Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Kurierskie
Koperty kurierskie i wiele innych opakowań przesyłkowych do nabycia na epakowacz.pl. Wystarczy kilka kliknięć, aby zamówić!

Koperty kurierskie

Nieustanny rozwój procesu przekazywania przesyłek przez listonoszy oraz kurierów zauważalny jest obecnie nie tylko pod względem tego, w jaki sposób przebiega, ale też na etapie przygotowywania poszczególnych paczek do wysłania. Dawniej mniejsze gabarytowo przesyłki doręczane były adresatom w zwykłych opakowaniach z papieru, których właściwości jednak dość często okazywały się niewystarczającego do tego, by wiedzieć, że ich zawartość nie ulegnie w drodze zniszczeniu. Dziś wygląda to jednak znacznie lepiej, ponieważ koperty kurierskie gwarantują większe bezpieczeństwo.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Aktywne filtry

Co sprawia, że koperty kurierskie są tak popularne na całym świecie?

Koperty kurierskie (inna nazwa przylgi) różnią się od kopert papierowych bardziej, niż mógłby na to wskazywać ich – dość podobny na pierwszy rzut oka – wygląd. Możliwe do nabycia na epakowacz.pl w korzystnej cenie i dowolnej ilości artykuły wykonywane są przy użyciu folii PE, znanej z bardzo wysokiego poziomu wytrzymałości, dzięki któremu różnego rodzaju uwarunkowania wewnętrzne nie są w stanie zaszkodzić opisywanego tworzywu sztucznemu. Przylgi to bezbarwne koperty kurierskie, do których wkładamy list przewozowy lub inny dokument i naklejamy na paczkę czy też paletę z towarem. W naszym sklepie pakowane są po 250, 500 lub 1000 sztuk i dostępne w następujących wymiarach:

• C7 - 125 x 115 mm,

• C6 - 175 x 130 mm,

• DL - 240 x 130 mm,

• C5 - 240 x 180 mm,

• C4 - 325 x 260 mm,

• C5 - koperty kurierskie "FAKTURA" 240 x 180 mm.

Foliowe koperty kurierskie dla każdego Klienta

Wielu użytkowników ceni koperty kurierskie za brak szkodliwości dla środowiska naturalnego, ponieważ tworzywo sztuczne, z którego powstają, ulega pełnemu rozkładowi. Ponadto wykonywane są w taki sposób, aby jak najbardziej utrudnić osobom niepowołanym dostanie się do ich zawartości, a gdyby już miało do tego dojść – kurierskie koperty sprawiają, że na pewno nie pozostanie to niezauważone. Ponadto oferowane przez nas foliowe koperty kurierskie są nie tylko bardzo trwałe, ale też lekkie oraz rozciągliwe. Ich tył pokryty jest klejem o wysokiej przyczepności, dostosowany do trwałego przytwierdzenia koperty do przesyłki. Pozwala to na szybkie i łatwe doklejenie do opakowania To produkty obecne nie tylko w punktach kurierskich czy placówkach pocztowych, a też w biurach, sekretariatach i wielu innych miejscach, gdzie przesyłane oraz przechowywane są najróżniejsze dokumenty. Korzystając z usług naszego sklepu, mogą Państwo nabyć oferowane koperty kurierskie w dowolnej chwili i w krótkim czasie, ponieważ ze względu na ciągłe (duże) zainteresowanie, zawsze posiadamy ich znaczną ilość. Koperta kurierska nie tylko zapewnia bezpieczeństwo przesyłki, ale też ułatwia jej transport, dlatego już dziś zdecyduj się na jej zakup!

Śledź nas na Facebooku