Folia stretch mini
Folia stretch mini

Folia stretch mini

Folia stretch mini to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych sposobów na zabezpieczenie przedmiotów i przygotowanie bezpiecznych paczek. Rozciągliwa i bardzo praktyczna doskonale sprawdza się w przemyśle odzieżowym, kosmetycznym, papierniczym, a nawet budowlanym. Ułatwia transport, chroniąc przed uszkodzeniem opakowania, wylaniem płynu czy zabezpieczając przed wilgocią. W naszej ofercie przygotowaliśmy różnego typu folie dostępne w kilku wymiarach i kolorach. Oprócz wersji mini przydatnej do pakowania małych elementów przygotowaliśmy również folie stretch 3 kg, a także w niektórych branżach uznawaną za ekologiczną alternatywę tekturę falistą i litą, którą można zabezpieczyć między innymi butelki w opakowaniu. Folie dostępne są w różnej wadze: 0,25 kg, 0,75 kg, czy też 1,15 kg. Ich wielkość oraz odcień można łatwo dostosować do charakteru pakowanego produktu, czy też wielkości paczki.

Aktywne filtry

Indeks: mini0,2tr

Recenzje: 0

Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Parametry: Waga: 0,195 kg bruttoSzerokość: 50mmTuleja: 35mm Waga tulei:0,025 kg Długość: 190mKolor: transparent Cena: 3,00 zł netto/szt.

Cena 3,69 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: mini0,25tr

Recenzje: 0

Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Parametry: Waga: 0,25 kg bruttoSzerokość: 100mmTuleja: 38mm Waga tulei : 0,050 kgKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 3,00 zł netto/szt.

Cena 3,69 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: mini0,32nieb

Recenzje: 0

Folia stretch MINI-RAP 50mm (0,32 kg) transparent niebieska Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Parametry: Waga brutto: 0,32 kg Waga netto: 0,26 kgSzerokość folii: 50mm Szerokość tulei: 105mmTuleja: 50mm (Fi50)Kolor: transparent niebieski ( nie kryjący ) Długość: 250m na...

Cena 4,18 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: mini0,75cz

Recenzje: 0

Waga rolki 0,75kg, brutto Waga tulei: 0,150 kg. Szerokość folii: 25cm. Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Cena: 11 zł netto/szt.

Cena 13,53 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: mini1,00tr

Recenzje: 0

Waga rolki 1,15kg (samej folii 1,00 kg), szerokość folii: 25cm. Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Waga: 1,15 kg brutto Szerokość: 250mmTuleja: 50mm Waga tulei: 0,150 kgKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 12 zł netto/szt.

Cena 14,76 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: mini0,25tr60

Recenzje: 0

Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Parametry:  Waga: 0,25 kg bruttoSzerokość: 100mmTuleja: 38mm Waga tulei : 0,050 kgKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160%Ilość: 60 rol Cena: 2,80 zł netto/szt.

Cena 206,64 zł
Więcej
W magazynie

Rozciągliwa i funkcjonalna folia minirap

Uniwersalna folia minirap, dzięki swoim właściwościom jest bardzo funkcjonalnym elementem wyposażenia hali magazynowej. Doskonale odnajduje się wszędzie tam, gdzie konieczne jest zabezpieczenie przedmiotów przed warunkami atmosferycznymi, kurzem czy innymi czynnikami, które w jakikolwiek mogłyby uszkodzić zawartość. Łatwa w użyciu pozwala na szybkie i skuteczne opakowanie. Może również być przydatna do zabezpieczenia przed promieniowaniem słonecznym, szczególnie warstwa czarnej folii stretch, która również jest dostępna w naszej ofercie w wariancie minirap o szerokości 100 i 250 mm. Dużym atutem folii jest jej elastyczność. Poradzi sobie z zabezpieczeniem każdego przedmiotu niezależnie od jego finalnego kształtu. Rozciągliwość na poziomie około 160% bez problemu ochroni porcelanową figurkę i duże kartony do pakowania przygotowane do drogi na palecie. Odporna na przetarcia folia jest bardzo atrakcyjna cenowo i wydajna.

Przezroczysta czy czarna folia stretch mini rap?

Folia stretch mini rap dostępna w naszej ofercie występuje w kilku wariantach, zarówno pod względem wymiarów, wagi, rozciągliwości, jak i kolorystyki. Zdecydowanie najpopularniejsze jest wykończenie przezroczyste, jednak czarna folia również ma swoje zalety. Z całą pewnością zabezpieczając zawartość chroni również przed ujawnieniem, co kryje się pod warstwą elastycznej folii. Ponadto czerń stanowi barierę dla promieniowania słonecznego. Przy wyborze folii, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim jej właściwości fizyczne, dzięki którym paczka i jej zawartość będą odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami wysokiego ryzyka. Odpowiednia grubość, szerokość i długość folii na rolce, to najlepszy, najbardziej uniwersalny i atrakcyjny cenowo sposób na ochronę pakunków w warunkach profesjonalnych i domowych. Warto dobrać szerokość rolki z folią stretch do owijanych nią przedmiotów.

Skuteczna ochrona - folia mini rap

Wysyłka towarów na palecie czy zwyczajne nadawanie paczek w niewielkiej ilości zawsze związane jest z ryzykiem. Mówimy tu np. o zawilgoceniu, czy też zabrudzeniu przesyłki. Folia mini rap to prosty i wygodny sposób na dodatkową warstwę ochronną, której niestraszna jest wilgoć. Nawet w przypadku intensywnych i długotrwałych opadów, warstwa folii nie przemoknie, a jej właściwości pozwolą na precyzyjne przyleganie każdej warstwy do siebie, ograniczając użycie innych materiałów, np. taśm klejących. Folia mini rap będzie przydatna do pakowania prezentów, kartonów przeprowadzkowych i paczek w sklepie internetowym.

Jaką folię minirap wybrać?

Folia minirap dostępna w naszej ofercie występuje w kilku wariantach. Wielu naszych klientów zastanawia się nad tym, który rodzaj kupić? Najbardziej istotnym czynnikiem pozostaje rozmiar i ewentualnie waga rolki. Minirap będzie niezastąpiona do małych produktów, do wiązania paczek i kątowników tekturowych na paletach, jednak warto wziąć pod uwagę gwarantowaną rozciągliwość, wymiary tulei i szerokość całkowitą rolki, aby mieć pewność, że konkretny wariant będzie najlepszym wyborem do naszych codziennych zastosowań. W przypadku odcienia, przezroczysta folia chętniej wybierana jest do domu, czy biura. Może przydać się również w pomieszczeniu socjalnym sklepu wielobranżowego, czy w przydomowym garażu. Czarną folię stretch rekomendujemy w warunkach wymagających dodatkowego zabezpieczenia zawartości, które nie wymagają identyfikacji po zawartości. Wręcz przeciwnie. Folia w czarnym odcieniu pozwoli zachować większą prywatność, dyskrecję i estetyczne pokrycie. Bez względu na grubość, rozciągliwość i odcień, każda z proponowanych folii będzie łatwa w użyciu, funkcjonalna i bardzo skuteczna.

Śledź nas na Facebooku