Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Woreczki HDPE
Woreczki HDPE - epakowacz.pl

Woreczki HDPE

Trudno znaleźć osobę, która nie korzystałaby na co dzień z opakowań na żywność i innego rodzaju artykułów, znanych jako woreczki HDPE. Tego rodzaju wyroby foliowe powstają z jednej z najbardziej bezpiecznych dla nas odmian plastiku, charakteryzującego się znaczną gęstością. Nic więc dziwnego, że obecnie korzystają z nich ludzie na całym świecie zarówno w swoich domach, jak i podczas dokonywania zakupów w sklepach z żywnością, ale też m.in. artykułami chemicznymi oraz budowlanymi. Pozyskanie woreczków HDPE umożliwiamy swoim Klientom na stronie epakowacz.pl.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: woreczkihdpe1835

Recenzje: 0

Wymiary: 18/4x35 Grubość: około 7 mikronów (nie podlegają ustawie recyklingowej) Cena: 8,90 zł netto/op.

Cena 10,95 zł
Więcej
W magazynie

Wodoodporne woreczki HDPE

Niski koszt produkcji należy niewątpliwie uznać za jeden z głównych czynników wpływających na nieustającą popularność woreczków HDPE z przygotowanej przez nas oferty. Dzięki niemu możemy zaproponować Państwu ich zakup w atrakcyjnej cenie i jednocześnie bardzo dużej ilości. Grubość opisywanych opakowań na poziomie 7 mikronów sprawia, że nie ulegają one rozdarciu zbyt łatwo, także wtedy, gdy przechowywane są w nich artykuły o niezbyt gładkiej powierzchni. Woreczki HDPE są ponadto obojętne na skutki kontaktu z wodą, roztworami soli, alkoholami czy benzyną. Takie właściwości sprawiają, że możliwe do nabycia w naszym sklepie wyroby z polietylenu mają bardzo szeroki zakres zastosowania, a korzystanie z nich na co dzień w dużym stopniu ułatwia przechowywanie poszczególnych towarów. Wpływa na to również dość duża rozciągliwość woreczków HDPE.

Łatwe przechowywanie żywności dzięki woreczkom HDPE

Na stronie epakowacz.pl znajdą Państwo woreczki HDPE o różnych wymiarach (m.in. 14/4 x 26), dlatego nikt nie powinien mieć problemu z nabyciem takich, które umożliwiałyby przechowywanie w nich wybranych artykułów. Wszystkie wyroby polietylenowe gwarantują odpowiednią szczelność. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby magazynować w ich wnętrzu np. owoce, warzywa czy mięso nie tylko w formie zamrożonej, ale też przeznaczonej do bieżącego spożycia. To sprawia, że woreczki HDPE mogą zastąpić m.in. papier kanapkowy i innego rodzaju materiały służące do przechowywania np. drugiego śniadania, które zabieramy ze sobą do szkoły bądź pracy. Dobrze mieć je pod ręką w dużej ilości, aby w razie konieczności sięgnąć po nie i w dowolny sposób wykorzystać. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - do kontaktu.

Śledź nas na Facebooku