Taśma pakowa z indywidualnym nadrukiem
  • Taśma pakowa z indywidualnym nadrukiem
  • Taśma pakowa z indywidualnym nadrukiem
  • Taśma pakowa z indywidualnym nadrukiem

Taśma pakowa z indywidualnym nadrukiem

tpnd48/66
Ocena 

Taśma pakowa z indywidualnym nadrukiem Klienta. 

Prosimy o wiadomość email w celu ustalenia szczegółów.

0,00 zł
Brutto
Ilość

 

Darmowa dostawa od 699 zł kurierem.

 

Dajemy 14 dni na zwrot towaru.

 

Bezpieczne i szybkie płaności zapewnia Przelewy24.

Opis

Istnieje możliwośc wykonania taśmy pakowej z indywidualnym nadrukiem Klienta. Cena dostosowywana jest do wielkości zamówienia, ilości kolorów nadruku oraz rodzaju kleju.

Taśmy pakowe to produkty niezbędne w każdej firmie zajmującej się sprzedażą oraz wysyłką produktów do klientów. W sklepie epakowacz.pl dostępne są w różnych wariantach rozmiarowych. W przypadku szerokości najczęściej można spotkać produkty o rozmiarze 48 mm. Jeśli chodzi natomiast o długość - dostępne są wymiary od 50y do 132y. Taśmy pakowe sprzedawane są w ilości od 1 szt. w paczce. Co niezwykle istotne, w takich taśmach pakowych stosowany jest wysokiej jakości klej zapewniający ich odporność na rozrywanie się i inne uszkodzenia mechaniczne, a także na działanie czynników atmosferycznych. Zapewniają one zatem bezpieczeństwo transportowanych produktów i materiałów, także w trakcie opadów deszczu i śniegu. Najczęściej można spotkać taśmy pakowe przyklejane akrylem lub klejem solvent (czyli kauczukiem naturalnym). Ten drugi cechuje się możliwością klejenia nawet w bardzo niskich temperaturach, sięgających minus 30 stopni. Niestraszna jest mu także wilgoć, co jest bardzo ważne przy przeładowywaniu oraz magazynowaniu towarów. Taśmy pakowe to produkty, które znajdują zastosowanie przede wszystkim przy zaklejaniu kartonów dwoma metodami - ręcznie oraz automatycznie. Nie ma tutaj znaczenia waga pakowanej przesyłki oraz jej wymiary. Wysoka początkowa siła klejenia taśmy pozwala na dobre zabezpieczenie znajdujących się w kartonie produktów lub materiałów. Za pomocą taśm pakowych można jednak skleić także papier oraz wyroby foliowe. Można mieć pewność, że w każdej sytuacji spełni ona swoje zadanie.

Taśmy do pakowania z nadrukami - skuteczne pozycjonowanie firmy, jej produktów i usług

Tym, co wyróżnia sklep epakowacz.pl w kwestii taśm pakowych, jest możliwość wykonania na nich nadruków. Cieszą się one coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców, bez względu na branżę. Takie nadruki mogą zawierać m.in. logo firmy, jej nazwę, czy też adres e-mailowy i telefon. Wystarczy tylko przedstawić projekt ze zdjęciami, by stworzyć unikalny produkt. W przypadku wykonania określonego nadruku cena taśmy ustalana jest indywidualnie. Uzależniona jest ona wówczas m.in. od ilości użytych kolorów, rodzaju kleju, czy też wielkości złożonego zamówienia. Ze względu na zaawansowaną technologię druku, nie trzeba długo czekać na to, aż taka taśma z nadrukiem zostanie przygotowana i wysłana. Przed zakupem taśmy z nadrukiem mogą Państwo liczyć na dokładną wycenę, by móc przygotować się do zapłaty. Taśma klejąca z nadrukiem powinna być uzupełniona o dyspenser do taśmy. Ułatwia on aplikowanie taśmy na karton lub inne opakowanie. Dzięki ostrzu tnącemu może on idealnie przyciąć taśmę, zapewniając szczelne zamknięcie. Taki dyspenser ma ergonomiczną rączkę ułatwiającą jego trzymanie. Z dyspenserem z łatwością zaaplikuje się zatem taśmę, niezależnie od jej odmiany.

Szczegóły produktu
tpnd48/66
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Taśma pakowa z indywidualnym nadrukiem

Taśma pakowa z indywidualnym nadrukiem

Taśma pakowa z indywidualnym nadrukiem Klienta. 

Prosimy o wiadomość email w celu ustalenia szczegółów.

Napisz swoją opinię
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku