Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Zestawy do pakowania
Zestawy do pakowania paczek - epakowacz.pl

Zestawy do pakowania paczek

Korzystając z usług sklepu internetowego, każdy z Państwa może szybko i łatwo pozyskać wszystko, co niezbędne, aby w odpowiedni sposób samodzielnie przygotować przesyłkę do nadania. Swoim Klientom oferujemy również pozyskanie wybranych akcesoriów w gotowych kompletach, powstałych z myślą o wszystkich tych, którzy nie potrafią określić dokładnie, jakiego rodzaju artykułów potrzebują. Proponowane przez nas zestawy do pakowania na pewno okażą się w ich przypadku trafionym wyborem, pozwalającym im należycie zabezpieczyć wysyłany za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej towar.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Z czego składa się zestaw do pakowania paczek?

Podstawowy zestaw do pakowania paczek, możliwy do nabycia w naszym sklepie, składa się z trzech elementów, są nimi: taśma polipropylenowa, zapinki druciane oraz napinacz. Dzięki nim każda osoba na pewno poradzi sobie ze szczelnym zamknięciem towaru w wybranym przez siebie opakowaniu. Jednocześnie należy podkreślić, że proponowane w tym miejscu zestawy do pakowania okazują się szczególnie przydatne w takich miejscach, jak stolarnia, tartak czy gospodarstwo rolne. Posługując się nimi, można bowiem efektywnie ustabilizować dany ładunek, a następnie przetransportować go w określone miejsce bez obawy o jego uszkodzenie. Warto przy tym zauważyć, że zestaw do pakowania paczek w podstawowej wersji składa się ze wspomnianych wcześniej, trzech artykułów. Taśma polipropylenowa występuje w kilku wersjach wymiarowych, co znacznie ułatwia Klientom odnalezienie odpowiadającej ich potrzebom.

Zestawy do pakowania dostosowane do potrzeb Klientów

Taśma polipropylenowa, będąca jednym z elementów składających się na zestaw do pakowania paczek, charakteryzuje się wysokim stopniem odporności na czynniki chemiczne. Nawet stały kontakt z alkoholami, kwasami czy olejami nie jest w stanie negatywnie wpłynąć na jej działanie. W przypadku, gdy taśma zostanie spięta za pomocą zapinek drucianych, które również znajdują się w każdym z zestawów, żaden karton czy innego rodzaju artykuł wykorzystywany do przewożenia w jego wnętrzu poszczególnych towarów nie ulegnie otwarciu w najmniej pożądanym momencie. Aby jednak zyskać tę gwarancję, warto posłużyć się napinaczem służącym do spinania taśmy przy zastosowaniu zapinek. Jest to narzędzie bardzo łatwe w obsłudze, a przy tym zdolne do działania przez długi czas, co także powoduje, że kolejne osoby decydują się sięgnąć po oferowane zestawy do pakowania.

Śledź nas na Facebooku