Filtruj według

Wszystkie bestsellery
  • szybka wysyłka

    szybka wysyłka
  • płatności bluemedia

    płatności bluemedia
Folia bąbelkowa
Folia bąbelkowa do pakowania - epakowacz.pl

Folia bąbelkowa

Transportowanie przedmiotów wykonanych ze szczególnie podatnych na uszkodzenia materiałów (zwłaszcza szkła) wymaga użycia odpowiednich materiałów zabezpieczających. Tym prawdopodobnie najbardziej popularnym jest folia bąbelkowa. Wypełnienie nią koperty, kartonu czy jakiegokolwiek innego opakowania znacznie zwiększa szanse na to, że adresat przesyłki otrzyma zamówiony przez siebie towar w takim stanie, jakiego oczekuje. Zakres zastosowania opisywanej folii jest jednak znacznie większy, co także sprawia, że cieszy się ona niesłabnącym zainteresowaniem wśród Klientów sklepu epakowacz.pl.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Folia bąbelkowa do pakowania prostym sposobem na zabezpieczenie transportowanego towaru

Folia bąbelkowa do pakowania, której zakup Państwu proponujemy, charakteryzuje się specjalną strukturą, której właściwości sprawiają, że bardzo skutecznie radzi sobie z zabezpieczaniem różnego rodzaju towarów przed wilgocią, kurzem czy pyłem. Gęsto rozmieszczone pęcherzyki powietrza amortyzują powstające w trakcie przewożenia przesyłek drgania oraz wstrząsy, dlatego w dzisiejszych czasach wiele sklepów oferujących poszczególne towary, wysyłając je do swoich klientów, decyduje się używać folii bąbelkowej w każdej sytuacji. Pozwalają im na to łatwy dostęp do oferowanego materiału, a także jego atrakcyjność cenowa. Owinięcie nim dowolnego przedmiotu na pewno nie zaszkodzi mu w żaden sposób, a przez adresata przesyłki zostanie przyjęte jako oznaka dbałości wysyłającego o stan zawartości przesyłki przez niego nadawanej.

Dostępna w różnych wariantach wymiarowych folia bąbelkowa

Możliwa do pozyskania na epakowacz.pl folia bąbelkowa do pakowania jest dostępna w naszym sklepie w kilku różnych wariantach wymiarowych. Dzięki temu odpowiadający swoim potrzebom produkt znajdą osoby zamierzające zabezpieczyć za jej pomocą zarówno mniejsze, jak i większe przedmioty. Wspominając wcześniej o jej szerokim zastosowaniu, mieliśmy na myśli fakt, iż wykorzystywana jest nie tylko podczas przygotowywania przesyłek do nadania, ale też m.in. podczas przeprowadzek. Owinięcie folią bąbelkową np. mebli pozwala uniknąć sytuacji, w której mogłyby zostać zarysowane lub uszkodzone w inny sposób. Przymierzając się do zmiany miejsca zamieszkania, warto więc odpowiednio się do tego przygotować poprzez nabycie oferowanego produktu, dostępnego w naszym sklepie zawsze w bardzo dużej ilości.

Łatwe dopasowywanie folii bąbelkowej do każdego rodzaju przedmiotu

Nabywając folię bąbelkową do pakowania w naszym sklepie, zyskują Państwo pewność otrzymania produktu wysokiej jakości, wykazującego dużą wytrzymałość, a jednocześnie elastyczność. Warto przy tym zauważyć, że materiał ten jest bardzo lekki, co sprawia, że zastosowanie go w nawet szczególnie dużej ilości przed nadaniem przesyłki nie podniesie znacząco jej wagi. Ponadto folia bąbelkowa może być układana praktycznie w dowolny sposób, dzięki czemu nawet przedmioty o wyjątkowo nieregularnych kształtach zostaną łatwo poprzez jej zastosowanie zabezpieczone w całości. Gdy natomiast pewna ilość folii pozostanie niewykorzystana, wystarczy schować ją i wykorzystać w sytuacji, w której mogłaby ponowie się przydać.

Śledź nas na Facebooku