Woreczki strunowe
Woreczki strunowe, woreczki zamykane ✔️ - epakowacz.pl

Woreczki strunowe

Przechowywanie małych elementów bywa problematyczne, ponieważ z racji swoich niewielkich gabarytów mogą bardzo łatwo się zgubić. Aby więc nie musieć tracić następnie cennego czasu na ich poszukiwanie, warto umieścić je odpowiednio wcześniej w przystosowanym do tego opakowaniu. Bardzo pomocne okazują się w tym zwłaszcza woreczki strunowe. Prawdopodobnie każdy miał okazję przynajmniej raz w życiu korzystać z nich zarówno w domu, jak i poza nim, ponieważ mają one wiele zalet i szerokie zastosowanie.

Aktywne filtry

Indeks: ws100150

Recenzje: 0

ws100150Rozmiar: 100x150 Szerokość: 100mm Długość: 150mm (Długość mierzona do struny) Wykonane z folii: LDPE 35 mic Opakowanie: 100szt. Cena: 3,30 zł netto/100 szt.

Cena 4,06 zł
Więcej
W magazynie

Woreczki strunowe – co można w nich przechowywać i transportować?

Składające się na asortyment sklepu internetowego epakowacz.pl woreczki strunowe wykorzystywane są m.in. przez sprzedawców mebli do samodzielnego montażu. Umieszczenie w ich wnętrzu niezbędnych do złożenia szafy, komody czy biurka śrubek, kołków i innych niedużych artykułów daje pewność, że nie zostaną one zagubione podczas transportowania przesyłki. Tego rodzaju opakowania mają co prawda ograniczoną pakowność, lecz doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wykorzystania łatwych w użyciu, szczelnych i przede wszystkim trwałych produktów do magazynowania równie małych elementów. Poza tym woreczki strunowe są dostępne w naszym sklepie w korzystnej cenie i bardzo dużej ilości, dlatego na ich pozyskanie może pozwolić sobie dosłownie każdy.

Możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania woreczków strunowych

Proponowane przez nas woreczki strunowe dostępne są w różnych wariantach wymiarowych. Powstają one z bezbarwnego polietylenu, co sprawia, że przechowywane w nich przedmioty nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Konstrukcja tego rodzaju opakowań sprawia, że można je bez najmniejszego problemu zamykać i otwierać praktycznie dowolną ilość razy. Ponadto woreczki strunowe doskonale zabezpieczają magazynowane w ich wnętrzu artykuły przed wilgocią, a także kurzem czy wodą. Do ich atutów zaliczyć należy również wysoki poziom trwałości, który sprawia, że bardzo trudno jest je rozerwać. Nic więc dziwnego, że na wykorzystanie woreczków strunowych decydują się szczególnie ci nadawcy przesyłek, którym zależy na tym, by ich zawartość nie uległa najmniejszemu defektowi w trakcie podróży.

Woreczki ze strunami alternatywą dla kopert

Woreczki strunowe często są porównywane do papierowych kopert ze względu na podobne – szerokie – zastosowanie oraz przystępność cenową, lecz należy stwierdzić, że pod pewnymi względami wypadają one lepiej na tle kopert. Przede wszystkim zajmują znacznie mniej miejsca, w związku z czym mogą być magazynowane praktycznie wszędzie. Dodatkowo warto pamiętać o tym, że woreczki strunowe możliwe do nabycia na epakowacz.pl zamykane są bez konieczności posiłkowania się taśmą czy klejem. Ich otwarcie nie pozostawia natomiast żadnych śladów, dzięki czemu zachowują swój estetyczny wygląd, a co za tym idzie – nic nie stoi na przeszkodzie, by były stosowane wielokrotnie. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo wejść w posiadanie dowolnej ilości woreczków strunowych szybko i bez wychodzenia z domu, co stanowi kolejny z powodów wpływających na ich niesłabnącą popularność.

Śledź nas na Facebooku