Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Waga

Waga

  • 0kg - 30kg

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 322,00 zł

Folie stretch
Folie Stretch do pakowania paczek - Niskie Ceny -   Epakowacz.pl

Folie stretch

Nieprawidłowe zabezpieczenie towaru przed jego transportem może sprawić, że podczas podróży ulegnie on zniszczeniu, a w związku z tym adresat będzie miał prawo odmówić jego przyjęcia. Aby uniknąć powstania tego typu sytuacji, warto więc odwołać się do sprawdzonych rozwiązań, za które uznawane są m.in. folie stretch. Ich właściwości i szeroki zakres zastosowania powodują, że od lat są jednymi z najchętniej używanych materiałów zabezpieczających przesyłki, a grono ich użytkowników wciąż wzrasta.

Podkategorie

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: fsminitr1

Recenzje: 0

Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Parametry: Waga: 0,25 kgSzerokość: 100mmTuleja: 38mmKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 3,20 zł netto/szt.

Cena 3,94 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: dmr

Recenzje: 0

Dyspenser służący do łatwego owijania towaru folią stretch o szerokości 10cm.  Parametry: Srednica tulei Minirap: 38 mmDługość rolki z folią: do 15 cm Cena: 3,66 zł netto/szt.

Cena 4,50 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: wampirki

Recenzje: 0

Wampirki, Rękawice dziane bawełniane pokryte lateksem na wewnętrznej części dłoni,  10 par Zastosowanie Najbardziej ekonomiczne rękawice przeznaczone do różnych prac w budownictwie, transporcie, przeładunkach etc. Rękawice ogrodnicze. Rozmiar XL Cena: 9 zł netto/szt.

Cena 11,07 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fsmini100tr

Recenzje: 0

Waga rolki 1,15kg (samej folii 1,00 kg), szerokość folii: 25cm. Idealnie nadaje się do pakowania małych produktów, jak i do wiązania paczek, kątowników tekturowych na paletach etc. Waga: 1,15 kg Szerokość: 250mmTuleja: 50mmKolor: transparentGwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 12 zł netto/szt.

Cena 14,76 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: wampirkipol

Recenzje: 0

Wampirki, Rękawice dziane bawełniane pokryte lateksem na wewnętrznej części dłoni,  10 par Materiał Bawełna z poliestrem 70%, naturalny lateks 30% Zastosowanie Najbardziej ekonomiczne rękawice przeznaczone do różnych prac w budownictwie, transporcie, przeładunkach etc. Rękawice ogrodnicze. Rozmiar 23cm/XXL Cena: 13 zł netto/szt.

Cena 15,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fsb1,5

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry: Waga: 1,5 kgSzerokość: 500mmKolor: Biały Waga gilzy: 500g Gwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 14 zł netto/szt.

Cena 17,22 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstr15

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry: Waga: 1,5 kgSzerokość: 500mmKolor: TransparentWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 115m Cena: 14 zł netto/szt.

Cena 17,22 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fscz1,5

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku. Parametry: Waga: 1,5 kgSzerokość: 500mmKolor: CzarnyWaga gilzy: 300gGwarantowana rozciągliwość: 160% Długość: 115m Cena: 15 zł netto/szt.

Cena 18,45 zł
Więcej
W magazynie

Główne zalety folii stretch

Folie stretch, których zakup Państwu oferujemy, dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach (m.in. transparentnym, czarnym oraz białym). Korzystając z nich, można być pewnym, że nadana przesyłka trafi do odbiorcy w idealnym stanie, ponieważ oferowany produkt zapewnia jej odpowiednie zabezpieczenie, wynikające z odporności na przemakanie, efekt płowienia czy wysokie temperatury. Folia stretch przez nas proponowana jest na tyle gruba, że bardzo trudno jest ją rozerwać, do czego dość często dochodzi w sytuacji, gdy koperta, karton lub jakiekolwiek inne opakowanie zostanie owinięte materiałem niższej jakości. Sama czynność nawijania folii stretch nie sprawia żadnego problemu i przebiega w szybkim tempie, co również powoduje, że jest ona chętnie wykorzystywana na całym świecie.

Gdzie najczęściej wykorzystywane są folie stretch?

Obecność folii stretch w domach, biurach, magazynach czy halach produkcyjnych jest dziś niemal obowiązkowa, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy zajdzie konieczność skorzystania z niej. Choć najczęściej stosuje się ją do zabezpieczania mniejszych gabarytowo przesyłek, bardzo często stosowana jest także w celu zapewnienia odpowiedniej stabilności artykułom transportowanym na paletach. Folia stretch w kolorze czarnym lub białym dodatkowo pozwala nadać przesyłkom niezbędną niekiedy anonimowość. Niezależnie jednak od tego, czy zdecydują się Państwo zastosować produkt w kolorze bieli, czerni, czy też transparentnym, na pewno okaże się to trafionym pomysłem. Każda z folii stretch wykazuje się bowiem wyjątkową przyczepnością i wytrzymałością. Będąc przy tym rozciągliwą, pozwala na owijanie również przedmiotów o nieregularnych kształtach.

Folie stretch w cenie zachęcającej do jej nabycia

Skorzystanie z usług sklepu internetowego epakowacz.pl jest najkrótszą drogą do nabycia dowolnej ilości produktów, którymi są opisywane folie stretch. Cena przez nas proponowana zachęca do tego szczególnie osoby potrzebujące większej ilości materiału. Wielu Klientów ceni sobie także usługę personalizacji składających się na nasz asortyment artykułów. Wszystkie zlecenia realizujemy w ekspresowym tempie, ponieważ magazyn firmowy zawsze jest pełen artykułów składających się na asortyment sklepu – w tym folii stretch. Jeżeli więc poszukują Państwo możliwości nabycia jej jak najszybciej, polecamy własne usługi. Szukasz również taśmy pakowej? To także oferujemy w naszym sklepie!

Śledź nas na Facebooku