Papier pakowy
Papier pakowy - epakowacz.pl

Papier pakowy

Papier pakowy wykorzystywany jest głównie w celu zabezpieczania transportowanych przesyłek. Wyróżnia się wysokim stopniem twardości, co sprawia, że stosowany jest również w wielu innych sytuacjach. Podczas jego produkcji wykorzystuje się makulaturę. Charakterystyczny, szary kolor pasuje do barwy kartonów. Z tego powodu stosowany jest w celu wypełniania w nich wolnej przestrzeni, dzięki czemu przewożone w tego rodzaju opakowaniach produkty nie ulegają przemieszczaniu się, co mogłoby doprowadzić do ich uszkodzenia.

Aktywne filtry

Indeks: wyppapier

Recenzje: 0

Papierowy wypełniacz do paczek w rolce 80g/m2 f390mm 8,8kg Parametry: Waga: 80 g/m2 Waga całej rolki: 8.8 kg Nawój: 360 Mb Kolor: brązowy Cena: 54,00 zł netto/szt.

Cena 66,42 zł
Więcej
W magazynie

Papier pakowy – z czego wynika jego popularność?

Przy użyciu papieru pakowego łatwo i szybko można owinąć niemal każdego rodzaju przedmiot. Nic więc dziwnego, że korzystają z niego wszyscy ci, którym zależy na dostarczeniu przesyłki w nienagannym stanie niezależnie od tego, czy jest to książka, szklane naczynie czy żywność. Korzystając z usług sklepu internetowego epakowacz.pl, mogą Państwo nabyć papier pakowy w praktycznie nieograniczonej ilości. Rozwijanie go nie sprawi nikomu problemu, ponieważ umieszczany jest na rolkach o różnych wymiarach. W celu zastosowania określonej ilości produktu wystarczy go rozwinąć, a następnie odciąć odpowiedni fragment. Papier pakowy można z powodzeniem wykorzystywać w połączeniu zarówno z taśmą, jak i klejem, a także bez żadnych, dodatkowych akcesoriów. Często wystarczy jedynie owinąć nim kilkukrotnie dany przedmiot, aby zyskać pewność, że zostanie skutecznie zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi.

Przykłady wykorzystania papieru pakowego

Proponowany przez nas papier pakowy, jak już wcześniej zaznaczyliśmy, powstaje z makulatury, co na pewno docenią wszyscy zwolennicy ekologicznych rozwiązań. Prawidłowo użytkowany może służyć swoim nabywcom przez długi czas, ponieważ nie ulega rozerwaniu tak łatwo, jak zwyczajny papier. Niekiedy wykorzystywany jest także do tworzenia z niego efektownych plakatów ze względu na możliwość przyozdabiania go za pomocą farb, kredek i innych akcesoriów. Wykorzystanie papieru pakowego ma także sens podczas malowania ścian oraz sufitu. W celu zabezpieczenia znajdujących się w danym pomieszczeniu mebli czy urządzeń wystarczy jedynie przykryć je szczelnie za pomocą oferowanego materiału, który pozwoli uniknąć ich zaplamienia. Papier pakowy ma zatem wyjątkowo szeroki zakres zastosowania, co przekłada się na duże zainteresowanie nim wśród Klientów naszego sklepu.

Śledź nas na Facebooku