Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia

Gdzie kupić kopertę bąbelkową? Jak wysłać paczkę w kopercie bąbelkowej?

Kup teraz koperty bąbelkowe, które są niezbędnym wyposażeniem w każdej firmie handlowo-usługowej zajmującej się wysyłką towarów wrażliwych na uszkodzenia. Zabezpieczenie wysyłanego materiału lub wysyłanych dokumentów jest bardzo ważne, dlatego warto wiedzieć, gdzie kupić koperty bąbelkowe.

Jeśli nie wiedzą Państwo, gdzie kupić kopertę bąbelkową, to doskonale się składa. W sklepie epakowacz.pl proponujemy bezpieczne koperty bąbelkowe, dzięki którym żaden wysyłany towar nie zostanie uszkodzony. Wysokiej jakości tworzywo, z którego wykonane są bąbelki, sprawia, że są one wytrzymałe i odporne na rozerwanie. W ofercie internetowego marketu znajdują się nie tylko produkty, takie jak koperta bąbelkowa. Gdzie kupić można akcesoria do pakowania? Posiadamy takowe w ofercie, dlatego wszystkie potrzebne produkty mogą Państwo kupić w jednym miejscu bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura.

Gdzie kupić koperty bąbelkowe? Krok po kroku

Każdy, kto prowadzi własną działalność wysyłkową, z pewnością zastanawia się, gdzie kupić kopertę bąbelkową oraz jak wysłać paczkę w kopercie bąbelkowej. Sam zakup tego typu wyrobów możliwy jest w internecie na stronie internetowej epakowacz.pl, gdzie znajdują się nie tylko pudełka kartonowe do pakowania i taśmy pakowe, ale także bezpieczne koperty bąbelkowe. Przy pomocy tego typu wyrobów mogą Państwo w bezpieczny sposób wysłać ważne dokumenty, drobne materiały sprzedawane przez przedsiębiorstwo lub szklane elementy wymagające ostrożnego transportu.

Transportowanie przedmiotów wykonanych z materiałów podatnych na uszkodzenia jest dość trudne, dlatego warto pomyśleć o odpowiednim ich zabezpieczeniu, jakim może być koperta bąbelkowa. Gdzie kupić produkt tego typu? Mogą Państwo tego dokonać w sklepie epakowacz.pl, gdzie znajdują się bezpieczne koperty w różnych wielkościach, a dla większych gabarytów całe rolki folii bąbelkowej.

Jak wysłać paczkę w kopercie bąbelkowej?

Jeśli zastanawiają się Państwo nad tym, jak wysłać paczkę w kopercie bąbelkowej, warto zauważyć, iż cały proces nadania przebiega dokładnie tak samo, jak podczas wysyłki tradycyjnego listu lub przesyłki kurierskiej. A jak zaadresować kopertę bąbelkową? Wystarczy podać dane nadawcy oraz dane odbiorcy i zanieść kopertę do oddziału pocztowego. Następnie należy dokładnie zamknąć kopertę, klejąc ją dodatkowo paskiem taśmy pakowej. Kolejny etap to wygenerowanie listu przewozowego z dowolnego systemu kurierskiego, naklejenie go na paczkę i przekazanie koperty kurierowi, który dostarczy ją bezpośrednio do klienta. Koperty bąbelkowe, które dostępne są w ofercie sklepu epakowacz.pl, to wysokiej jakości produkty dostępne w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu i dokonania zakupu z szybką dostawą bezpośrednio do siedziby firmy lub pod dowolnie wskazany adres wpisany w zamówieniu.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Śledź nas na Facebooku