Indeks: wstr6080

Recenzje: 0

Rozmiar: 60x80 Szerokość: 60mm Długość: 80mm (Długość mierzona do struny) Wykonane z folii: LDPE 35 mic Opakowanie: 100szt. Cena: 1,30 zł netto/100 szt.

Cena 1,60 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Taśma z indywidualnym nadrukiem
Taśmy z nadrukiem, taśmy pakowe z logo firmy - epakowacz.pl

Taśma z indywidualnym nadrukiem

Taśmy pakowe z nadrukiem to artykuły, z których korzystanie niesie za sobą dwie główne korzyści. Pierwszą z nich jest skuteczne zabezpieczenie nadawanych przesyłek, drugą zaś – możliwość zareklamowania własnej firmy poprzez nadanie taśmie odpowiedniego wizerunku. Nabycie taśmy z nadrukiem nie stanowi natomiast żadnego problemu, ponieważ właśnie takiego rodzaju produkty oferujemy swoim Klientom na stronie epakowacz.pl, na której znajdą Państwo także wiele innych produktów o podobnym zastosowaniu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Taśmy z nadrukiem – dlaczego warto z nich korzystać?

Wykorzystywane w obecnych czasach już powszechnie taśmy pakowe z logo firmy stanowią skuteczne nośniki reklamowe, dlatego nie dziwi fakt, że kolejne przedsiębiorstwa decydują się powierzyć nam stworzenie ich według własnego konceptu. Skłania je do tego także fakt, iż wszystkie zlecenia realizujemy w bardzo krótkim czasie, zachowując przy tym dokładność. Dzięki temu taśmy z nadrukiem naszego autorstwa wyglądają zgodnie z oczekiwaniami Klientów, którzy korzystają z nich zawsze wtedy, gdy zachodzi konieczność wysłania koperty, kartonu lub innego rodzaju opakowania z dowolną zawartością. Na pewno nie ulegnie ona zniszczeniu w drodze do adresata przesyłki, ponieważ nasze taśmy pakowe charakteryzują się nie tylko efektownym wyglądem, ale również bardzo dobrymi właściwościami klejącymi.

Produkcja taśm pakowych zgodnie z wytycznymi Klientów

Na zakup dowolnej ilości taśm z nadrukiem decydują się często także osoby, firmy bądź instytucje, które nie chcą reklamować własnych usług czy stworzonej przez siebie marki, lecz zawrzeć na nich stosowne informacje. Napisy typu: „Wstęp wzbroniony!” pozwalają wywołać u osób znajdujących się w pobliżu odpowiednią reakcję bez konieczności nawiązywania dialogu, co w pewnych sytuacjach bywa konieczne. Taśmy pakowe tego rodzaju, które znajdą Państwo na stronie epakowacz.pl w korzystnej cenie, mogą być wykorzystywane zarówno wewnątrz, jak i poza budynkami. Taśma z nadrukiem i jej długość, barwa czy rodzaj kleju to czynniki, o których doborze zawsze decydują nasi Klienci. Jest to informacja warta podkreślenia, ponieważ najczęściej to właśnie ona sprawia, że dana osoba bądź firma decyduje się nawiązać współpracę z nami, poszukując dla siebie taśmy z nadrukiem.

Taśmy pakowe z logo łączące w sobie praktyczność i atrakcyjność wizualną

Taśmy z nadrukami wykonywane są przez nas w krótkim czasie, a efekt finalny tego procesu zawsze przynosi jednakowy skutek w postaci uzyskania produktu łączącego w sobie atrakcyjność wizualną i wysoką jakość wykonania. Właśnie takie produkty od zawsze cieszą się największym zainteresowaniem, dlatego do realizacji każdego zamówienia podchodzimy pod każdym względem w pełni profesjonalnie. Tworząc taśmy z nadrukiem pakowe, posługujemy się nowoczesnymi i sprawdzonymi zarazem rozwiązaniami, których zastosowanie daje gwarancję tego, że będą one w stanie spełnić oczekiwania Klientów sklepu internetowego epakowacz.pl.

Śledź nas na Facebooku