Etykiety samoprzylepne A4
Etykiety samoprzylepne A4

Etykiety samoprzylepne A4

Etykiety samoprzylepne są niezastąpione między innymi do oznaczania przygotowywanych do wysyłki przesyłek i paczek. W komplecie z naszymi kartonami tworzą zgrany duet, idealny podczas transportu.

Proponowane przez nas etykiety są w kolorze białym, dostępne na arkuszach A4 (210 × 297 mm), jednak same etykiety mogą mieć różne wymiary. Zostały wykonane z wysokiej jakości papieru samoprzylepnego. Mają bardzo szerokie zastosowanie. Dodatkowo proponowane etykiety samoprzylepne A4 można swobodnie zadrukowywać, a następnie umieszczać je na produktach przeznaczonych do sprzedaży.

Etykiety samoprzylepne sprzedawane są w wygodnych arkuszach. Naklejki nie zawierają żadnych napisów czy znaków, dzięki czemu można je wykorzystać w dowolnym celu.

Aktywne filtry

Indeks: etyk105x148

Recenzje: 0

Komplet zawiera 100 arkuszy formatu A4 etykiet samoprzylepnych  (po 4 etykiety na arkusz). Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki).Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim zakresie materiałów Cena: 23 zł...

Cena 28,29 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk210x148

Recenzje: 0

Komplet zawiera 100 arkuszy formatu A4 etykiet samoprzylepnych  (po 2 etykiety na arkusz). Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki)Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim zakresie materiałów Cena: 23 zł...

Cena 28,29 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk210x297

Recenzje: 0

Komplet zawiera 100 arkuszy etykiet samoprzylepnych formatu A4 (po 1 etykiecie na arkusz). Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki)Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim zakresie materiałów Cena: 23 zł...

Cena 28,29 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk210x297eko

Recenzje: 0

Komplet zawiera 50 arkuszy etykiet samoprzylepnych formatu A4 (po 1 etykiecie na arkusz). Etykiety są koloru brązowego EKO. Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki)Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim...

Cena 43,05 zł
Więcej
W magazynie

Etykiety samoprzylepne – dlaczego są tak ważne?

Etykiety samoprzylepne to produkt, który używany jest codziennie i wszędzie - w domach, szkołach, w zakładach pracy, poczynając od przydomowych manufaktur na wielkich przedsiębiorstwach kończąc. Etykiety są na tyle wszechobecnym produktem, że nie zauważamy ich odrębności od opakowania, miejsca, czy przesyłki, ponieważ one zawsze tam są!

Etykiety samoprzylepne możemy znaleźć w sklepach na różnego rodzaju produktach. Na przykład na pakowanych wędlinach, serach, jako tłumaczenia składu produktów sprowadzanych do naszego kraju. Etykiety znajdziemy też praktycznie w każdym biurze. Wykorzystuje się je między innymi do tego, żeby opisać leżące tam dokumenty, segregatory czy inne biurowe produkty oraz do przesyłek listownych. Etykiety samoprzylepne informują nas o monitoringu, czy miejscu przechowywania zakładowej apteczki. Obecnie, etykiety wykorzystywane są niemal w każdej branży: papierniczej, florystycznej, w gabinetach lekarskich, czy jako produkty marketingowe firm – tzw. wlepki. Jak sami widzicie - zastosowanie etykiet samoprzylepnych może być bardzo szerokie, wystarczy uruchomić wyobraźnię.

Etykiety samoprzylepne - sposób na reklamę

Etykiety samoprzylepne nie są standardowym firmowym materiałem promocyjnym, ale gdy zostaną dobrze zaprojektowane i wykorzystane z pewnością trafią do określonych grup odbiorców, wywołując wśród nich określone skojarzenia, myśli, a w końcu działania. Tym samym etykiety samoprzylepne mogą okazać się całkiem skutecznym sposobem promocji firmy. Naklejka z własnym nadrukiem w dowolnym rozmiarze i wybraną przez Państwa grafiką wykonana zostanie przez nas szybko, w określonej ilości, a także w cenie dostosowanej do wielkości zamówienia oraz liczby kolorów zastosowanych w celu wykonania nadruku. Każda naklejka z własnym napisem lub grafiką, za której produkcję odpowiadamy, charakteryzuje się trwałością oraz łatwym przyleganiem do różnego typu powierzchni. Bez problemu można dostrzec każdy z jej elementów. Oferowane artykuły można również w prosty i szybki sposób umieścić w określonym miejscu.

Sposoby dystrybucji etykiet samoprzylepnych

Sposobów dystrybucji etykiet samoprzylepnych jest bardzo wiele. Wszystko zależy od tematyki i tego, co będziemy chcieli na takiej etykiecie przekazać. Naklejki samoprzylepne na arkuszu A4 najczęściej stosuje się do oznaczania paczek i przesyłek. W zasadzie codziennie korzystamy z usług kuriera i prawie każda paczka posiada właśnie etykietę. Kolejnym przykładem wykorzystania etykiet jest znakowanie produktów na magazynie. Dzięki temu każdy produkt zostanie sklasyfikowany i pogrupowany. W magazynie ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza tych o dużej powierzchni i bogatym asortymencie. Pozostając w tematyce magazynowej, etykiety samoprzylepne można wykorzystać również jako naklejki z cenami oraz kody kreskowe. Poza tym są niezbędne przy archiwizacji dokumentów, podczas wykonywania domowych przetworów, czy podczas organizowania przeprowadzek.

Każdy z oferowanych arkuszy A4 zawiera dokładnie ponacinane i gotowe do wypełnienia treścią lub grafikami etykiety. Etykiety uzupełnione są mocnym, permanentnym klejem, przez co gotowe już naklejki mocno przylegają do powierzchni opakowań. Nadruki lub napisy można wykonać zarówno odręcznie, jak i w drukarkach laserowych, drukarkach atramentowych, drukarkach igłowych czy kserokopiarkach. Oferowane arkusze dostępne są w wygodnych pakietach ilościowych. Naklejki znajdują się w środku poręcznych opakowań umożliwiających wielokrotne otwieranie i zamykanie.

Etykiety samoprzylepne - czy warto?

Odpowiedź jest jednoznaczna – oczywiście! Trzeba jednak dobrze przemyśleć ich użycie, zaplanować działania promocyjne i wtedy możemy liczyć na sukces naszego planu. W przypadku znanych marek o ugruntowanej pozycji na rynku, gdzie takie etykiety były wydawane w niewielkich ilościach, w dodatku w limitowanych wersjach, wiele ludzi wydaje niemałe pieniądze, aby zdobyć taki kolekcjonerski model. Z etykiet samoprzylepnych z logo firmy można wykonać nawet produkt do kolekcjonowania lub zdobywania poszczególnych jego części w określonym terminie. Korzystając z usług naszej firmy, każdy może pozyskać nie tylko produkty wykonane według obowiązujących wzorów, ale też spersonalizowane na swoje życzenie.

Śledź nas na Facebooku