Etykiety
Etykiety na paczki - epakowacz.pl

Etykiety

Etykiety to produkty, które mogą informować o cechach danego produktu, a więc o jego dacie przydatności do spożycia, składzie, czy też ilości sztuk i nazwie. Ich atutem jest niski koszt i łatwość aplikacji. Etykiety sprawdzają się w wielu branżach. Znajdują one zastosowanie m.in. w branży spożywczej (oznaczając przydatność danych produktów do spożycia). Są one jednak równie popularne w transporcie i logistyce, w przypadku których mogą one oznaczać przesyłki i być pomocne w generowaniu listów przewozowych. Co niezwykle istotne, klej na takich etykietach ma dobrą przyczepność i doskonałe właściwości klejące, bez względu na materiał, na którym te etykiety się naklei. Szczególną jego odmianą mającą najlepsze właściwości, jest klej kauczukowy. Papier, karton, plastik, metal - na tych wszystkich materiałach tego typu etykiety będą trzymać się doskonale, nawet pomimo ich ekspozycji na negatywne warunki zewnętrzne. Etykiety samoprzylepne cechują się bowiem odpornością na bardzo niską i wysoką temperaturę, wszelkiego rodzaju opady oraz wilgoć. Są one w stanie przetrwać transport i poinformować odbiorcę o zawartości dostarczonej do niego przesyłki. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu można uniknąć zbędnych pytań, a nawet problemów w dostawie na miejsce (szczególnie przy wysyłkach zagranicznych), czy też reklamacji.

Aktywne filtry

Indeks: etyk5843800

Recenzje: 0

Najważniejsze cechy produktu: PERFORACJA  umożliwia bezproblemowe oderwanie pojedynczej etykiety 800 szt. na rolce;58 mm szerokości;43 mm wysokości;klej akrylowy;kolor biały; Cena: 9,00 zł netto/800 szt.

Cena 11,07 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk10015050025

Recenzje: 0

Najważniejsze cechy produktu:  PERFORACJA umożliwia bezproblemowe oderwanie pojedynczej etykiety. 500 szt. na rolce;100 mm szerokości;150 mm wysokości; Fi25klej hot-melt - kauczuk syntetyczny;kolor biały; Cena: 18,00 zł netto/500 szt.

Cena 22,14 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk100170400

Recenzje: 0

Najważniejsze cechy produktu:  PERFORACJA umożliwia bezproblemowe oderwanie pojedynczej etykiety. 375 szt. na rolce; 100 mm szerokości; 170 mm wysokości; klej akrylowy; kolor biały; Fi40 Cena: 20,00 zł netto/375 szt.

Cena 24,60 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk105x148

Recenzje: 0

Komplet zawiera 100 arkuszy formatu A4 etykiet samoprzylepnych  (po 4 etykiety na arkusz). Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki).Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim zakresie materiałów Cena: 23 zł...

Cena 28,29 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk210x148

Recenzje: 0

Komplet zawiera 100 arkuszy formatu A4 etykiet samoprzylepnych  (po 2 etykiety na arkusz). Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki)Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim zakresie materiałów Cena: 23 zł...

Cena 28,29 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: etyk210x297

Recenzje: 0

Komplet zawiera 100 arkuszy etykiet samoprzylepnych formatu A4 (po 1 etykiecie na arkusz). Współpracują ze wszystkimi rodzajami drukarek igłowych, atramentowych i z większością drukarek laserowych (patrz zalecenia producenta drukarki)Klej charakteryzuje się dobrą przyczepnością i właściwościami klejnymi na szerokim zakresie materiałów Cena: 23 zł...

Cena 28,29 zł
Więcej
W magazynie

Bogactwo etykiet w różnych wariantach

Etykiety biurowe dostępne są w sklepie epakowacz.pl w różnych wariantach. Pierwszym z nich są etykiety termiczne sprzedawane na rolce, która obejmuje od 350 do nawet 800 etykiet. Każda z dostępnych w ofercie rolek ma inne rozmiary. Istnieje możliwość skorzystania m.in. z rolek z etykietami o wymiarze 58x43 mm, 100x170 mm, czy też 100x150 mm. Takie etykiety pokryte są cienką warstwą materiału termoaktywnego. Ten materiał pod wpływem temperatury wytwarzanej w głowicy drukarki zmienia swoją barwę na czarną. Nie trzeba w związku z tym stosować taśmy barwiącej, by wykonać określony nadruk. W ofercie sklepu dostępne są jednak także arkusze etykiet formatu A4 (po 1,2, 4, 8 lub 12 etykiet na arkusz). Atutem takich etykiet jest to, że współpracują one z większością drukarek. Etykiety na arkuszach można nadrukowywać m.in. z użyciem takich drukarek jak igłowe, atramentowe i laserowe. Wystarczy tylko sprawdzić zalecenia ich producenta. Zachęcamy Państwa do z kontaktu z naszymi konsultantami, by wybrać etykiety w takiej odmianie i ilości, by były one jak najlepiej dopasowane do bieżących potrzeb. Dostawa etykiet dostępnych w sklepie epakowacz.pl odbywa się bardzo sprawnie, jeśli towar jest aktualnie dostępny w magazynie. Pozwala to na szybkie zamówienie produktu, który jest niezbędny w prowadzeniu niemal każdej działalności gospodarczej, związanej ze sprzedażą i wysyłką produktów oraz towarów.

Śledź nas na Facebooku