Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Linka jutowa
Linka jutowa - epakowacz.pl

Linka jutowa

Linka jutowa cieszy się dużą popularnością wśród firm i klientów indywidualnych. Juta wykorzystana w produkcji linek jutowych to materiał pochodzenia roślinnego, czyli ekologiczny, stanowiący alternatywę dla produktów z tworzywa sztucznego. Linka jutowa nie jest ponadto barwiona, stąd też jest ona przyjazna środowisku naturalnemu. Taka linka doskonale sprawdza się przy produkcji wszelkiego rodzaju ozdób, które trzeba w odpowiedni sposób zawiązać (a więc przy dekoracji wnętrz oraz prezentów), a także w ogrodnictwie, rolnictwie, żeglarstwie, transporcie, a nawet w budownictwie. Tak szerokie zastosowanie sprawia, że jest to produkt uniwersalny, który warto mieć zawsze w zapasie. W przypadku prac ogrodniczych i rolniczych linka jutowa jest pomocna przy obwiązywaniu roślin oraz gałęzi drzew. Jeśli chodzi o żeglarstwo, sprawdza się ona natomiast jako wyrób do cumowania, holowania lub kotwiczenia statków. W transporcie linka jutowa gruba pomaga w zabezpieczeniu zapakowanych towarów, a w budownictwie - wykorzystywana jest jako idealny materiał izolujący. W przypadku budownictwa warto zaznaczyć, że linka jutowa ma niskie przewodnictwo cieplne, dzięki czemu zapewnia doskonałą izolację termiczną. Jest ona ceniona szczególnie wśród producentów bezazbestowych uszczelnień technicznych. Linki jutowe to produkty o długiej żywotności. Takie linki nie ulegają gniciu, stąd też mogą być z powodzeniem użytkowane w trudnych warunkach, przy narażeniu na wilgoć. Co więcej, linka jutowa pochłania lub oddaje wilgoć, w zależności od poziomu wilgoci w otoczeniu. Wpływa zatem ona w pozytywny sposób na komfort osób, które znajdują się w danym miejscu.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Linki jutowe w różnych wariantach

W sklepie epakowacz.pl dostępna jest linka jutowa o różnych wariantach. Podstawowym jej parametrem jest grubość. Taka lina może mieć bowiem od 6 do 10 mm grubości. Pozwala to na jej doskonałe dopasowanie do zawiązywanych za jej pomocą obiektów, przedmiotów, roślin, czy też drzew. Linka jutowa sprzedawana jest na metry. Jej jedna sztuka ma 10 metrów długości, stąd też przed zakupem warto dokonać dokładnych pomiarów, by dopasować jej ilość do swoich bieżących potrzeb. Linka jutowa wyróżnia się tym, że jest bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie się w trakcie jej użytkowania. Niestraszne są jej także trudne warunki atmosferyczne, a więc wysoka i niska temperatura oraz opady deszczu i śniegu. Nie trzeba się zatem martwić o to, że konieczne będzie jej częste wymienianie. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup takiej linki, to można liczyć na spore oszczędności w dłuższym okresie. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty linek jutowych. Nasi doradcy pomogą wybrać produkt w takiej ilości i wariancie, by jak najlepiej spełnił on oczekiwania.

Śledź nas na Facebooku