Indeks: wstr6080

Recenzje: 0

Rozmiar: 60x80 Szerokość: 60mm Długość: 80mm (Długość mierzona do struny) Wykonane z folii: LDPE 35 mic Opakowanie: 100szt. Cena: 1,30 zł netto/100 szt.

Cena 1,60 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Waga

Waga

  • 0,14kg - 30kg

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 576,00 zł

Taśmy pakowe
Taśmy pakowe  - Kup taśmę do pakowania paczek - Epakowacz.pl

Taśmy pakowe

Zapewnienie bezpieczeństwa towarów w transporcie oraz odpowiedniej ochrony zawartości kartonów czy innych opakowań papierowych wymaga wykorzystania wyrobów, takich jak taśmy pakowe. Popularnymi rozwiązaniami, chętnie kupowanymi przez potencjalnych nabywców są też koperty foliowe i kurierskie. Do towarów większych gabarytów trzeba koniecznie wybrać sprawdzony produkt zabezpieczający. W naszej ofercie można znaleźć taśmy powstałe przy wykorzystaniu klejów kauczuku syntetycznego i naturalnego. Dzięki temu wyróżniają się odpornością na zróżnicowane warunki atmosferyczne, jak chociażby nasłonecznienie, zmienne temperatury czy intensywne opady deszczu.

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji
Aktywne filtry

Jakie taśmy pakowe kupić?

Indywidualna decyzja zakupowa dotyczy wyrobów o określonej kolorystyce oraz wymiarach. Taśmy pakowe w standardowej wersji przyjmują szerokość 48 mm i długość zazwyczaj 50, 60 lub 66 y. Do dyspozycji klientów oddajemy następujące rodzaje: białą, czerwoną, pomarańczową, niebieską, a także transparentną. Powstają na najwyższej jakości kleju, który doskonale przywiera do kartonów czy folii. Taśmy solventowe to silne właściwości klejące, wręcz uniemożliwiające zerwanie. Doskonale sprawdzają się w przypadku pracy na metalu, szkle, plastiku czy drewnie. Klasyczne odmiany kauczukowe (dostępne też w zestawach) przeznaczone są do wszelkich elementów papierowych. Wysoka jakość oraz dostępność taśmy pakowej w naszym magazynie sprawia, że klienci mogą liczyć na ekspresowe wysyłki.

Wysoka jakość wykonania taśmy WIDA

Opisywane taśmy pakowe dostępne w naszym sklepie pochodzą od cenionej na rynku, polskiej  marki WIDA. Technologia wytwarzania sprawia, że są odporne na wilgoć oraz oddziaływanie niskich temperatur, dochodzących nawet do -30°C, powstają na bazie kauczuku naturalnego (klej solvent) z racji tego również produkt określany jest jako taśma pakowa solvent. Taśmy WIDA mogą być wykorzystywane zarówno przez firmy, zakłady, jak i klientów indywidualnych. Nadają się bowiem do nakładania metodą ręczną oraz automatyczną. W zależności od potrzeb i skali zastosowania może być konieczny zakup dyspensera. Zdecydowanie przyspiesza on klejenie, więc w krótszym czasie można zabezpieczyć większą liczbę kartonów. Taki rodzaj ochrony stanowi skuteczną asekurację przed wypadnięciem towarów podczas transportu. Taśmy te służą w zasadzie wszystkim produktom przewożonym w różnorodnych odsłonach foliowych lub papierowych.

Taśmy pakowe, czyli uzupełnienie innych zabezpieczeń

Prezentowane taśmy klejące mają zatem zastosowanie w wielu branżach, m.in. chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej, motoryzacyjnej czy budowlanej. Wszystkie zalety taśm pakowych muszą jednak iść w zestawieniu z pozostałymi elementami ochronnymi. Są nimi głównie: kartony, opakowania papierowe oraz folia bąbelkowa. Prezentowane produkty stosowane są w celu zachowania pełnej spójności osłony, a więc zabezpieczenia przed przypadkowym przerwaniem i wypadnięciem. Taśma klejąca jest pełni przyjazna dla środowiska naturalnego, jednocześnie w procesie wytwarzania, jak również późniejszego rozkładu. Stanowią alternatywę dla folii stretch, zatem nabywcy chętnie decydują się na ich zakup.

Śledź nas na Facebooku