Koperty i foliopaki
Koperty i foliopaki ✔️ - epakowacz.pl

Koperty i foliopaki

Podczas wysyłania różnego rodzaju paczek istotną rolę odgrywa ich poprawne zaadresowanie, które zapobiega ich zgubieniu, a także sprawne pakowanie. Jest ono istotne podczas wysyłki wielu paczek, gdyż zaklejanie ich w klasyczny sposób z użyciem taśmy przezroczystej jest czasochłonne. W związku tym wygodnym rozwiązaniem są koperty kurierskie określane również jako przylgi. Ułatwiają one pracę wielu firmom przewozowym, sklepom, a także magazynom. Koperty te pozwalają na zabezpieczenie listów przewozowych, które muszą zostać umieszczone na paczkach. Przylgi są wykorzystywane również do zabezpieczenia innych dokumentów m.in. instrukcji obsługi, faktur, formularzy zwrotu itp. Foliowe koperty kurierskie są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Zastosowanie w nich warstwy mocnego kleju stanowi gwarancję odpowiedniego zabezpieczenia zawartości przesyłki. Koperty te są wykonane z folii LDPE.

Podkategorie

Aktywne filtry

Indeks: kkc61000

Recenzje: 0

Przezroczysta foliowa koperta z samoklejącą tylną stronąsamoklejąca z paskiem Parametry : format: C6wymiary (mm): zewnętrzny: 175 x 130wewnętrzny: 160 x 110opakowanie: 1000 sztuk Cena: 8 zł netto/100 szt.

Cena 9,84 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: kkc4500

Recenzje: 0

Przezroczysta foliowa koperta z samoklejącą tylną stronąsamoklejąca z paskiem Parametry:  format: C4wymiary (mm): zewnętrzny: 325 x 235wewnętrzny: 315 x 220opakowanie: 500 sztukCena: 24 zł netto/100 szt.

Cena 29,52 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: kurierska

Recenzje: 0

Koperta kurierska tekturowa 230x320 A4 biała 20szt. Parametry : wymiary (mm): zewnętrzny: 230x320opakowanie: 20 sztukgramatura : 280g materiał: tektura lita, jednostronnie powlekana samoprzylepne zamknięcie struna rozrywająca Cena: 1,30 zł netto/szt. Cena: 26,00 zł netto/100 szt.

Cena 31,98 zł
Więcej
W magazynie

Przylgi kurierskie, czyli samoprzylepne przezroczyste koperty

Firmy zajmujące się wysyłką, a także osoby prywatne, chcące nadać przesyłkę, powinny zadbać o to, aby była ona odpowiednio zabezpieczona i zaadresowana. Proces ten ułatwia wykorzystanie kopert kurierskich, które potocznie określane są jako przylgi kurierskie lub kangurki. Te wytrzymałe foliowe koperty dostępne w sklepie online epakowacz.pl mocno przylegają do różnorodnych powierzchni, a ponadto wyróżniają się wysoką wytrzymałością i odpornością na warunki zewnętrzne. Dzięki temu zawartość danej przesyłki jest odpowiednio chroniona przed wilgocią. Przylgi kurierskie również występują w kilku rozmiarach, a wzbogacenie ich o mocną taśmę klejącą to gwarancja dobrego zabezpieczenia przesyłki. Produkt ten jest wykonany z folii wysokiej jakości, dlatego przylgi kurierskie są wytrzymałe, odporne na przetarcia i rozdarcie. Za ich pomocą można skutecznie zabezpieczyć dokumenty przed szkodliwym działaniem wilgoci i zabrudzeniami, które mogą występować podczas transportu przesyłki. Dzięki temu, że folia stosowana w przylgach kurierskich jest przeźroczysta, umożliwia szybkie i bezproblemowe odczytanie danych odbiorcy, a także zabezpieczenie ich przed zniszczeniem. Przylgi kurierskie dostępne są na epakowacz.pl w opakowaniach po 250, 500 i 100 sztuk.

Trwałe koperty kurierskie

Koperta kurierska jest niezwykle trwałym i wygodnym rozwiązaniem wykorzystywanym podczas pakowania różnorodnych przesyłek. Foliowe koperty kurierskie są wykonane z przezroczystej folii PE. Różnorodność rozmiarów dostępnych na epakowacz.pl pozwala na wybór kopert dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Foliowa koperta kurierska sprawdzi się doskonale podczas wysyłki różnorodnych przedmiotów, zarówno w kartonowych opakowaniach, jak i w foliopakach. Koperty posiadają rozmiary dostosowane do standardów panujących w krajowych, a także światowych firmach przewozowych, co świadczy o ich uniwersalności. Dzięki zastosowaniu niezwykle trwałej i mocnej folii PE koperty kurierskie są odporne na działanie warunków atmosferycznych i chronią zawartość przed szkodliwym działaniem wilgoci. Dzięki temu paczka, a także dokumenty znajdujące się w kopercie zostaną bezpiecznie dostarczenie w ręce odbiorcy.

Koperty kurierskie do zadań specjalnych

Ze względu na różnorodne potrzeby klientów prywatnych, jak i biznesowych foliowe koperty kurierskie dostępne są w różnorodnych rozmiarach. W ofercie sklepu online dostępne są koperty kurierskie w rozmiarze 125 × 115 mm, 175 × 130 mm, 240 × 130 mm, 240 × 180 mm, a także 325 × 260 mm. Foliowe koperty kurierskie sprawdzą się podczas wysyłki przesyłek pocztowych w kartonach, jak i w foliopakach. Dzięki zastosowaniu przezroczystej folii koperty pozwalają na szybką identyfikację odbiorcy paczki, a także sprawne zeskanowanie kodu kreskowego znajdującego się na liście przewozowym. Ze względu na to są często wykorzystywane w firmach kurierskich. Koperty kurierskie to rozwiązanie pozwalające na skuteczną ochronę różnorodnej korespondencji podczas transportowania paczki. Korzystając z tego rozwiązania, mają Państwo gwarancję, że zawartość koperty umieszczonej na przesyłce jest odpowiednio zabezpieczona i nie ulegnie uszkodzeniu. Dostępne w ofercie sklepu koperty kurierskie to produkty wysokiej jakości, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Śledź nas na Facebooku