Zapinki druciane i metalowe
Zapinki druciane i metalowe - epakowacz.pl

Zapinki druciane i metalowe

Tworząc systemy wiązania oraz mocowania ładunków, często okazuje się, że taśmy wykorzystywane w celu zapewnienia im odpowiedniej stabilizacji są niewystarczające. Warto wówczas sięgnąć po zapinki druciane lub metalowe, zastosowanie których zdecydowanie zwiększa szansę na to, że wysyłany w podróż towar dotrze do adresata w nienaruszonym stanie niezależnie od tego, jak długa i wymagająca okaże się trasa. Możliwość pozyskania w niskiej cenie i dowolnej ilości tego rodzaju artykułów zapewniamy swoim Klientom w sklepie internetowym epakowacz.pl.

Aktywne filtry

Zapinki z drutu i metalu do zabezpieczania ładunków

Zapinka z drutu lub metalu to niewielki pod względem gabarytów przedmiot, nazywany często również m.in. spinką oraz klamrą. Korzystanie z niej jest obecnie najbardziej popularnym sposobem łączenia taśmy, do czego zachęcają przede wszystkim właściwości sprężynowe możliwych do pozyskania w naszym sklepie produktów, a także specjalna konstrukcja. Zapinki metalowe oraz druciane mają specjalny profil wygięcia, za sprawą którego nie ulegają rozciąganiu pod naporem działania siły naciągu taśmy. Zaciskają się i tym samym dają możliwość uzyskania bardzo trwałego połączenia. Oferowane wyroby można wykorzystywać wielokrotnie przez długi czas, ponieważ są odporne m.in. na korozję. Ponadto zapinka z drutu może być stosowana w połączeniu z praktycznie każdą taśmą z tworzywa sztucznego.

Sposób stosowania zapinek drucianych i metalowych

Opisywane zapinki z drutu oraz metalu są łatwe w aplikacji, a zabezpieczanie za ich pomocą ładunków nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy jedynie połączyć za ich pomocą dwa końce taśmy, a następnie wykorzystać narzędzie zwane napinaczem bądź bandownicą, co pozwala jednocześnie odciąć nadmiar materiału łączeniowego. W ten sposób dany ładunek jest gotowy do wysłania. Korzystanie z zapinek metalowych bądź drucianych polecane jest przede wszystkim osobom, które poszczególne towary przygotowują do wysłania przy użyciu palet. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby innego rodzaju opakowania mogły zostać oplecione taśmą, której dwa końce zostaną połączone jedną z naszych klamer. W rezultacie nie ulegną otwarciu, a zawartość nie będzie narażona na mniej lub bardziej poważne uszkodzenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu i złożenia kompletnego zamówienia, pełnego innych, równie przydatnych produktów. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Śledź nas na Facebooku