Kolorowe taśmy klejące ecosolvent
Kolorowe taśmy klejące samoprzylepne do pakowania paczek - epakowacz.pl

Kolorowe taśmy klejące ecosolvent

Taśmy pakowe dostępne na epakowacz.pl to produkty, które stały się popularne w zastosowaniu w codziennym życiu, a także w branżach o różnym typie działalności. Nasz sklep w Rzeszowie oraz sklep internetowy posiada w ofercie taśmy kolorowe samoprzylepne, które pozwalają na odpowiednie zabezpieczenie przesyłek, a także uszczelnianie kartonów lub innych opakowań. Jest to produkt charakteryzujący się wysoką jakością i wydajnością. W naszej ofercie znajdują się kolorowe taśmy klejące ecosolvent, posiadające bardzo dobre parametry klejące, dzięki czemu spełniają one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktywne filtry

Czym są taśmy ecosolvent?

Sklep online epakowacz.pl oferuje klientom kolorowe taśmy wykonane z folii polipropylenowej, która ma dużą wytrzymałość. Taśma ecosolvent posiada warstwę klejąca z kleju solvent, który wykazuje silne właściwości klejące. Klej ten pozyskiwany jest z naturalnego kauczuku, co sprawia, że kolorowa taśma do pakowania doskonale klei się do różnych powierzchni. W wyniku tego jest wykorzystywana w firmach o różnym typie działalności, w biurach oraz w domach. Kolorowa taśma klejąca jest wysoce elastyczna, dlatego świetnie dopasowuje się do różnych ładunków i paczek. Taśmy posiadające klej solvent to produkt niepozostawiający brudnych śladów, dzięki czemu zakończenie podczas klejenia wygląda estetycznie.

Mocne taśmy kolorowe od epakowacz.pl

Taśma kolorowa samoprzylepna znajduje zastosowanie w oznaczaniu produktów, palet i innych ładunków. W ofercie sklepu znajduje się bogaty wybór taśm, dzięki czemu każdy klient znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb. Kolorowe taśmy ecosolvent ułatwiają identyfikację paczek. Ich dodatkowym atutem są właściwości klejące, gdyż taśma kolorowa ecosolvent przylega doskonale do niemal wszystkich powierzchni. W ofercie sklepu online epakowacz.pl dostępne są taśmy o szerokości 48 mm w atrakcyjnych cenach.

Niezawodne kolorowe taśmy ecosolvent

W ofercie epakowacz.pl znajdują się wytrzymałe kolorowe taśmy pakowe, które zostały wykonane z użyciem kleju solvent, będącego specjalną mieszanką kauczuku naturalnego i kleju wodnego. Takie rozwiązanie sprawiło, że jest on odporny na działanie minusowych temperatur. Jest to idealna kolorowa taśma do pakowania paczek i oklejania kartonów. Dzięki odporności na wysokie temperatury taśma kolorowa samoprzylepna jest powszechnie stosowana w chłodniach, a ponadto doskonale przylega do różnych powierzchni, m.in. folii strech. Taśma kolorowa do pakowania paczek to produkt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Śledź nas na Facebooku