Indeks: wstr6080

Recenzje: 0

Rozmiar: 60x80 Szerokość: 60mm Długość: 80mm (Długość mierzona do struny) Wykonane z folii: LDPE 35 mic Opakowanie: 100szt. Cena: 1,30 zł netto/100 szt.

Cena 1,60 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Biała
Białe folie stretch - Biały stretch do pakowania - epakowacz.pl

Biała

Biała folia stretch

Wiele firm i osób nie wyobraża sobie bez niej codziennej pracy. Biała folia stretch na stałe wpisała się w potrzeby polskich przedsiębiorstw z różnych branż. Równie dużą popularnością cieszy się w domowych zaciszach, gdzie jest wykorzystywana do rozmaitych zadań. To właśnie uniwersalność zastosowania oraz właściwości produktu wpływają na jej olbrzymią popularność. W naszym sklepie oferujemy m.in. folię stretch białą o szerokości 500 mm i rozciągliwości na poziomie 160%. W domowym użytku sprawdzi się między innymi w sytuacji, gdy trzeba będzie przygotować bagaż na podróż, zabezpieczyć dodatkowo wysyłaną paczkę lub przygotować pomieszczenie i znajdujące się w nim przedmioty do remontu.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: fsb1,5

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry: Waga: 1,5 kgSzerokość: 500mmKolor: Biały Waga gilzy: 500g Gwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 14 zł netto/szt.

Cena 17,22 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstrch3010

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:  Waga: 3,00 kg Szerokość: 500 mm Kolor: Biała Waga gilzy: 500g Gwarantowana rozciągliwość: 160% Cena: 30 zł netto/szt.

Cena 36,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fstrch3010

Recenzje: 0

Wytrzymała folia rozciągliwa: do ręcznego owijania i zabezpieczania przesyłek – zapewnia stabilność ładunku.  Parametry:  Waga: 3,00 kg Szerokość: 500 mm Kolor: Biała Waga gilzy: 500g Gwarantowana rozciągliwość: 160%Ilość: 9 sztuk Cena: 28 zł netto/szt.

Cena 309,96 zł
Więcej
W magazynie

Biała folia stretch z naszych katalogów cechuje się wysoką jakością wykonania. Do tego pozostaje wygodna w użytkowaniu, bo jej rozmiary umożliwiają ręczne owijanie. Produkt zamówisz w atrakcyjnej cenie, korzystając z komfortowego, a zarazem bezpiecznego systemu płatności. Równie wiele uwagi przykładamy do szybkości realizacji zamówienia. Terminowe dostawy towarów stanowią dla nas najwyższy priorytet, dlatego warto sprawdzić również pozostałą ofertę. W katalogach sklepu znajdziesz folie stretch w innych kolorach oraz wielkościach. Warto postawić na wersję o białej barwie, bo to produkt powszechnie wykorzystywany w wielu krajach. Nawet jeśli nie sięgasz po niego na co dzień, może okazać się cichym bohaterem wielu, nieprzewidzianych sytuacji.

Najważniejsze zalety białej folii stretch

Folia stretch biała ma wiele zalet, dlatego skupimy się jedynie na tych najważniejszych. Na pierwsze miejsce wysuwa się wspomniana już uniwersalność, bo jej wykorzystanie w dużej mierze zależy od kreatywności użytkownika. Akcesorium pozwala zabezpieczyć pakunki o różnych gabarytach. Mowa tu nie tylko o ich wielkości, ale także wadze. Folia stretch biała często wykorzystywana jest w przypadku przesyłek kurierskich, gdzie zabezpiecza asortyment wewnątrz kartonów. Skutecznie radzi sobie wielopoziomowymi konstrukcjami. Pomaga m.in. w sprawnym grupowaniu towarów, chroniąc je podczas najbardziej wymagających podróży. Poza tym, istotnym aspektem pozostaje struktura produktu. Dzięki tej zalecie biała folia stretch umożliwia kontrolę stanu transportowanych lub magazynowanych materiałów.

Nie można zapominać o innych atutach folii stretch białej. Produkt przeznaczony jest do użytku zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. Dobrze chroni paczki przed uszkodzeniami i brudem. Skutecznie opiera się trudnym warunkom pogodowym, ponieważ został wykonany z tworzywa sztucznego, odpornego na wysokie lub niskie temperatury. Równie dobrze radzi sobie z wilgocią czy też promieniowaniem UV. Nie zmienia struktury pod wpływem wskazanych czynników, co przekłada się na bezpieczeństwo w momencie załadunku lub wypakowania towaru. Oczywiście biała folia stretch należy także do akcesoriów o sporej elastyczności. Rozciągliwość materiału pozwala precyzyjnie dopasować go do stretchowanego towaru. Nie zwlekaj i kup produkt jeszcze dziś. Dbamy o jak najszybszą wysyłkę zamówienia.

Śledź nas na Facebooku