Indeks: wstr6080

Recenzje: 0

Rozmiar: 60x80 Szerokość: 60mm Długość: 80mm (Długość mierzona do struny) Wykonane z folii: LDPE 35 mic Opakowanie: 100szt. Cena: 1,30 zł netto/100 szt.

Cena 1,60 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Dyspensery do taśm pakowych
Dyspensery do taśm klejących, taśmy pakowej - epakowacz.pl

Dyspensery do taśm pakowych

Zajmując się zawodowo przygotowywaniem paczek do nadania, dobrze jest czynić to szybko, wygodnie i jednocześnie dokładnie. A gdyby dodatkowo każda paczka prezentowała się przed oddaniem jej w ręce listonosza lub kuriera świetnie pod względem estetycznym, wówczas byłoby już całkiem idealnie. Właśnie dlatego warto odwołać się do możliwości urządzeń, którymi są dyspensery do taśmy. Posługiwanie się nimi jest bardzo proste, co jest jednak tylko jednym z wielu czynników sprawiających, że regularnie zyskują na popularności, znajdując dla siebie kolejnych nabywców, ceniących sobie nowoczesne i skuteczne rozwiązania.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: dyspszw

Recenzje: 0

Solidny i niezawodny dyspenser/oklejarka do taśmy pakowej. Łatwy w użyciu i bardzo pomocny przy oklejaniu przesyłek w domu i firmie. Jego budowa i ergonomiczna rękojeść przyczynia się do bardzo wygodnej i nieuciążliwej pracy. Cena: 28 zł netto/szt.

Cena 34,44 zł
Więcej
W magazynie

Dlaczego warto posługiwać się dyspenserami do taśm pakowych?

Możliwe do nabycia na epakowacz.pl dyspensery do taśm pakowych stosowane są w celu zaklejania przede wszystkim kartonów, ale z powodzeniem mogą być wykorzystywane również do szczelnego zamykania kopert różnego rodzaju. Każdy z proponowanych przez nas modeli ma wygodny uchwyt, w wyniku czego nawet wielogodzinne posługiwanie się nimi nie skutkuje odczuwaniem bólu dłoni. Poza tym dyspensery do taśmy są całkowicie bezpieczne w użyciu. Ich ostrza zostały bowiem ułożone w taki sposób, by nie były w stanie zranić użytkowników – oczywiście pod warunkiem, że będą oni posługiwać się urządzeniami w odpowiedni sposób. Operowanie dyspenserami do taśm pakowych pozwala zaoszczędzić wiele czasu, dlatego wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie każdego dnia zachodzi konieczność zaklejenia wielu paczek, a zatem m.in. w sklepach internetowych, czy firmach kurierskich.

Dyspensery do taśm o ergonomicznym kształcie

Na korzyść dyspenserów do taśmy pakowej przemawia także atrakcyjność cenowa, którą gwarantujemy Klientom sklepu internetowego epakowacz.pl. Składające się na nasz asortyment modele charakteryzuje ponadto solidna konstrukcja oraz zdolność do działania na najwyższym poziomie wydajności przez długi czas. Nabywając wybrany model dyspensera do taśm pakowych, każdy Klient zyskuje pewność, że trafi do niego w krótkim czasie, ponieważ wszystkie zlecenia realizujemy bardzo sprawnie, co umożliwia nam stały dostęp do proponowanego towaru. Jeżeli więc są Państwo zainteresowani nabyciem jednego z proponowanych urządzeń do estetycznego zaklejania paczek, polecamy skorzystanie z przygotowanej oferty, zawierającej w sobie dyspensery do taśmy o ergonomicznym kształcie.

Śledź nas na Facebooku