożnik ochronny. Każdy z nich spełnia inne zadania. Napinacze pomagają np. w napinaniu taśm polipropylenowych i poliestrowych, a także w łączeniu ich przy pomocy polipropylenu oraz zapinek drucianych. Narożniki ochronne z polipropylenu służą natomiast do zabezpieczenia taśmy przed przetarciem, ale także pakowanego produktu przed uszkodzeniem mechanicznym przez taśmę. Otwory znajdujące się w narożnikach uniemożliwiają zsunięcie się znajdującej się w nich taśmy. Taki narożnik można umieszczać na różnych powierzchniach, które mają dowolny kąt załamania. Narożniki pasują do większości dostępnych na rynku taśm, a więc też do tych najbardziej popularnych o średnicy od 12 do 19 mm. Odwijacz ułatwia z kolei przemieszczanie się taśmy na miejsce pakowania, zabezpieczając ją przed rozwijaniem się w niepożądany sposób. Dostępny w ofercie sklepu epakowacz.pl odwijacz przeznaczony jest do taśm nawiniętych na tuleję, których średnica fi wynosi 200.

Śledź nas na Facebooku