Białe folie stretch do pakowania
Białe folie stretch - Biały stretch do pakowania paczek - epakowacz.pl

Białe folie stretch do pakowania

Biała folia stretch to produkt, bez którego wiele firm nie wyobraża sobie codziennej pracy. Jest ona pomocna przede wszystkim w transporcie towarów, jak i ochronie przenoszonego wyposażenia przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Taka folia pakowa biała cieszy się jednak również popularnością w domowym zaciszu, gdzie może być stosowana do rozmaitych zadań. Jej typowe użycie to owinięcie mebli przy ich przesuwaniu, ale również pakowanie żywności czy też zabezpieczenie stołów i blatów przy przygotowywaniu wypieków.

Aktywne filtry

Indeks: str1,5brbiala

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry: Waga: 1,5 kg bruttoSzerokość: 500mmKolor: Biały Waga gilzy: 500g Gwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 15 zł netto/szt.

Cena 18,45 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: str3,0brbi

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:  Waga: 3,00 kg bruttoSzerokość: 500 mm Kolor: Biała Waga gilzy: 500g Gwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 27,00 zł netto/szt.

Cena 33,21 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstrch3010

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:  Waga: 3,00 kg  bruttoSzerokość: 500 mm Kolor: Biała Waga gilzy: 500g Gwarantowana rozciągliwość: 160%Ilość: 9 sztuk Cena: 25,00 zł netto/szt.

Cena 276,75 zł
Więcej
W magazynie

Folia stretch biała — dostępny asortyment

W naszym sklepie dostępna jest biała folia stretch o szerokości do 500 mm. Osiąga ona jednocześnie rozciągliwość na poziomie nawet 160%. Biała folia stretch do pakowania paczek cechuje się wysoką jakością wykonania. Do tego pozostaje wygodna w użytkowaniu, bo jej rozmiary umożliwiają ręczne owijanie. Cena białej folii stretch jest adekwatna do jej jakości. Sklep internetowy epakowacz.pl przywiązuje przy tym wiele uwagi do szybkości realizacji zamówienia. Terminowe dostawy towarów stanowią dla nas najwyższy priorytet, dlatego warto sprawdzić również naszą pozostałą ofertę. Sklep online oferuje m.in. folie stretch w innych kolorach (np. czarne folie stretch) i wielkościach. Warto jednak postawić na białe rolki folii stretch, bo to produkt niezwykle uniwersalny.

Najważniejsze zalety białej folii stretch

Biała folia do pakowania ma wiele zalet, dlatego skupimy się jedynie na tych najważniejszych. Na pierwsze miejsce wysuwa się wspomniana już uniwersalność — wykorzystanie folii w dużej mierze zależy od kreatywności użytkownika. Taki biały stretch doskonale zabezpieczy pakunki o różnych gabarytach. Mowa tu nie tylko o ich wielkości, ale także wadze. Biała folia do owijania paczek bardzo często wykorzystywana jest w przypadku przesyłek kurierskich, gdzie zabezpiecza asortyment wewnątrz kartonów. Skutecznie radzi sobie wielopoziomowymi konstrukcjami i pomaga m.in. w sprawnym grupowaniu towarów, chroniąc je podczas najbardziej wymagających podróży. Poza tym istotnym aspektem pozostaje struktura produktu. Dzięki tej zalecie biała rolka stretch umożliwia kontrolę stanu transportowanych lub magazynowanych materiałów.

Biała folia stretch a czynniki zewnętrzne

Folia stretch ręczna biała to wysokiej klasy produkt przeznaczony do użytku zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Dobrze chroni paczki przed uszkodzeniami i brudem. Skutecznie opiera się trudnym warunkom pogodowym, ponieważ został on wykonany z tworzywa sztucznego, odpornego na wysokie lub niskie temperatury. Równie dobrze radzi sobie z wilgocią czy też promieniowaniem UV. Biały stretch nie zmienia także struktury pod wpływem wskazanych czynników, co przekłada się na bezpieczeństwo w momencie załadunku lub wypakowania towaru. Oczywiście biała folia stretch należy także do akcesoriów o sporej elastyczności. Rozciągliwość materiału pozwala precyzyjnie dopasować go do owijanego towaru.

Folię stretch kupisz też w innych wersjach kolorystycznych:

Śledź nas na Facebooku