Filtruj według

Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Taśmy bandujące / akcesoria
Taśmy bandujące Rzeszów - epakowacz.pl

Taśmy bandujące / akcesoria

Materiały wykorzystywane podczas przygotowywania przesyłek do nadania są bardzo różnorodne. Nie wszyscy więc wiedzą, na który z nich warto postawić, chcąc zyskać pewność, że adresat otrzyma zamówiony przez siebie towar w jak najlepszym stanie. W takiej sytuacji dobrze jest odwołać się do sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich są bez wątpienia taśmy bandujące. Ich właściwości sprawiają, że niezależnie od tego, jakiego rodzaju artykuły zostaną wyprawione w podróż, na pewno nie ucierpią w czasie jej trwania.

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-12 z 28 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: ppgietyotw

Narożnik PP gięty z otworem 1000 szt.

Recenzje: 0

Narożnik ochronny polipropylenowy gięty z otworem 1000 szt. Otwory w narożniku uniemożliwiają taśmie zsunięcie się z narożnika.Parametry: Rozmiar: 60(30+30) x 40 mm Ramiona: 30x40 Szerokość: do taśm do 20 mm Ilość: 1000 szt.

Cena 43,05 zł
Więcej
W magazynie

Czym są, do czego służą i czemu zawdzięczają swoją popularność taśmy bandujące?

Taśmy bandujące, nierzadko określane również mianem bandówek oraz taśm spinających, najczęściej stosowane są do łączenia towarów transportowanych z wykorzystaniem palet. Za ich sprawą uzyskanie pożądanej stabilności nie stanowi żadnego problemu. Warto przy tym zauważyć, że mogą być one stosowane zarówno w sposób ręczny, jak i przy użyciu specjalnych, automatycznych urządzeń. Poza tym taśmy bandujące zapewniają korzystającym z nich osobom bardzo wysoki poziom odporności na nawet najbardziej wymagające warunki atmosferyczne. Skutecznie przeciwstawiając się m.in. promieniom UV oraz wilgoci, stanowią gwarancję tego, że przez całą podróż będą należycie pełnić swoją funkcję, zabezpieczając oklejone nimi towary. Głównie z tych powodów grono użytkowników taśm bandujących stale wzrasta, podobnie zresztą, jak ich zadowolenie z przygotowywania przesyłek za pomocą właśnie tego rodzaju materiałów.

Korzyści wynikające z dokonania personalizacji taśm bandujących

Chcąc nabyć dowolną liczbę sztuk taśmy bandującej, skorzystanie z usług sklepu internetowego epakowacz.pl jest najlepszym na to sposobem. Swoim Klientom zapewniamy bowiem stały dostęp do tego produktu, a także ekspresową realizację zleceń. Atrakcyjność cenowa oferowanych przez nas materiałów także sprawia, że sięgają po nie kolejne osoby oraz firmy. Warto przy tym zaznaczyć, że na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odpowiednio spersonalizować taśmy bandujące, aby nie tylko odgrywały swoją rolę, chroniąc różnego rodzaju towary w czasie transportu, ale też były skutecznymi nośnikami reklamowymi. By tak się stało, wystarczy je jedynie odpowiednio ozdobić, co nie zajmuje wiele czasu, a pozwala cieszyć się z uzyskania interesującego efektu, pozwalającego odróżnić Państwa taśmę bandującą od tej używanej przez inne firmy.

Śledź nas na Facebooku