Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Taśmy poliestrowe PES
Taśmy poliestrowe PES - epakowacz.pl

Taśmy poliestrowe PES

Wśród Klientów sklepu internetowego epakowacz.pl taśmy poliestrowe są cenione z wielu powodów. Tym najważniejszym jest oczywiście ułatwienie w znacznym stopniu zabezpieczenia paczek przed otwarciem. Proponowany przez nas produkt idealnie przylega do zapakowanego i przewożonego towaru, stabilizując go. Taśma poliestrowa zbudowana jest ze wzdłużnie ułożonych włókien poliestrowych, silnie ze sobą powiązanych. Utrzymuje stałe naprężenie, jest łatwa w wykorzystaniu oraz wszechstronna.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: TAPES60

Recenzje: 0

Wysokiej jakości taśma spinająca.Taśma poliestrowa typu WG do spinania ciężkich ładunków.  Wymiary: szerokość 19mm długość 600m tulejka tekturowa 76mm Cena: 110 zł netto/szt.

Cena 135,30 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: TAPES50

Recenzje: 0

Wysokiej jakości taśma spinająca.Taśma poliestrowa typu WG do spinania ciężkich ładunków.Wymiary:  szerokość 16mm  długość 850m  tulejka tekturowa 76mm Cena: 110 zł netto/szt.

Cena 135,30 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: TAPES40

Recenzje: 0

Wysokiej jakości taśma spinająca.Taśma poliestrowa typu WG do spinania ciężkich ładunków Wymiary: szerokość 13mm długość 1100m tulejka tekturowa 76mm Cena: 110 zł netto/szt.

Cena 135,30 zł
Więcej
W magazynie

Taśmy poliestrowe często zestawiane ze stalowymi

Taśmy poliestrowe przez nas proponowane mogą Państwo nabyć w kilku wariantach wymiarowych i praktycznie w dowolnym momencie, ponieważ zawsze posiadamy je w swoim magazynie, będąc przygotowanymi także do realizacji zamówień hurtowych. Interesujące nas w tym miejscu artykuły cechuje wysoki stopień wytrzymałości, co powoduje, że taśma PES jest pod tym względem często porównywana do stalowej. Poza tym poliester to materiał, który wyróżnia się na tle innych obojętnością na efekty styczności z substancjami chemicznymi i zjawiskami atmosferycznymi w postaci m.in. wysokich temperatur. Nie ulegając w łatwy sposób zniszczeniu, taśmy PES gwarantują swoim użytkownikom, że zabezpieczone za ich pomocą przesyłki trafią do rąk adresatów stabilnie oraz w nienaruszonym stanie. Na życzenie Klientów możemy je natomiast odpowiednio spersonalizować, nadając im nową rolę – nośników reklamowych.

Wykorzystywane m.in. przy transporcie palet taśmy PES

Składające się na asortyment sklepu epakowacz.pl taśmy poliestrowe są proste w użyciu, a zabezpieczanie przesyłek przed ich nadaniem oraz ich stabilizacja nie jest jedyną rolą, którą mogą z powodzeniem pełnić. Często są bowiem używane także w celu zapewnienia skutecznej ochrony transportowanym paletom ze względu na fakt, iż nic nie stoi na przeszkodzie, by zostały spięte za pomocą zapinek z drutu. Taśmy PES nie tracą swoich właściwości pod wpływem wody, a także niskiej temperatury, dlatego mogą być wykorzystywane niemal wszędzie. Będąc ulokowanymi na tekturowych tulejach, gwarantują szybkie i dokładne nawijanie. Nic więc dziwnego, że kolejni Klienci naszego sklepu decydują się sięgnąć po nie, do czego zachęca również ekspresowa realizacja zleceń dotyczących zakupu taśm poliestrowych (i innych artykułów dostępnych na stronie epakowacz.pl), którą Państwu zapewniamy.

Śledź nas na Facebooku