Taśmy bandujące / akcesoria
Taśmy bandujące, taśmy do bandowania ✔️ - epakowacz.pl

Taśmy bandujące / akcesoria

Materiały wykorzystywane podczas przygotowywania przesyłek do nadania są bardzo różnorodne. Nie wszyscy więc wiedzą, na który z nich warto postawić, chcąc zyskać pewność, że adresat otrzyma zamówiony przez siebie towar w jak najlepszym stanie. W takiej sytuacji dobrze jest odwołać się do sprawdzonych rozwiązań. Jednym z nich są bez wątpienia taśmy bandujące. Ich właściwości sprawiają, że niezależnie od tego, jakiego rodzaju artykuły zostaną wyprawione w podróż, na pewno nie ucierpią w czasie jej trwania.

Aktywne filtry

Indeks: dedram9017

Recenzje: 0

Bezpieczny nóż do folii Parametry: ukryte, bezpieczne ostrze, brak ryzyka skaleczenia podczas pracy; możliwość wymiany ostrza  możliwość wykorzystania jako rozcinacza do zaklejonych pudełek, wszechstronne zastosowanie; ergonomiczną, lekką konstrukcję – wygoda użytkowania. Ilość w opakowaniu zbiorczym: 12 szt. Cena: 8,00 zł netto/szt.

Cena 9,84 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: wampirkipol

Recenzje: 0

Wampirki, Rękawice dziane bawełniane pokryte lateksem na wewnętrznej części dłoni,  10 par Materiał Bawełna z poliestrem 70%, naturalny lateks 30% Zastosowanie Najbardziej ekonomiczne rękawice przeznaczone do różnych prac w budownictwie, transporcie, przeładunkach etc. Rękawice ogrodnicze. Rozmiar 23cm/XXL Cena: 13 zł netto/szt.

Cena 15,99 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: wg30500

Recenzje: 0

Wysokiej jakości taśma spinająca. Taśma poliestrowa typu WG do spinania ciężkich ładunków.Wymiary:  szerokość 9mm  długość 250m  tulejka tekturowa 76mm wytrzymałość 220 kg Cena: 30,00 zł netto/szt.

Cena 36,90 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: kąt140403

Recenzje: 0

Kątownik tekturowy to bardzo uniwersalny materiał, który świetnie nadaje się do zabezpieczenia kątów lub rogów w danym ładunku, chroni przed uszkodzeniem i otarciem, a także stabilizuje przesyłkę. Kątownik tekturowy jest trwały i solidnie wykonany, a także lekki co usprawnia proces pakowania. Dodatkowo sprawdzi się jako profil zabezpieczający różnego...

Cena 49,20 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: wg30500

Recenzje: 0

Wysokiej jakości taśma spinająca.Taśma poliestrowa typu WG do spinania ciężkich ładunków.Wymiary:  szerokość 9mm  długość 500m  tulejka tekturowa 76mm wytrzymałość 220 kg Cena: 45 zł netto/szt.

Cena 55,35 zł
Więcej
W magazynie

Czym są, do czego służą i czemu zawdzięczają swoją popularność taśmy bandujące?

Taśmy bandujące, nierzadko określane również mianem bandówek oraz taśm spinających, najczęściej stosowane są do łączenia towarów transportowanych z wykorzystaniem palet. Za ich sprawą uzyskanie pożądanej stabilności nie stanowi żadnego problemu. Warto przy tym zauważyć, że mogą być one stosowane zarówno w sposób ręczny, jak i przy użyciu specjalnych, automatycznych urządzeń. Poza tym taśmy bandujące zapewniają korzystającym z nich osobom bardzo wysoki poziom odporności na nawet najbardziej wymagające warunki atmosferyczne. Skutecznie przeciwstawiając się m.in. promieniom UV oraz wilgoci, stanowią gwarancję tego, że przez całą podróż będą należycie pełnić swoją funkcję, zabezpieczając oklejone nimi towary. Głównie z tych powodów grono użytkowników taśm bandujących stale wzrasta, podobnie zresztą, jak ich zadowolenie z przygotowywania przesyłek za pomocą właśnie tego rodzaju materiałów.

Korzyści wynikające z dokonania personalizacji taśm bandujących

Chcąc nabyć dowolną liczbę sztuk taśmy bandującej, skorzystanie z usług sklepu internetowego epakowacz.pl jest najlepszym na to sposobem. Swoim Klientom zapewniamy bowiem stały dostęp do tego produktu, a także ekspresową realizację zleceń. Atrakcyjność cenowa oferowanych przez nas materiałów także sprawia, że sięgają po nie kolejne osoby oraz firmy. Warto przy tym zaznaczyć, że na Państwa życzenie jesteśmy w stanie odpowiednio spersonalizować taśmy bandujące, aby nie tylko odgrywały swoją rolę, chroniąc różnego rodzaju towary w czasie transportu, ale też były skutecznymi nośnikami reklamowymi. By tak się stało, wystarczy je jedynie odpowiednio ozdobić, co nie zajmuje wiele czasu, a pozwala cieszyć się z uzyskania interesującego efektu, pozwalającego odróżnić Państwa taśmę bandującą od tej używanej przez inne firmy.

Śledź nas na Facebooku