Rolki do kasy fiskalnej
Rolki do kasy fiskalnej - epakowacz.pl

Rolki do kasy fiskalnej

Trudno wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach jakikolwiek sklep lub innego rodzaju punkt usługowy, w którym pracownicy nie korzystaliby z kas fiskalnych – urządzeń stosowanych w celu wydrukowania paragonu, czyli najpowszechniejszego dokumentu będącego dowodem na dokonanie danej transakcji pomiędzy kupującym a sprzedającym. Aby mogły jednak prawidłowo pełnić swoją funkcję, muszą zostać wyposażone w rolki do kasy fiskalnej. To właśnie na nich znajduje się papier służący do drukowania na nim wszystkich informacji na temat dokonywanych przez klientów zakupów.

Aktywne filtry

Indeks: rolki571006

Recenzje: 0

Rolka do kasy fiskalnej firmy EMERSON termiczna 57 mm x 100 m. Papier termoczuły o gramaturze 55 g/m² Pakowane w folię termokurczliwą, zapewniającą wysoką estetykę i trwałość produktu. Producent udziela gwarancji trwałości wydruku do 6 lat. Jednostka sprzedaży 1 OPAKOWANIE 6 SZTUK. Cena: 33 zł netto/op.

Cena 40,59 zł
Więcej
W magazynie

Rolki do kasy fiskalnej niezbędne do jej działania

Rolki do kasy fiskalnej, dostępne na stronie epakowacz.pl, mogą Państwo nabyć w wielu odsłonach. Niejednolitość pomiędzy nimi zauważalna jest przede wszystkim pod względem rozmiaru. Dzięki temu każdy Klient może łatwo pozyskać dokładnie taki model, który będzie mógł bezproblemowo umieścić we wnętrzu swojego urządzenia do drukowania paragonów. Nabycie rolki do kasy fiskalnej o odpowiedniej długości daje poza tym pewność, że będzie można korzystać z niej przez długi czas, bez obawy o nagłe jej wyczerpanie. Gdy jednak do tego dojdzie, można szybko dokonać wymiany zużytego produktu na nowy. Tym bardziej że swoim Klientom proponujemy rolki do kasy fiskalnej również w większej liczbie sztuk niż jedna. Wszystkie natomiast powstają z wysokiej jakości papieru termicznego, który trudno jest przypadkowo uszkodzić np. podczas montażu.

Sprawne drukowanie paragonów dzięki naszym rolkom do kas fiskalnych

Do zainteresowania się rolkami do kas fiskalnych wiele osób skłania nie tylko atrakcyjność cenowa czy możliwość nabycia ich bez konieczności wychodzenia z domu, ale też m.in. fakt, że powstający na nich druk nie ulega wyblaknięciu w krótkim czasie, do czego dochodzi nierzadko w przypadku korzystania z mniej jakościowego papieru. Poza tym rolki do kasy fiskalnej z przygotowanej oferty posiadają warstwę zabezpieczającą, stanowiącą ochronę przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi, które mogłyby je uszkodzić. Na korzyść opisywanych produktów wpływa także ich zdolność do bezproblemowego rozwijania się, w wyniku czego zapewniają wszystkim użytkownikom kas możliwość sprawnego i ciągłego drukowania paragonów. Nasze rolki do kas fiskalnych wykorzystywane są w urządzeniach działających ze szczególnie dużą częstotliwością.

Śledź nas na Facebooku