Indeks: FB05100

Recenzje: 0

Foliopaki kurierskie foliowe czarno-białe. Parametry: wymiary (mm): zewnętrzny: 350 x 460 wewnętrzny: 350 x 510 opakowanie: 100 sztuk opakowanie zbiorcze: 500 szt. Cena: 0,32 zł netto/szt. Cena: 32 zł netto/100 szt.

Cena 39,36 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • SKLEP PROKONSUMENCKI

  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Folia bąbelkowa i papier pakowy
Folia bąbelkowa do pakowania - epakowacz.pl

Folia bąbelkowa i papier pakowy

Transportowanie przedmiotów wykonanych ze szczególnie podatnych na uszkodzenia materiałów (zwłaszcza szkła) wymaga użycia odpowiednich materiałów zabezpieczających. Tym prawdopodobnie najbardziej popularnym jest folia bąbelkowa. Wypełnienie nią koperty, kartonu czy jakiegokolwiek innego opakowania znacznie zwiększa szanse na to, że adresat przesyłki otrzyma zamówiony przez siebie towar w takim stanie, jakiego oczekuje. Zakres zastosowania opisywanej folii jest jednak znacznie większy, co także sprawia, że cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem wśród Klientów sklepu epakowacz.pl.

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: fbb60

Recenzje: 0

Folia bąbelkowa 60cm Cena: 39,60 zł netto/szt. Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu. 

Cena 48,71 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fbb80

Recenzje: 0

Folia bąbelkowa 0,80m (80m2) Cena: 52,80 zł netto/szt. Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu. 

Cena 64,94 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fbb100

Recenzje: 0

Folia bąbelkowa 1m (100m2) Cena: 66 zł netto/szt. Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu. 

Cena 81,18 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: fbb120

Recenzje: 0

Folia bąbelkowa 1,20m (120m2) Cena: 79,20 zł netto/szt. Ze względu na duże gabaryty towaru w przypadku chęci zamówienia towaru prosimy o kontakt z obsługą sklepu. 

Cena 97,42 zł
Więcej
W magazynie

Folia bąbelkowa do pakowania prostym sposobem na zabezpieczenie transportowanego towaru

Folia bąbelkowa (pęcherzykowa) do pakowania, której zakup Państwu proponujemy, charakteryzuje się specjalną strukturą, której właściwości sprawiają, że bardzo skutecznie radzi sobie z zabezpieczaniem różnego rodzaju towarów przed wilgocią, kurzem czy pyłem. Gęsto rozmieszczone pęcherzyki powietrza amortyzują powstające w trakcie przewożenia przesyłek drgania oraz wstrząsy, dlatego w dzisiejszych czasach wiele sklepów oferujących poszczególne towary, wysyłając je do swoich klientów, decyduje się używać folii bąbelkowej w każdej sytuacji. Pozwalają im na to łatwy dostęp do oferowanego materiału, a także jego atrakcyjność cenowa. Owinięcie nim dowolnego przedmiotu na pewno nie zaszkodzi mu w żaden sposób, a przez adresata przesyłki zostanie przyjęte jako oznaka dbałości wysyłającego o stan zawartości przesyłki przez niego nadawanej.

Dostępna w różnych wariantach wymiarowych folia bąbelkowa

Możliwa do pozyskania na epakowacz.pl folia bąbelkowa określana również jako folia pęcherzykowa do pakowania jest dostępna w naszym sklepie w kilku różnych wariantach wymiarowych. Dzięki temu odpowiadający swoim potrzebom produkt znajdą osoby zamierzające zabezpieczyć za jej pomocą zarówno mniejsze, jak i większe przedmioty. Wspominając wcześniej o jej szerokim zastosowaniu, mieliśmy na myśli fakt, iż wykorzystywana jest nie tylko podczas przygotowywania przesyłek do nadania, ale też m.in. podczas przeprowadzek. Owinięcie folią bąbelkową np. mebli pozwala uniknąć sytuacji, w której mogłyby zostać zarysowane lub uszkodzone w inny sposób. Przymierzając się do zmiany miejsca zamieszkania, warto więc odpowiednio się do tego przygotować poprzez nabycie oferowanego produktu, dostępnego w naszym sklepie zawsze w bardzo dużej ilości.

Łatwe dopasowywanie folii bąbelkowej do każdego rodzaju przedmiotu

Nabywając folię bąbelkową do pakowania w naszym sklepie, zyskują Państwo pewność otrzymania produktu wysokiej jakości, wykazującego dużą wytrzymałość, a jednocześnie elastyczność. Warto przy tym zauważyć, że materiał ten jest bardzo lekki, co sprawia, że zastosowanie go w nawet szczególnie dużej ilości przed nadaniem przesyłki nie podniesie znacząco jej wagi. Ponadto folia bąbelkowa może być układana praktycznie w dowolny sposób, dzięki czemu nawet przedmioty o wyjątkowo nieregularnych kształtach zostaną łatwo poprzez jej zastosowanie zabezpieczone w całości. Gdy natomiast pewna ilość folii pozostanie niewykorzystana, wystarczy schować ją i wykorzystać w sytuacji, w której mogłaby ponowie się przydać.

Śledź nas na Facebooku