Indeks: wstr6080

Recenzje: 0

Rozmiar: 60x80 Szerokość: 60mm Długość: 80mm (Długość mierzona do struny) Wykonane z folii: LDPE 35 mic Opakowanie: 100szt. Cena: 1,30 zł netto/100 szt.

Cena 1,60 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Taśmy kolorowe ecosolvent
Kolorowe taśmy klejące samoprzylepne do pakowania - epakowacz

Taśmy kolorowe ecosolvent

Przygotowywanie przesyłek do nadania trudno wyobrazić sobie bez użycia określonych artykułów. Wybór odpowiedniej koperty, kartonu czy innego opakowania to nie wszystko. Aby ich zawartość była jak najlepiej chroniona, przed wysłaniem paczki w podróż musi ona zostać dodatkowo starannie zabezpieczona. W tym pomagają nam najczęściej doskonale znane wszystkim taśmy kolorowe. Ich ogólnodostępność sprawia, że dziś znajdują się praktycznie wszędzie, ułatwiając wykonywanie także wielu innych czynności. Zawsze warto mieć je pod ręką, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy wystąpi sytuacja, w której skorzystanie z nich okaże się koniecznością.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Kolorowe taśmy klejące, które zawsze warto mieć w pobliżu

Dostępne w sklepie internetowym epakowacz.pl kolorowe taśmy klejące możliwe są do nabycia w kilku różnych barwach, m.in. niebieskiej, żółtej oraz czerwonej. Dzięki temu można łatwo dopasować je do wyglądu opakowań, które mają być za ich pomocą szczelnie zamknięte. By to natomiast zrobić, nie pozostaje nic innego, jak po prostu dowolną ilość razy obkleić taśmą kolorową kopertę czy karton w odpowiednim miejscu. Czynność ta nie zajmuje wiele czasu, a z jej przeprowadzeniem jest w stanie poradzić sobie dosłownie każdy. Zwłaszcza że oferowane przez nas artykuły są bardzo trwałe i trudno jest uszkodzić je nawet w nieumyślny sposób. Poza tym oferowane przez nas kolorowe taśmy klejące gwarantują korzystającym z nich osobom na tyle dużą kleistość, że niezależnie od rodzaju powierzchni, są w stanie szybko i skutecznie do niej przywrzeć.

Przykłady wykorzystania taśm kolorowych

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, taśmy kolorowe można wykorzystać na wiele sposobów. Poza używaniem ich w celu zabezpieczenia przesyłek często stosuje się je także m.in. podczas pakowania prezentów, przymocowywania do ściany plakatów czy kalendarzy, a także ozdabiania kartek okolicznościowych. Nierzadko wykorzystywane są również do wyznaczania granic na danej przestrzeni, które z różnych przyczyn nie powinny zostać przekroczone. Użytkownicy kolorowych taśm klejących z oferty ze sklepu internetowego epakowacz.pl cenią je sobie także ze względu na możliwość nabycia ich w atrakcyjnej cenie i praktycznie dowolnej ilości, ponieważ zawsze mamy je w swoim asortymencie. Z naszej oferty równie chętnie korzystają więc zarówno indywidualni Klienci, jak i firmy poszukujące kolorowych taśm o wysokim stopniu kleistości.

Personalizujemy taśmy kolorowe zgodnie z wytycznymi Klientów

W dzisiejszych czasach kolorowe taśmy klejące coraz częściej ulegają personalizacji, by poprzez nadanie im odpowiedniej formy pełniły także rolę skutecznych nośników reklamowych. Wiedząc o tym, oferujemy Państwu właśnie tego rodzaju artykuły, wykonując je według pomysłów naszych zleceniodawców. Wykonanie spersonalizowanych taśm kolorowych klejących nie zajmuje wiele czasu, co powoduje, że kolejne marki decydują się powierzyć nam zadanie ich stworzenia. Jeżeli również Państwo poszukują miejsca, w którym mogliby skorzystać z takiej usługi, polecamy skontaktowanie się z nami i przedstawienie koncepcji tego, jak powinna wyglądać kolorowa taśma, aby swoim wyglądem jednoznacznie wskazywała na to, którą markę reprezentuje. Wówczas będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia procesu jej produkcji. Skorzystaj z pełnej oferty taśm do pakowania paczek.

Śledź nas na Facebooku