Markery
Markery do biura, szkoły, domu - epakowacz.pl

Markery

Markery do pisania to jedno z podstawowych akcesoriów do szkoły i pracy biurowej, ale nie tylko. Z wielu markerów można korzystać na innych powierzchniach niż te papierowe - m.in. tych z tworzywa sztucznego, metalu, czy też szkła. To bardzo ważne, ponieważ nie trzeba w takim przypadku stosować inwazyjnych środków jak farba, która mogłaby spowodować uszkodzenia. Markery zapewniają zatem tak bardzo ważny dla Państwa porządek, ponieważ można nimi opisać oraz oznaczyć wiele przedmiotów. Tusz w takich markerach wykonany został z szybkoschnącego atramentu na bazie alkoholu. Nie trzeba się zatem martwić o to, że zostanie on przypadkowo starty tuż po użyciu markera. Permanentne markery pozwalają na zachowanie przez długi czas napisów oraz oznaczeń. Istnieje wiele odmian takich markerów. Można je zatem doskonale dopasować do swoich potrzeb.

Aktywne filtry

Indeks: cdmarkerczarny

Recenzje: 0

Marker foliopis CD czarny foliopis wodoodporny, szybkoschnący do pisania na płytach  CD/DVD, tworzywach sztucznych, metalu, szkle. tusz o wysokim stopniu nieprzezroczystości, odporny na działanie promieni słonecznych, trwały, niezmywalny kolory: dostępny w min. 4 kolorach. Cena: 2,70 zł netto/szt.

Cena 3,32 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: cdmarkerbialytoma

Recenzje: 0

Pisak z uniwersalnym tuszem permanentnym na bazie wody, do pisania po różnych powierzchniach, m.in. płytach CD, szkle, plastiku, drewnie, matalu. 

Cena 9,84 zł
Więcej
W magazynie

Markery w różnych wariantach

W sklepie epakowacz.pl dostępne są profesjonalne markery w kilku różnych wariantach. Różnią się one przede wszystkim wariantem kolorystycznym. Dostępny jest kolor czarny, zielony, niebieski, czerwony. Dzięki wielu opcjom mogą Państwo wybrać produkt idealnie dostosowany do swoich wymagań. Ciekawym rozwiązaniem będzie także marker w niestandardowym kolorze białym. Jego atutem jest to, że wykonano go z tuszu permanentnego na bazie wody. Jest on nieścieralny i odporny na światło, ale można go zmyć wodą. Marker w kolorze białym może być wykorzystany na różnych powierzchniach, a więc m.in. na plastiku, metalu, drewnie, szkle, czy nawet na płytach CD. Ten marker sprawdzi się szczególnie dobrze na ciemnych powierzchniach, gdzie oznaczenia wykonane za jego pomocą będą doskonale widoczne.

Tym, co wyróżnia poszczególne markery, jest także rodzaj zastosowanych końcówek, czyli elementów piszących. W tym przypadku można postawić na markery z końcówką ściętą oraz na markery z końcówką okrągłą. Markery ze ściętą końcówką pozwalają na pisanie liter i wyrazów po różnych powierzchniach oraz na kolorowanie. Jeśli chodzi natomiast o markery z końcówką okrągłą - doskonale sprawdzają się one przy zaznaczaniu czegoś w kółku lub w ramce. Bez względu na rodzaj końcówki markery zapewniają większą wyrazistość niż klasyczne pisaki. Ponadto, w dostępnych w ofercie markerach zastosowano unikalne rozwiązania, dzięki którym zachowują one wysoką jakość przez wiele miesięcy. Wśród nich warto wymienić podwójny system szczelności skuwki, czy też bardzo duży zasobnik atramentu, który osiąga wydajność pisania nawet ponad 1,5 km. Dzięki temu markery nie wyczerpują się nawet przez kilka miesięcy, a czasem nawet po roku ich intensywnego użytkowania. Zapewnia to spore oszczędności.

Śledź nas na Facebooku