Kartony wysyłkowe
Kartony wysyłkowe

Kartony wysyłkowe

Kartony wysyłkowe są bez wątpienia niezastąpionym opakowaniem, które w sposób bezpieczny i efektywny chroni zawartość przed uszkodzeniem czy zagubieniem. Można oczywiście korzystać z kopert listowych, kurierskich i foliopaków, jednak nie w każdej sytuacji spełnią one swoje zadanie. Ponadto coraz więcej przedsiębiorstw chętnie wybiera proekologiczne sposoby na pakowanie i zabezpieczanie zawartości. Stąd rosnąca popularność wypełniaczy do paczek pod postacią np. papieru nacinanego. Dla naszych klientów przygotowaliśmy zróżnicowane warianty kartonów, które w łatwy sposób pomogą spakować zamówienie. Do dyspozycji wszystkich zainteresowanych oddajemy łatwe w przechowywaniu i składaniu małe kartony wysyłkowe klapowe, które świetnie sprawdzą się do przechowywania i wysyłki małych sprzętów AGD, książek, elektroniki, planszówek i ubrań. Jesteśmy przekonani, że dostępne w ofercie modele spełnią wymagające oczekiwania i pozwolą na bezpieczne dostarczenie paczki bez względu na warunki atmosferyczne.

Aktywne filtry

Duże czy małe kartony wysyłkowe? Jaki rozmiar wybrać?

Dynamicznie rozwijająca się branża e-commerce narzuca innym sektorom gospodarki równie silne tempo rozwoju. Odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na pudełka kartonowe wysyłkowe, przygotowaliśmy w naszej ofercie różnorodne warianty, aby ułatwić cały proces logistyczny. Dostępne w sklepie epakowacz.pl rozwiązania wyróżniają się jakością i stabilnością. Trwałość i wytrzymałość pudełek gwarantuje wykorzystana tektura falista. Nie bez znaczenia pozostaje również wybór ich rozmiaru. Jest to istotne m.in. z uwagi na rodzaj chowanego w nich produktu. Małe kartony wysyłkowe są równie popularne co większe. Mniejsze wymiary, na przykład chętnie wybierany karton płaski klapowy 200x120x80 mm, doskonale sprawdza się w czasie pakowania ubrań, akcesoriów czy pojedynczych książek. Jest łatwy w złożeniu, a jego wytrzymałość pozwala na ponowne wykorzystanie - można też przekazać go do recyklingu.

Wytrzymałe pudełka kartonowe wysyłkowe

Trwałość i wytrzymałość opakowania wysyłkowego to zdecydowanie najbardziej pożądane cechy. Cały zestaw składający się z kartonów klapowych doskonale sprawdza się do zamówień z kosmetykami, ubraniami, książkami czy drobnym sprzętem AGD i RTV. W ofercie przygotowaliśmy warianty o zróżnicowanych wielkościach i precyzyjnym wykończeniu. Starannie zaprojektowana konstrukcja pozwala na łatwe złożenie kartonu. Pudełka kartonowe wysyłkowe z trwałych i solidnych materiałów sprawdzą się nawet przy dłuższym łańcuchu dostaw. Wytrzymają spory ciężar, drobne wgniecenia, rysy, a nawet lekko wilgotne powietrze, nie tracąc przy tym swojego kształtu i walorów estetycznych. W naturalnym odcieniu pozwolą na stworzenie pozytywnych doświadczeń zakupowych u klienta, który oczekuje bezpiecznego doręczenia paczki, bez ryzyka uszkodzenia zawartości.

Użyteczne i ekologiczne kartony wysyłkowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i trendom ekologicznym, kartony wysyłkowe z wytrzymałej tektury falistej doskonale sprawdzą się w każdej branży. Dostępne pudełka można poddać recyklingowi, dzięki czemu nie kończą one swojej żywotności po jednym użyciu. Mogą również służyć w wewnętrznym obiegu, jako sposób na dodatkowe przechowywanie bądź karton zwrotny. Wytrzymała tektura z pewnością nie straci swoich walorów mimo upływu czasu. Pewne zabezpieczenie w czasie transportu i jednocześnie wspieranie środowiska naturalnego to obopólna korzyść. Nasze kartony mają wiele zastosowań, a ich naturalne wykończenie jeszcze bardziej podkreśla ich funkcjonalność, bez względu na wybrany rozmiar. Co więcej, proponujemy również taśmy pakowe z papieru, jako alternatywę do tradycyjnej taśmy akrylowej.

Łatwe w przechowywaniu pudełka kartonowe wysyłkowe

Wielu naszych klientów obawia się zamawiania większej liczby kartonów z uwagi na trudność w przechowywaniu kompletnego zestawu. Proponujemy pudełka kartonowe wysyłkowe pakowane na płasko, co znacząco oszczędza miejsce zarówno w czasie transportu, jak i podczas magazynowania. Dodatkowo opakowania złożone i magazynowane w bezpiecznym miejscu nie ulegają uszkodzeniu, nie tracą swojej sztywności i nie ścierają się, dlatego wciąż pozostają trwałym sposobem na ochronę zawartości w transporcie. Przygotowaliśmy zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb, które zaspokoją potrzeby prężnie rozwijającego się, małego przedsiębiorstwa i średniej firmy działającej w branży e-commerce od kilku lat. Dodatkowym atutem naszych propozycji jest dostosowanie wymiarów kartonów do wymogów technicznych krajowych i zagranicznych przewoźników, dzięki czemu z łatwością można dokonać zakupu, wybierając interesujący wariant.

Śledź nas na Facebooku