Taśmy papierowe pakowe EKO
Taśmy papierowe pakowe EKO - Ekologiczne taśmy klejące Epakowacz

Taśmy papierowe pakowe EKO

Z roku na rok więcej osób przykłada dużą uwagę do świadomych zakupów, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się ekologiczne rozwiązania. Nasz sklep w Rzeszowie, jak i sklep online epakowacz.pl posiada w ofercie papierowe taśmy pakowe, które są przyjazne dla środowiska. Jest to doskonała alternatywa dla klasycznych taśm klejących. Do produkcji tego rodzaju taśm wykorzystuje się surowce pochodzenia naturalnego, dzięki czemu papierowa taśma klejąca podlega łatwej utylizacji, a dzięki dużej wytrzymałości jest wykorzystywana przez firmy kurierskie oraz przewozowe.

Aktywne filtry

Taśma papierowa pakowa EKO, czyli połączenie wytrzymałości i ekologii

Taśma klejąca ekologiczna dostępna na epakowacz.pl to produkt stworzony z materiałów, które są całkowicie przyjazne dla środowiska naturalnego. Jest to doskonała alternatywa dla powszechnie stosowanych taśm foliowych, gdyż ma również dobre parametry. Warto zaznaczyć, że taśma do pakowania papierowa ekologiczna jest odporna na niskie temperatury. Jedną z głównych zalet, jakie posiada taśma papierowa, jest cena, a także łatwość w recyklingu. Do produkcji taśm ekologicznych wykorzystuje się klej na bazie kauczuku naturalnego, czyli solvent, ktory odpowiada za ich doskonałą przyczepność.

Dlaczego warto wybrać taśmy ekologiczne do pakowania?

Taśma papierowa samoprzylepna to produkt cieszący się coraz większym zainteresowaniem ze względu na wzrost świadomości konsumentów. Taśma pakowa papierowa przyczynia się do zminimalizowania szkodliwego wpływu na otaczające nas środowisko. Coraz więcej producentów decyduje się na jej produkcję. Osoby poszukujące wytrzymałych, a zarazem bezpiecznych taśm przeznaczonych do oklejania różnego rodzaju opakowań powinni wybrać wysokiej jakości taśmy papierowe, których powierzchnia klejąca wykonana jest z wytrzymałego papieru oraz kleju. Taśma ekologiczna jest produktem, do którego wytworzenia nie używa się rozpuszczalników.

Wysokiej jakości taśmy papierowe pakowe EKO od epakowacz. pl

Taśma papierowa oferowana przez sklep internetowy epakowacz.pl to produkt charakteryzujący się wysoką trwałością, a ponadto dużą odpornością na warunki zewnętrzne, tj. niską temperaturę, światło oraz wilgotność. Jest to produkt wykorzystywany zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy, ponieważ posiada uniwersalne zastosowanie. Zaletą taśm papierowych EKO oferowanych przez epakowacz.pl jest możliwość ich ręcznego przerwania, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania nożyczek lub dyspenserów taśm i ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z ich zakupem.

Taśmy papierowe pakowe EKO – wytrzymałe taśmy samoprzylepne

Taśma pakowa papierowa wzmocniona to produkt, który pozwala na dobre zabezpieczenie przesyłek kurierskich, pocztowych, paczkomatowych, a także kartonów podczas przeprowadzki. Ze względu na swoją wytrzymałość oraz zastosowanie ekologicznych rozwiązań przy jej produkcji, jest ona chęcią wykorzystywana w biurach, firmach przeprowadzkowych oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwach. W ofercie sklepu znajduje się m.in. taśma papierowa szeroka, która tak samo, jak inne, charakteryzuje się dużą wytrzymałością, atrakcyjną ceną, wysoką kleistością, a ponadto wykonana jest z biodegradowalnego materiału i umożliwia wykonywanie szerszych i mocniejszych łączeń.

Skuteczne zabezpieczenie przesyłek

Taśma papierowa do pakowania pomimo tego, że została wykonana z biodegradowalnego materiału, jest wytrzymała na obciążenia, a ponadto nie przepuszcza światła. Pozwala ona na skuteczne zabezpieczenie przesyłek przed otwarciem ich przez osoby nieupoważnione. Dzięki swoim właściwościom ten rodzaj taśmy stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych taśm pakowych. Taśma papierowa z klejem, w której podczas produkcji zastosowano klej na bazie kauczuku syntetycznego, nie posiada w składzie niebezpiecznych rozpuszczalników, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia użytkowników.

Ekologiczny produkt o różnorodnym zastosowaniu

Duże zaangażowanie w ochronę środowiska sprawiło, że coraz chętniej klienci sięgają po ekologiczne rozwiązania, m.in. papierowe taśmy pakowe dostępne na epakowacz.pl. Poprzez wysoką jakość i dobre parametry mogą być one wykorzystywane w biurach, w sklepach online wysyłających towary do klientów, jak i wielu innych branżach. Ich szerokie zastosowanie wynika z dużej wytrzymałości na obciążenia o różnym stopniu, a także doskonałej współpracy z wieloma powierzchniami. W wyniku tego taśma papierowa jest produktem doskonałym do zabezpieczenia kartonów do wysyłki, zaklejania teczek, kopert oraz różnego rodzaju opakowań.

Śledź nas na Facebooku