Skropak
Skropak

Skropak

Podczas przygotowania paczek kurierskich, wiele osób stosuje wypełniacze. Używane są one po to, aby zabezpieczyć delikatny produkt, który znajduje się w paczce, a także po to, aby wypełnić puste miejsce i nadać przesyłce lepszy wygląd. Zastosowanie takich zabezpieczeń pozytywnie świadczy o sprzedawcy i buduje jego dobry wizerunek w oczach kupujących. W naszym sklepie epakowacz.pl znajdziecie Państwo m.in. 500 litrowy worek skropaku. Skropak do paczek jest wypełniaczem stworzonym z materiałów pochodzenia roślinnego, dlatego też uznaje się go za produkt ekologiczny.

Aktywne filtry

Indeks: skropak500

Recenzje: 0

Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu.  Cena: 97,57 zł netto/szt.

Cena 120,00 zł
Więcej
W magazynie

Skropak do paczek - zastosowanie

Gdy przygotowuje się paczkę do wysłania, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Produkt, który ma być wysłany, powinno zabezpieczyć się tak, aby w żaden sposób podczas transportu nie uległ zniszczeniu. Aby tak było, warto sięgnąć po odpowiedni karton do pakowania. Często zdarza się, że rzecz, która zostaje w nim umieszczona jest znacznie mniejsza niż cała zawartość - po prostu zostaje wtedy puste miejsce. W takiej sytuacji warto użyć skropaku do wypełnienia pudełka. Zagospodarowanie skropakiem wolnej przestrzeni powoduje, że produkt nie będzie przesuwał się w niekontrolowany sposób i będzie zamortyzowany, a także odporny na wszelkie uderzenia oraz wstrząsy podczas transportu. Pakując skropak do kartonu nie trzeba posiadać konkretnych umiejętności - wystarczy go po prostu wsypać. Wypełniacz ten znany jest również z tego, że zalicza się do najlżejszych materiałów pakowych, zatem nie wpływa on niekorzystnie na wagę przesyłki.

Z czego zrobiony jest skropak?

Skropak jest przyjaznym dla środowiska wypełniaczem do paczek. Wykonany jest wyłącznie z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Nie zawiera żadnych środków chemicznych i śmiało można uznać, że jest biodegradowalny. Wypełniacz nie wchodzi dzięki temu w żadną interakcję z zawartym w środku przesyłki produktem. Dlatego też skropak może być używany do wypełnienia nawet przesyłek skrywających produkty spożywcze. W żaden sposób nie wpłynie on na jakość, smak czy po prostu przydatność spożycia. Produkt jest także bezpieczny dla zarówno zwierząt domowych, jak i gospodarczych. Po spełnieniu swojej funkcji granulatu można użyć go ponownie. A jeśli nie będzie się go stosować kolejny raz, to powinno się bezpiecznie i szybko utylizować poprzez rozpuszczenie w wodzie lub kompostowanie w przydomowym ogródku.

Jakimi zaletami charakteryzuje się wypełniacz - skropak?

Skropak ma nie jedną zaletę. Dlatego też wykorzystywany jest przez firmy kurierskie czy sklepy internetowe. Ten wypełniacz nie jest drogim produktem, a dodatkowo można go łatwo przechowywać i przy okazji jest jeszcze ekologiczny - takie trzy w jednym. Skropak do paczek jest znany z tego, że: bardzo dobrze amortyzuje (nawet 30-krotnie lepiej, niż w przypadku polistyrenu); jest wykonany z roślinnej skrobi, przez co jego pochodzenie jest w 100% naturalne; jest prosty w pakowaniu, jest ekologiczny - może być poddany recyklingowi, można go używać wielokrotnie, jest wytrwały i rozciągliwy na zniszczenia. Skropak idealnie nadaje się do pakowania dowolnej zawartości przesyłki - można formować z niego dowolne kształty, dzięki czemu da się zabezpieczyć nim nieregularne towary.

Jak inaczej zastosować skropak do paczek?

Skropak nie musi być tylko używany do zabezpieczana przedmiotów, które wysyłane są przesyłką kurierską. Można je użyć do zupełnie czegoś innego. Ten wypełniacz może sprawdzić się do prac kreatywnych, nie tylko dla dzieci. Lekko zwilżając jeden skropak, można łączyć go z kolejnymi, tworząc różne figurki, ludziki. Aby nabrały kolorów, można po nich pisać, malować je. Na pewno tak nietypowe przedmioty do dzieł plastycznych zachęcą niejedną pociechę do zabawy, ale także dorosłego. Przyjemne z pożytecznym - ponieważ wypełniacz nie będzie zmarnowany, a przyniesie radość i zabije nudę.

Skropak do pakowania - oferta w naszym sklepie epakowacz.pl

W naszym sklepie mamy do zaoferowania Państwu skropak do paczek, który jest idealnym, ekologicznym wypełniaczem pudełek z przesyłkami kurierskimi. W naszej ofercie posiadamy m.in. 500 litrowy worek wypełniony po brzegi skropakiem. Ze względu na duże gabaryty, jeśli chcecie Państwo go zamówić, prosimy o wcześniejszy kontakt z obsługą sklepu. Nasz produkt jest bezpieczny dla środowiska, a w dzisiejszych czasach to ważny aspekt, na który zwraca uwagę wielu odbiorców. W sklepie mamy stałą dostępność produktów. Dlatego też bez problemu mogą kupować je od nas większe firmy, które organizują wysyłkę zamówień i potrzebują większej ilość skropaku, ale także osoby prywatne. Gwarantujemy, że nie będziecie musieli Państwo długo czekać na zamówienie, ponieważ wysyłki wykonujemy niezwykle sprawnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skropaku do paczek, ale także innych wypełniaczy oraz produktów.

Śledź nas na Facebooku