Taśmy polipropylenowe
Taśmy pp, polipropylenowe - 12mm, 16mm, 19mm i inne - Epakowacz.pl

Taśmy polipropylenowe

W sklepach papierniczych bez problemu można nabyć różnego rodzaju taśmy. Wśród tych najczęściej pozyskiwanych przez ich Klientów znajdują się m.in. te wykonane z akrylu, stosowane podczas malowania ścian oraz sufitu czy też kauczukowe. Na epakowacz.pl mogą natomiast Państwo pozyskać – w dowolnej ilości i przystępnej cenie – także taśmy polipropylenowe, które na życzenie Klientów jesteśmy dodatkowo w stanie w odpowiedni sposób spersonalizować poprzez umieszczenie na nich m.in. nazwy oraz logo firmy.

Aktywne filtry

Taśmy polipropylenowe do zabezpieczania przesyłek

Taśmy PP bez problemu znajdują dla siebie kolejnych nabywców nie tylko ze względu na różnorodność wymiarową, która ułatwia każdemu z naszych Klientów pozyskanie takiego produktu, jakiego w danej sytuacji potrzebuje. Na ich popularność wpływa w równym stopniu (a może nawet większym) fakt, iż oferowane produkty są na ogół wyraźnie tańsze od choćby poliestrowych, wykazując przy tym bardzo podobne do nich właściwości. Taśmy polipropylenowe, jak sama ich nazwa wskazuje, wykonywane są z tworzywa zwanego polipropylenem, który wyróżnia się na tle innych szczególnie pod względem odporności na skutki pozostawania pod wpływem czynników chemicznych. Z tego powodu za pomocą taśmy PP najczęściej zabezpieczane są przesyłki z zawartością w postaci naczyń z olejami, alkoholami czy tłuszczami. Kontakt z nimi na pewno nie wpłynie negatywnie na stan opisywanego produktu, a sama paczka nie ulegnie otwarciu.

Do jakiego rodzaju opakowań wykorzystuje się taśmę PP?

Do innych zalet taśm PP zaliczyć trzeba także obojętność zarówno na bardzo niską (sięgającą nawet ok. -50 stopni Celsjusza), jak i wysoką temperaturę (do nawet 50 stopni w tej samej skali). Warto pamiętać również o tym, że zabezpieczanie za ich pomocą przesyłek nie jest wymagającym zajęciem, a sam proces przebiega bardzo sprawnie. Taśma PP to typowy produkt do mocowania towaru do palety lub spinania w większe wiązki. Należy również dodać, że taśmę polipropylenową bardzo często nazywa się bandówką. Można przy jej pomocy pakować przesyłkę ręcznie, ale też wykorzystać do tego napinacze oraz automatyczne urządzenia zgrzewające. Świetnie zabezpieczy opakowania kartonowe, zepnie elementy drewniane, ale i ustabilizuje ładunek na palecie.

Śledź nas na Facebooku