Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Woreczki PE
Woreczki PE

Woreczki PE

Woreczki foliowe PE to produkty wykonane z wysokogatunkowej folii polietylenowej. Stosowane są one przez klientów indywidualnych oraz firmy w różnych sytuacjach. Woreczki foliowe polietylenowe są opakowaniami, które cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na to, że cechują się dużą szczelnością oraz nieprzepuszczalnością wody, wilgoci, a także zapachów. Wynika to z faktu, iż mają one odpowiednią grubość - od 30 do nawet 35 mikronów. Dzięki temu zachowują one przeźroczystość, a jednocześnie także spełniają swoje zadania. Woreczki PE doskonale sprawdzają się szczególnie w przechowywaniu oraz przy transporcie żywności. Mogą Państwo w nich umieścić produkty płynne, półpłynne, owoce, warzywa, mięso, jak różnego rodzaju wypieki (w tym pieczywo i ciasta). W tym ostatnim przypadku możemy liczyć na to, że takie produkty nie ulegną szybkiemu wyschnięciu. Folia PE o odpowiedniej grubości sprawia także, że woreczki są niezwykle odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne związane z ich przenoszeniem, czy też przesuwaniem. Nie ulegają one zatem tak często pękaniu lub rozdarciu, jak inne opakowania ze zwykłej folii. Oprócz tego woreczki z folii PE nie podlegają znacznej degradacji w związku z oddziaływaniem na nie światła oraz niskiej temperatury. Można zatem z powodzeniem mrozić w nich różne produkty spożywcze bez ryzyka, że stracą one swoją świeżość. Takie worki foliowe dają zatem duże możliwości i powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej restauracji, chłodni, ale sprawdzą się one także w warunkach domowych. Niezależnie od potrzeb, korzystając z produktów dostępnych w sklepie epakowacz.pl, można liczyć zawsze na najwyższą jakość. To dlatego na worki z folii PE stawiają uznane na rynku marki, zamawiając je w dużych ilościach, by jak najlepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Recenzje: 0

Woreczki foliowe wykonane z folii PE Worki PE A szerokość - 20 cm B wysokość - 40 cm Grubość - 35 mikronów Ilość - 100 szt. w opakowaniu Woreczki PE 200x400 Cena: 10 zł netto/100 szt.

Cena 12,30 zł
Więcej
W magazynie

Recenzje: 0

Woreczki foliowe wykonane z folii PE Worki PE A szerokość - 30 cm B wysokość - 50 cm Grubość -30 mikronów Ilość - 100 szt. w opakowaniu Woreczki foliowe wykonane z folii PE Cena: 15 zł netto/100 szt.

Cena 18,45 zł
Więcej
W magazynie

Recenzje: 0

Woreczki foliowe wykonane z folii PE Worki PE A szerokość - 40 cm B wysokość - 60 cm Grubość - 30 mikronów Ilość - 100 szt. w opakowaniu Woreczek PE 400x600 Cena: 25 zł netto/100 szt.

Cena 30,75 zł
Więcej
W magazynie

Woreczki foliowe w różnych wariantach

W ofercie sklepu epakowacz.pl znajdą Państwo wykonane z najwyższej klasy folii PE przezroczyste woreczki w różnych wariantach. Najistotniejszą kwestią są ich rozmiary. Wśród nich dostępne są woreczki PE o tak popularnych wymiarach jak 20x40 cm, 30x50 cm, czy też 40x60 cm. Pozwala to na dopasowanie ich do produktów, które będą w nich przechowywane. Woreczki foliowe pakowane są w paczki po 100 szt., dzięki czemu zyskuje się opakowania na zapas przy realizacji odpowiednio dużego zamówienia. Korzystając z oferty sklepu internetowegom możliwe jest skorzystanie także z ekspresowej dostawy woreczków foliowych, czy innych produktów z naszego asortymentu. Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do udanych zakupów!

Śledź nas na Facebooku