Dyspensery do taśm klejących pakowych (podajniki)
Dyspensery do taśm klejących, Podajniki taśm pakowych - Kup Teraz na epakowacz.pl

Dyspensery do taśm klejących pakowych (podajniki)

Dyspensery do taśm dostępne w ofercie sklepu epakowacz.pl to proste w obsłudze urządzenia, ułatwiające aplikowanie taśm samoprzylepnych. Dzięki nim można w prosty sposób przyspieszyć i usprawnić zaklejanie pakunków. Te niewielkie przyrządy do taśmy klejącej oferowane przez nasz sklep w Rzeszowie, jak i sklep internetowy posiadają ergonomiczny kształt ułatwiający pracę, a ponadto są stabilne podczas ich użytkowania. Cechy te sprawiają, że dyspenserów można używać jedną ręką. Ich dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena, w związku z czym każdy znajdzie urządzenie do taśmy klejącej dostosowane do własnych potrzeb.

Aktywne filtry

Indeks: dysp15010

Recenzje: 0

Dyspenser z ostrzem tnącym do aplikowania taśmy pakowej. Posiada również ergonomiczną rączkę do trzymania. Obsługuje taśmy o szerokości do 50mm. Cena: 23zł netto/szt.

Cena 28,29 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: dyspszw

Recenzje: 0

Solidny i niezawodny dyspenser/oklejarka do taśmy pakowej. Łatwy w użyciu i bardzo pomocny przy oklejaniu przesyłek w domu i firmie. Jego budowa i ergonomiczna rękojeść przyczynia się do bardzo wygodnej i nieuciążliwej pracy. Obsługuje taśmy o szerokości do 50mm. Cena: 29 zł netto/szt.

Cena 35,67 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: Dyspprof

Recenzje: 0

Profesjonalny dyspenser metalowy do taśmy pakowej Model: PROFESSIONALKolor: czerwono-szaryWykonanie : Metal, Posiada regulację naciągu taśm Obsługuje taśmy o szerokości do 50mm. Cena: 45 zł netto/szt.

Cena 55,35 zł
Więcej
W magazynie

Niezwykła wygoda i komfort pracy dzięki dyspenserom

Znajdujące się w ofercie naszego sklepu dyspensery do taśm klejących to urządzenia o ergonomicznej konstrukcji, zapewniającej wysoki komfort ich użytkowania. Dyspensery pozwalają na znacznie szybsze i proste zaklejenia m.in. kartonów, a znajdujące się nich ostrza tnące to gwarancja szybkiego odcięcia taśmy klejącej na odpowiedniej długości. Zastosowanie w dyspenserach osłon to również gwarancja bezpieczeństwa dla użytkowników, gdyż zapobiega skaleczeniu się. Modele dyspenserów różnią się od siebie parametrami taśm, do których można je wykorzystać tj. szerokością, długością i średnicą rolki.

Maszynka do taśmy klejącej gwarancją komfortu pracy

Maszynka do taśmy pakowej znajdująca się w naszym asortymencie pozwala na przyspieszenie pracy, jak i dobre zaklejenie kartonów oraz innych paczek. Obecnie dużą popularnością cieszą się zakupy online, które umożliwiają również dokonywanie zwrotów poprzez odsyłanie towaru. W wyniku tego ruch paczek pomiędzy klientami prywatnymi a sklepami jest wzmożony, co przekłada się na dużą popularność dyspenserów do taśm pakowych, które są praktycznym urządzeniem poprawiającym komfort zaklejania paczek. Dodatkową zaletą, jaką ma dyspenser do taśmy, jest precyzja klejenia, dzięki czemu paczka wygląda estetycznie.

Niezawodne dyspensery do taśm

Nasz sklep online epakowacz.pl posiada w ofercie kilka rodzai dyspenserów, m.in. pistolet do taśmy pakowej z ostrzem tnącym, dyspenser metalowy do użytku profesjonalnego i nie tylko, a także solidny dyspenser do taśmy klejącej Activa one. Warto zaznaczyć, że dyspensery wykonane z metalu są urządzeniem wytrzymałym, solidnym, a także posiadającym ergonomiczny kształt zapewniający komfort pracy, w związku z czym spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów i nadają się do zastosowania na magazynach, jak i w firmach kurierskich.

Dyspensery do taśm pakowych niezastąpionym narzędziem podczas pracy w magazynie

Dyspenser do taśmy pakowej jest urządzeniem niezastąpionym na magazynie. Pakowanie większej ilości kartonów jest uciążliwe i czasochłonne, zwłaszcza gdy jest to wykonywane ręcznie. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi podajnik do taśmy klejącej, który jest często wykorzystywany w firmach zajmujących się przesyłkami. Ten niewielki pistolet do taśmy usprawni zaklejanie paczek, dzięki czemu proces ten stanie się bardziej wydajny. Już od pierwszej chwili można zauważyć, jak posługiwanie się tym urządzeniem jest komfortowe, dlatego powinien on być wykorzystywany w każdym magazynie.

Dlaczego warto zdecydować się na pistolet do taśmy klejącej?

Pistolet do taśmy klejącej jest urządzeniem niezwykle lekkim i posiadającym ergonomiczny kształt. Pozwala on na precyzyjne i estetyczne nałożenie taśmy klejącej na różnego rodzaju opakowania, a także użycie tylko niezbędnej do tego celu ilości. Warto zaznaczyć, że użytkowanie dyspenserów z osłoniętym ostrzem jest także bezpieczne dla użytkownika. Dobre oklejenie paczek to również bezpieczeństwo ich transportu i składowania, dlatego warto zadbać o ich odpowiednie przygotowanie.

Ręczne dyspensery od epakowacz.pl

Dyspensery ręczne to proste w obsłudze urządzenie do taśmy pakowej, przyspieszające i ułatwiające pracę z jej użyciem. Dyspensery to przyrząd do taśmy klejącej wyposażony w metalowy koniec z ząbkami, który pozwala na sprawne oderwanie odpowiedniej długości taśmy. To niewielkie urządzenie jest niezbędne w miejscach, gdzie konieczne jest zaklejanie większej ilości paczek np. na poczcie lub magazynie. Zarówno nasz sklep w Rzeszowie, jak i sklep online posiada w ofercie funkcjonalne dyspensery do taśm klejących plastikowych oraz papierowych.

Śledź nas na Facebooku